Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1251807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Batman
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 26, 2008, 06:02:20 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
BATMAN: GOING SANE TP - Co prawda wyjdzie to w lipcu, wraz z premierą The Dark Knight, niemniej jednak warto to sobie zapisać. Jedna z najlepszych historii LotDK autorstwa DeMatteisa. Co by było, gdyby Joker naprawdę pokonał Batmana w never-ending battle?


o! może być dobre! jeszcze wyjdzie z jokerowatych Last laugh TP
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline GiP

Batman
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 26, 2008, 09:05:06 pm »
Skoro tak ludzie wychwalają Azyl to się skusze nawet na oryginał... bo 300 zeta to na bank za komiks nie dam :?


Offline graves

Batman
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 26, 2008, 09:28:44 pm »
Jakoś Azyl, mnie tak bardzo nie poruszył. Do tego stopnia, że nie pamiętam już o czym był :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Batman
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 01, 2008, 11:10:59 am »
Cytat: "Damex"
Cytat: "C.H.U.D.Y."
BATMAN: GOING SANE TP - Co prawda wyjdzie to w lipcu, wraz z premierą The Dark Knight, niemniej jednak warto to sobie zapisać. Jedna z najlepszych historii LotDK autorstwa DeMatteisa. Co by było, gdyby Joker naprawdę pokonał Batmana w never-ending battle?


o! może być dobre! jeszcze wyjdzie z jokerowatych Last laugh TP


Last Laugh akurat jest bardzo cienkie, pomimo ciekawego zakończenia. W końcu... co może byc fajnego w historii, w której prawie każdy villain z DCU zostaje "zjokerowany"? Pomysł niczym z kiepskiej kreskówki.

A co do Gotham County Line, które przytoczył tutaj godai.... w porządku tomik, ale mam z nim pewne problemy. Po pierwsze - kiczowaty pomysł z plecakiem odrzutowym (jeju, nie mógł tam pojechać batmobilem? w końcu to przedmieścia Gotham). Po drugie - Batman czasami nie brzmiał jak Batman; Niles napisał dla niego jakieś dziwne dialogi. Wydawał mi się czasami.... "luzakiem"  :) szczególnie, gdy gadał z Deadmanem. No i wątek z rodzicami o parę klas gorszy aniżeli w Death & Maidens. Aczkolwiek główny wątek jakościowo w porządku. Aha, no i rysunki - wolałem, jak Hampton sam zajmował się kolorami. Owszem, Villarrubia nadaje komiksowi brudny, niepokojący, horrorowy charakterek, ale mimo wszystko arty Haptona z takimi barwami jakoś mi nie pasują....

Tak w ogóle... Niles ogłosił, ze juz niedługo wraz z Kelley "długie uszy" Jones zrobi 12-częściową miniserie z Batmanem. Będą to one-shotowe starcia Batmana z najpopularniejszymi z jego Rogues Gallery. Jak dla mnie zapowiada się smakowicie, o ile twórcy pokażą coś świeżego.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Batman
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 01, 2008, 06:04:52 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Tak w ogóle... Niles ogłosił, ze juz niedługo wraz z Kelley "długie uszy" Jones zrobi 12-częściową miniserie z Batmanem. Będą to one-shotowe starcia Batmana z najpopularniejszymi z jego Rogues Gallery. Jak dla mnie zapowiada się smakowicie, o ile twórcy pokażą coś świeżego.


A możesz dać linka do tego info?
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Batman
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 03, 2008, 09:52:41 am »
Oj faktycznie -gotham after midnight! Nawet o tym kiedyś newsa pisałem  :p
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Batman
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 20, 2008, 09:46:23 pm »
Oto, jak się prezentują nowe kolory Bollanda w wersji Deluxe Zabójczego Żartu, jaka niedawno została opublikowana:

http://forums.superherohype.com/showthread.php?t=295172&page=3

Moim zdaniem nowe kolory niszczął ten komiks.

Offline [robak]

Batman
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 20, 2008, 10:59:18 pm »
Pewnie, że tak. Staje się bardziej realistyczny. A mniej.. powiedziałbym 'jokerowy'. Nie takie przecież było pierwotne zamierzenie. Ale tak czy siak praca wykonana solidnie i przednio się prezetuje nowa wersja.

godai

  • Gość
Batman
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 21, 2008, 08:17:19 am »
Ajej, ajej. Ładne, wysmakowane, staranne, ale to stanowczo nie to. To tak, jak Joker z makijażem, zamiast wypalonej skóry :( Złe bardzo.

Offline JAPONfan

Batman
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 21, 2008, 09:29:23 am »
takie to...rzeczywiste, nie ma klimatu cyrku, dusznego ciemnego z zoltym przygaszonym swiatlem. a tutaj wszystko dzieje sie w swietle 1000 watowych  reflektorow.

PS. DO I see with my little eye w scenie narodzin Jokera komputerowy rendering chmur?

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Batman
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 21, 2008, 07:02:57 pm »
Generalnie ja nic nie mam do tych nowych kolorów, ale klimat cyrku trochę traci na tym
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Meifumado

Batman
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 22, 2008, 08:07:17 pm »
Jestem świeżo po lekturze "The Man Who Laughs" i muszę przyznać że trochę się tym komiksem zawiodłem. Chyba miałem za duże oczekiwania wobec niego, słyszałem tyle opinii że to jedna z najlepszych opowieści z Batmanem ostatnich lat no i kupiłem.

Czyta się szybko, a nawet bardzo szybko. Niby jest fajnie, pod koniec pojawia się nawet element zaskoczenia, ale to nie to. Po przeczytaniu miałem wrażenie jakbym właśnie zapoznał się ze scenariuszem do jednego odcinka kreskówki. Wszystko dzieje się jak dla mnie w zbyt szybkim tempie - jest sobie spokojnie, pojawia się Joker, zabija parę osób i Batman się z nim rozprawia. Od strony graficznej nie jest najgorzej ale geniuszu też nie ma. Miejscami ma się wrażenie, że panele są niedorobione.

Ogólnie to dla mnie trochę wygląda to tak. że Brubaker napisał sobie ten komiks dla relaksu w trzy dni i nie chciał z tego robić dzieła swojego życia. Szkoda, twórcę tej klasy stać było na więcej. 6,5/10.

Offline freshmaker

Batman
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 23, 2008, 09:26:07 pm »
co wiecej jest to cover odcinka z batmanem autorstwa boba kane-a. slabicho zupelne ten komiks. zainteresowanych orginalnym spotkaniem batmana z jokerem odsylam do batman archives vol.1.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything