trawa

Autor Wątek: Handel/Wymiana...  (Przeczytany 684355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pyrek

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 09, 2003, 11:50:09 am »
Heh widze Raistlin, ze masz niezly okaz - a niedlugo wraca Jankiel (nie wiem... dzisiaj moze jutro, ale raczej powinien dzisiaj) wiec bedzie niezla licytacja...

Lawfulone watpie zeby Ci sie udalo sprzedac wszystko naraz...ale pojedynczo - kto wie...
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Raistlin

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 09, 2003, 12:50:33 pm »
taa u ans w sklepie koles zamowil chyba z 5 pudel, no i je wszystkie rozprol i figsy sprzedawal pojedynczo (nie po jednym modelu tylko blisterku itp.)a ze akurat bylem  wredy w sklepie to sobie smierdziela kupilem :)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Hellby

potrzebne mi orki i gobliny
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 09, 2003, 03:50:11 pm »
Zakupię Nocne gobliny, Gobliny,dzikie orki, fanatyków,rydwanyorków lub goblinów,

najbardziej zależy mi na jeżdzcach na wilkach.
osoby które mają na sprzedarz któreś z wyżej wymienionych jednostek prosze o kontakt e-mail - andrzej.jjj@.wp.pl.
ellby
I`m gonna stomp`em to dust. I`m gonna grind theis bones. I`m gonna burn down dere towns and cities. I`m gonna bash `eads, break faces and jump up and down on da bits dat are left. An` den I`m gonna get really Mean!!!

Offline pyrek

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 09, 2003, 05:22:39 pm »
ehh... a mialo byc bez offtopowania na sprzedaz  8) Wiec ja proponuje od dzisiaj uzywac slownictwa zamienie na pieniadze - no co?? W koncu to wymiana  :lol:

Aha - no ewentualnie jakby ktos mial cos do DE, a tak to mam mnostwo innych badziewi, np. podrecznik do WFRP (w super stanie) i moge sie za cos ewentualnie wymienic...
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Sojkas

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 09, 2003, 06:08:00 pm »
Hellby - napisz do mnie, bede mial niedlugo wszystko z Twojej listy.

Pozdrawiam!
gt;>>Veni Vidi Vici Incineravi<<<

Offline mackof

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 30, 2003, 03:27:08 pm »
ja mam na zbyciu  Heinricha Kemmlera i 8x bloodletter
LORY TO HORUS!

Offline daysleeper

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 30, 2003, 05:35:23 pm »
Wymienię 12spearmanów elfickich (high elfickich) ładnie pomalowanych na taką sama ilośc piechoty dwarfów (clansmani bądź criossbowmani, chbya że ktoś chce sie meatlowych pozbyc to chętnie)...
...nawet sam Mesjasz był na sprzedaż..."

Offline Glurk

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 31, 2003, 06:39:24 pm »
Zamienie cztery 5 edycyjne Bolt throwery do Dark Elfow, na dwa 6 ed. Dokladniejsze info na PW
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline eBra

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 01, 2003, 04:52:28 pm »
Ja mam na wymiane BOX Dwarf Warriors (16) oraz Empire Militia (20), moge jeszcze dorzucic kilku Flagellantow. Wszystko nowe.
Szukam Orków do wh40k, Lizardów z 6ed, HE i nie tylko...

Offline Mort

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 01, 2003, 08:22:46 pm »
Lawfulone a moze bys tak podręcznika do wiedzmina za kilku dark ridersów nie chciał zależy mi na tym bardzo
color=grey]'Once upon a time I could control myself.
Once upon a time I could lose myself.'

[size=9]/Pearl Jam,Once/[/size][/color]

Offline kazzoll

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 02, 2003, 07:46:43 pm »
pilnie sprzedam armybooka do armi Dark Elves w stanie naprawdę bardzo dobrym za 45 zł. zainteresowani proszeni są o kontakt na e-mail:
kazik-77@wp.pl

Jankiel

  • Gość
Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 02, 2003, 08:28:22 pm »
Wiem, że częściowo to ogłoszenie tu nie pasuje, ale trudno :)
Poszukuję black guardów (VI ed.) i Malusa Darkblade na piechotę. BSB dzięki uprzejmości Raistlina już posiadam :D
A także - figurek do Władcy Pierścieni (Free Peoples, głównie metalowe oddziały, ale niektórych bohaterów także i najważniejsze - Gwaihir).

Offline Ragnor

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 03, 2003, 05:13:04 pm »
Wymienie Kazadora na sztandarowego armi dwarfów albo jakom
eszcze nie zaczołem walczć !!

Offline Raistlin

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 03, 2003, 05:16:23 pm »
acha, czyli bsb dotarl, no to oki, bo nie za bardzo wierze w Poczte Polska
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Dracon2

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 03, 2003, 05:52:19 pm »
Pozbywać się takiego rarytasa :D (a ja mam limited edition sztandarowca do lizardów, a mój brat do chaosu (za każdego płaciliśmy 42zł) :P )

 

anything