Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #315 dnia: Maj 12, 2008, 12:32:33 pm »
Ten pierwszy znam i gorąco polecam. Będzie zresztą w kolejnym miesiący recenzowany na B180.

Co do tego drugiego, warto to ściągać ze stanów? I nie ma przypadkiem dwóch? Thrillkiller i Thrillkiller '62? Czy to jedno, tylko dwa różne wydania?

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #316 dnia: Maj 12, 2008, 12:48:19 pm »
Tomik "Batman: Thrillkiller" zbiera 3-częściową miniserię "Batgirl &  Robin: Thrillkiller" i one-shot "Batman:Thrillkiller '62".

A komiks kupić warto. Niezwykle zaskakująca, przemyślana pozycja, mająca pomysł i konsekwentnie go realizująca. Świetny thriller i jeden z najlepszych elseworldów w ogóle.

Offline Raf Fariszta

Odp: Batman
« Odpowiedź #317 dnia: Maj 12, 2008, 01:20:18 pm »
Rzeczywiście Thillkiller jest interesujący...historia ciekawa, a rysunek bardzo wyrazisty.....
Tak się składa, że mam do sprzedania jeden egzemplarz w ramach wiosennego sprzątania (kolejne oferty wkrótce w odpowiednim dziale, będzie m.in. kilka elseworldów z Batmanem np. Holy Terror, Master of the future): stan bardzo dobry minus (minus za kilkukrotne przeczytanie), cena 33 zł w tym koszty wysyłki. POLECAM!;) 
Edit: literówki...
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 01:22:51 pm wysłana przez Raf Fariszta »
Nocy Matko Dnia

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #318 dnia: Maj 12, 2008, 01:32:09 pm »
Zaklep dla mnie, proszę. Zaraz napiszę ci maila.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #319 dnia: Maj 12, 2008, 05:10:58 pm »
Jakbyś miał Gotham  Noir, to ja chętnie kupię
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline kas1

Odp: Batman
« Odpowiedź #320 dnia: Maj 16, 2008, 09:22:10 am »
Hmmm... Ja chyba w ramach wiosennego sprzątania na pólkach pozbędę się tak tu chwalonego "Strange Aparitions". Nie podchodzi mi :(

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Batman
« Odpowiedź #321 dnia: Maj 16, 2008, 10:14:47 am »
Hmmm... Ja chyba w ramach wiosennego sprzątania na pólkach pozbędę się tak tu chwalonego "Strange Aparitions". Nie podchodzi mi :(

To ja go chętnie od Ciebie odkupię :)

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #322 dnia: Maj 22, 2008, 10:08:53 pm »
5 pierwszych stron "Gotham po Północy" Nilesa i Jones.

Długie uszy powracają w wielkim stylu!

http://forum.newsarama.com/showthread.php?t=157617

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #323 dnia: Maj 23, 2008, 07:35:55 am »
Zacne. To może być jedna z najlepszych rzeczy z Batmanem obecnie, jeśli Niles nie będzie pozwalał sobie na wyskoki w stylu rakietowego plecaka rodem z Gotham County Line (zacne skądinąd, ale na przedmieścia NAPRAWDĘ mógł jechać samochodem, nie musiał bawić się w Duke'a Nukema).

Kelly jakiś taki spokojniejszy, bardziej zwarty (w porównaniu np. do wszystkich Elseworlds, które narysował), mniej nieokiełznany.

Tak czy siak, poczekam chyba aż wyjdzie komplet i zrobią z tego TPB, bo nie starczy mi pewnie zacięcia ściągać tak pojedynczo.

Offline Ziemniakento

Odp: Batman
« Odpowiedź #324 dnia: Maj 23, 2008, 08:50:56 am »
Uach. Naprawdę niezłe.

Offline tolman

Odp: Batman
« Odpowiedź #325 dnia: Maj 23, 2008, 10:47:32 pm »
Graficznie fajne, ale ten tekst Batmana, że przyzwyczajał się przez rok do gazu strachu trochę niepotrzebny. Po kiego grzyba tłumaczyć przeciwnikowi, że jego broń nie działa. Jeżeli już koniecznie umieszczać takie wyjaśnienie to lepiej w formie "chmurki myślowej".

Offline Trreker

Odp: Batman
« Odpowiedź #326 dnia: Maj 23, 2008, 10:55:05 pm »
Az się podnieciłem:) Rysunki miażdża;)

Offline JAPONfan

Odp: Batman
« Odpowiedź #327 dnia: Maj 24, 2008, 12:19:52 am »
Graficznie fajne, ale ten tekst Batmana, że przyzwyczajał się przez rok do gazu strachu trochę niepotrzebny. Po kiego grzyba tłumaczyć przeciwnikowi, że jego broń nie działa. Jeżeli już koniecznie umieszczać takie wyjaśnienie to lepiej w formie "chmurki myślowej".

Dlugie uszy nie swiadcza o inteligencji  :badgrin: vide pojedynek batmana ze strachemw  w b&w2. Tam Gacek mowi wprost ze gaz działa ale on mial troche czasu przyzwyczajenie sie do zycia w strachu.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #328 dnia: Maj 24, 2008, 07:43:44 pm »
A czy K.Jones rysował może keidyś Jokera i innych pierwszoligowych łotrów ?
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #329 dnia: Maj 24, 2008, 09:29:38 pm »
Z znanych łotrów Batmana Jones rysował Jokera, Killer Croca, Scarecrowa, Man-Bata, Mr. Freeze'a, Pingwina, Two-Face'a, Black Mask, Clayface'a.

Jokera narysował w Batman 544-546, Elseworldowym graphic novel Joker the wild i kontynuacji Red Rain, Bloodstorm.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2008, 09:58:35 pm wysłana przez C.H.U.D.Y. »