Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 25, 2008, 10:18:02 am »
a jakieś przykładowe plansze z Two-Facem, Jokerem i Black Mask masz może w zanadrzu?
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl


godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 25, 2008, 10:47:16 am »
Joker i Scarecrow (wprawdzie okładka, ale też się liczy):

http://bp3.blogger.com/_bdVR-JIDi2g/RyaQbziULaI/AAAAAAAAD4g/FqriQdeSmIQ/s1600-h/141_4_000000494.jpg

Two-face (z okładki polskiego wydania, rozmiar bida, ale można pewnie większy znaleźć):

http://www.batcave.stopklatka.pl/ramka.php?show=k94

A tu inne ujęcie TF:

http://www.comics.org/coverview.lasso?id=58541&zoom=4

A tu Black Mask:

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Bat518.png

Poszukaj dobrze w Google, tam to wszystko gdzieś się kisi po sieci.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 25, 2008, 12:05:13 pm »
Dzięki za przedstawienie większych wersji obrazków  ;-)

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwiec 02, 2008, 09:26:27 am »
Korzystając z tego miejsca, chociaż to nie do końca miejsce dobre, chciałbym w imieniu JAPONfana i swoim podziękować słuchaczom naszego podcastu B180, których przynajmniej kilku na tym forum jest.

Dwa kamienie milowe - 3.000 odwiedzin na stronie oraz 5.000 wysłuchanych audycji! W tak krótkim czasie (raptem jakieś 9 miesięcy) - dla nas to znak, że są odbiorcy tego, co robimy.

Więc, dzięki. I zapraszamy na nowy (odrobinę opóźniony) odcinek.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwiec 02, 2008, 10:08:41 am »
Już myślałem, że dodacie go w następnym tygodniu! A tak w sobotę na niego czekałem....

Fajnie, że działacie. Bardzo lubią słuchać waszych audycji ze względu na ich bezpośredniość i naturalność. Niemniej dobrze by było, gdybyście popracowali trochę nad dykcją. Co prawda do waszego słowotoku nie mam żadnego konkretnego zarzutu, ale w końcu trening czyni mistrza  ;-)

Offline JAPONfan

Odp: Batman
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwiec 02, 2008, 10:22:01 am »
A zawuazyles ze tylko godai czyta?  8) ja niestety na boski glos Bogarta nie moge mowic, chyab ze ladnie poprosisz :badgrin:

Koniec tego offtopu, proszę :)
graves
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2008, 11:15:26 am wysłana przez graves »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwiec 05, 2008, 07:22:02 pm »
http://photos.imageevent.com/batmanonfilm/dccomicsmovies/S1-bat_gas.jpg

powyższe zdjęcie pochodzi, jeśli się nie mylę, z Batman: Gotham Knight. Toż to TAS pełną gębą!

Offline Ziemniakento

Odp: Batman
« Odpowiedź #338 dnia: Czerwiec 05, 2008, 07:34:34 pm »
Pewnie to tylko takie ujęcie trafne.
Po zdjęciu maski znów będzie wyglądał jak anorektyczny cubasa

Offline kas1

Odp: Batman
« Odpowiedź #339 dnia: Czerwiec 12, 2008, 10:42:57 am »
Polecam historię "Sleeping" z albumu "Other realms" (2z2).  Jest to ciekawa teoria/fantazja na temat tego, co dzieje się z człowiekiem będącym stanie śpiączki. Warto się zaznajomić.

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #340 dnia: Czerwiec 16, 2008, 09:07:06 pm »
Popieram w pełnej rozciągłości. O ile pierwsza historia była trochę nudnawa, to ta była dobra. Miejscami zbyt oczywiste było jak się to potoczy, ale i tak, czytało się ją z prawdziwą przyjemnością. A ja dodatkowo lubię styl Hamptona.

Offline Raf Fariszta

Odp: Batman
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:16:12 pm »
A ja dodatkowo lubię styl Hamptona.
A jak Hampton, to Night Cries - też sen, też odlot. Polecam!
Nocy Matko Dnia

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwiec 17, 2008, 07:57:10 am »
I pierwsza historia z Dark Knight Dynasty. I (odrobinę mniej) Gotham County Lines. I w zasadzie wszystko Hamptona :P

Offline yurek1

Odp: Batman
« Odpowiedź #343 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:31:03 am »
jeśli ten Batman (w sensie: i syn) ma cokolwiek wspólnego z tym nowym filmem (nie wiem, nie czytałem), to Egmontowi się nie dziwię, że to wydaje. natomiast nie rozumiem, czemu nie sięgnąć po inne kapitalne tytuły z netoperkiem, które na pewno przyczyniłyby się do jego popularności, jak choćby Year 100 czy Long Halloween, żeby rzucić pierwsze z brzegu. skoro już wydajemy raz na sto lat, wydawajmy te najciekawsze.
ale cóż, w sumie pozostaje wzruszyć ramionami i zaopatrzyć sie za granicą.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline kingquest

Odp: Batman
« Odpowiedź #344 dnia: Czerwiec 17, 2008, 08:34:30 am »
We wrześniowych zapowiedziach DC pojawiła się taka oto wzmianka:

Cytuj
JOKER HC
Written by Brian Azzarello
Art by Lee Bermejo & Mick Gray
Cover by Lee Bermejo
In the all-new, hardcover original graphic novel JOKER, writer Brian Azzarello (100 BULLETS) and artist Lee Bermejo (HELLBLAZER covers) - the creative team behind the acclaimed miniseries LEX LUTHOR: MAN OF STEEL - show an even darker and more disturbing side to the most dangerous man in Gotham: The Joker.
After yet another stint in Arkham Asylum, The Joker finds "his city" divided among mobsters and costumed villains. Not content to settle for a piece of the pie, The Joker vows to take back the whole damn enchilada by any means necessary. Look for appearances by a slew of Gotham's most wanted, including gritty takes on Two-Face, Riddler, Killer Croc, Penguin, Harley Quinn and even Batman!
Not since THE KILLING JOKE have you seen such a powerful tale of The Joker - you won't want to miss this one!
Advance-solicited; on sale October 22 o 128 pg, FC, $19.99 US
Nie zauważyłem wczesniej żadnego newsa o tym komiksie.
Ta zapowiedź bardzo mnie ucieszyła. Brian Azzarello, Lee Bermejo i Joker...! Czekam z niecierpliwością.

 

anything