trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

Batman
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2003, 04:53:15 pm »
Cytat: "Varmil"
Nie rozumiem dlaczego niektórzy narzekają na regularne serie "Batman" i "Detective Comics". W jednym z najnowszych Batmanów przez pierwsze 3 strony Gacek tłucze niemiłosiernie Jokera który jedynie błaga o litość.

No właśnie, dlaczego ludzie narzekają... :)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Spajder

Batman
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 01, 2003, 05:14:19 pm »
Kurka, muszę to zobaczyć. Tego rodzaju, czarne poczucie humoru może się znaleźć tylko w Batmanie.
Ten bohater jest popularny, bo nie jest kolejnym cukierkowym supermenem. I dobrze dla niego.
Przyznam, że jak przeminęła mi miłość do zmutowanych amerykanów (nawet do Spidera) to Batman wciąż jest atrakcyjny. Co ciekawe rysują go coraz ciekawsi rysownicy.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Inszy

Batman
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 01, 2003, 05:14:49 pm »
Faktycznie dziwne :lol:

Jednak dla mnie osobiście jest to najlepsza postać komiksowa. I biorąc pod uwagę tę formę komiksu, to historie są na najwyższym poziomie.
Oczywiście bywają wzloty i upadki :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Gaston

  • Gość
Batman
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 03, 2003, 10:21:23 am »
A ja tam wolę Gastona. Batman nie dorówuje mu w wymyślaniu gadżetów i nie potrafi, tak jak on, leniuchować.

Offline Macias

Batman
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 03, 2003, 02:54:13 pm »
Cytat: "Gaston"
A ja tam wolę Gastona. Batman nie dorówuje mu w wymyślaniu gadżetów i nie potrafi, tak jak on, leniuchować.
gaston to pipa przy batmanie!bez takich mi tu!
czytalem troche na sieci o EGO, ktore ma u nas wyjsc i szczerze mowiac mam mieszane uczucia.z jeden strony, fajnie,ze w koncu znow bedzie batman,z drugiej,ze moze jednak lepiej byloby wydac jakas inna pozycje z gckiem w tytule?dla mnie szczytem marzen z dlugouchym jest no man's land i bruce wayne:murderer & fugitive.ale szczerze watpie,zeby ukazaly sie te pozycje

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Batman
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 03, 2003, 03:18:03 pm »
ale po Ego będzie Year One na który ja qrde czekam :D a potem Gaslight i takie tam :)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Batman
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 04, 2003, 08:59:01 am »
Kupilem wczoraj Batmana i Hellboya. Scisle mowiac: DKR i Obudzic Diabla. Co tu duzo mowic - komiksy o superbohaterach nigdy nie byly moimi ulubionymi i niestety te 2 (mimo bardzo dobrych opinii) tez jakos mi nie podeszly.
Batman pod koniec jeszcze jakos zaczal lawirowac, cos sie zaczelo tam dziac, natomiast z Hellboya tylko epilog mnie wciagnal, jakas rozmowa tam byla, bo poza tym caly czas strzelaniny i mordobicia. Nie powiem - lubie strzelaniny i mordobicia, ale wplecione w jakis szerszy kontekst.  :)

Ech, czy przeczytam jeszcze kiedys komiks na miare Mausa :?:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Kurczaczek

Batman
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 04, 2003, 09:59:20 am »
Na miare Mausa? Sprobuj z El Borbahem, Niebieskimi Pigułkami i Podrżami Fellniego.
...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Batman
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2003, 10:21:08 am »
Dzieki za wskazowki - wlasnie na te pozycje ostrze sobie zeby od pewnego czasu, ale dziwnym trafem do koszyka trafiaja mi ciagle strzelaniny i mordobicia. I do kogo potem pretensje?  :oops:
Ale w tym tygodniu sie poprawie :!:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Kurczaczek

Batman
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 04, 2003, 10:56:45 am »
Acha - mozesz jeszcze sprobowac z Droga do zatracenia- komiksem wielce u nas nie docenionym
...

Offline jax

Batman
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 04, 2003, 12:30:58 pm »
sugeruję też Sandmana (jeśli jeszcze nie czytałeś)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Batman
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 04, 2003, 12:41:04 pm »
Czytalem! Sandman wymiata! Wiecej takich komiksow (i sugestii).   :D
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline wilk

Batman
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 04, 2003, 01:03:07 pm »
Ja sugeruje wszystko spod reki Bilala, szczegolnie "Polowanie", "Sen Potwora" i "Kobiete Pulapke" a na deser "Mikropolis" Wojdy i Gawronkiewicza :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Batman
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 04, 2003, 01:26:21 pm »
Polowanie, Sen Potwora i Mikropolis juz kupilem. Bilal rzadzi. Wojda i Gawronkiewicz zreszta tez. Dzieki za te wszystkie ciekawe propozycje.  8)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Batman
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 09, 2003, 11:24:21 am »
taa, zeszliście na temat Batman w Mikropolis: Polowanie na Kobietę -Pułapkę... :wink: co za OT...
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

 

anything