Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #870 dnia: Maj 15, 2010, 10:56:30 am »
Do żadnego Batmana nie ma. Więc w kwestii tej akcji nie ma co pytać.

Natomiast do bodajże Danger Dozen chyba już tak, bo to autorska seria. Wraz z dwoma innymi kolesiami. No i nie wiem jak ma się OF bitter souls sprawa. Ale też małe wydawnictwo.

Offline adro

Odp: Batman
« Odpowiedź #871 dnia: Maj 15, 2010, 12:29:15 pm »
Damexie, znajac egmont to przekonywanie tego wydawcy do czegokolwiek trwa czasami klika lat vide casus Andreasa. Ale sam z wielka chcecia kupilbym cos Norma(to gosc-legenda dla ludzi z pokolenia semika)na mfk. Moze jakis inny wydawca wszedlby w ten ineteres(tylko pytanie kto), bo egmont to egmont i przekonanie wielkiego E do czegokolwiek jest bardzo trudne...
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #872 dnia: Maj 15, 2010, 03:09:48 pm »
Do Metaphysique ma prawa.

Egmont nie wyda nic - Chudemu się udało zapytać Kołodziejczaka na targach książki.

Dominik z Ziniola pytał w Timofie - niet; ja pisałem do KG - mają już zapchany grafik na MFK. Czekam na odpowiedź z Muchy i Taurusa ewentualnie.
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Roy_v_beck

Odp: Batman
« Odpowiedź #873 dnia: Maj 15, 2010, 10:06:26 pm »
Metaphysique też bym chętnie przeczytał. Od czasu jak w Ziniolu się o tej serii dowiedziałem, to bardzo chętnie się z nią zapoznam. W ogóle, Breyfogle narysował okładkę do tak niszowego zina jak Ziniol, więc chyba ogólnie bardzo otwarty na współpracę jest to warto by było wydać jakąkolwiek jego publikację na przyjazd. Albo może zrobić też jakąś akcję, jak tą gdy Gildia wydała własny komiks.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #874 dnia: Maj 15, 2010, 10:22:21 pm »
No przecież właśnie dlatego napisałem, żeby kukać do Norma na maila.
Roy, dobry pomysł rzuciłeś. Zamiast robić petycje, zorganizujcie sensowną subskrypcję i wydajcie coś sami skoro żaden z wydawców się nie pali.

Offline Julek_

Odp: Batman
« Odpowiedź #875 dnia: Maj 15, 2010, 11:16:31 pm »
Albo zgadajcie się z Multi albo Nextwave, niech ściągną tyle takich, a takich komiksów Norma, adekwatnie do ilości chętnych. O ile oczywiście takie pozycje byłyby dostępne. 

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #876 dnia: Maj 16, 2010, 11:42:48 am »
sami? samobójcą nie jestem.

Cytuj
Albo zgadajcie się z Multi albo Nextwave, niech ściągną tyle takich, a   takich komiksów Norma, adekwatnie do ilości chętnych. O ile oczywiście   takie pozycje byłyby dostępne.
Mogę teraz zdradzić, że z Multiversum zrobimy takie coś z "Batman: Anarky" plus konkursik - w czerwcu.
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Batman
« Odpowiedź #877 dnia: Maj 16, 2010, 11:50:44 am »
sami? samobójcą nie jestem.
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Bo w obliczu całej akcji z petycją i Twoją osobą w to zamieszaną takie hasła brzmią ciekawie :]

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #878 dnia: Maj 16, 2010, 12:58:19 pm »
W ogóle, Breyfogle narysował okładkę do tak niszowego zina jak Ziniol

Nie narysował, tylko udostępnił jeden ze swoich istniejących wcześniej rysunków. To różnica.

Za narysowanie gotowej okładki pod konkretny projekt trzeba by zapłacić jak za commission. Wiem bezpośrednio.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #879 dnia: Maj 17, 2010, 09:18:14 am »
Jeśli chodzi o Metaphysique to w Musze cała nadzieja obecnie.

Cytuj
Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
co innego potencjalne skłonienie wydawnictwa do wydania niż robienie ściepy narodowej i samemu :P. Moje zaangażowanie wynika z ćwiczenia pozytywnego myślenia i wiary nie tyle w wydanie BotD, co zwrócenie uwagi, że my czytelnicy komiksów chcielibyśmy jakikolwiek komiks Norma by wydano na Jego przyjazd. To tyle oficjalnego oświadczenia, dziękuję Państwu, a teraz czas dla fotoreporterów...
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 09:27:29 am wysłana przez Damex »
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Dr Hurt

Odp: Batman
« Odpowiedź #880 dnia: Maj 17, 2010, 02:51:11 pm »
Witam,
Mam pytanie. Czy znacie jakieś wydania zbiorcze które w większym lub mniejszym stopniu skupiałyby się na postaci Brzuchomówcy?

Pozdrawiam

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #881 dnia: Maj 17, 2010, 03:43:20 pm »
Nie ma chyba takich wydań zbiorczych, w CATACLYSM (prequel do NO MAN'S LAND) jest istotną postacią, ale to kiepski komiks.

Niestety Pan Marcin Rustecki napisał do dyrekcji Muchy, ale mają zapchany już grafik wydawniczy, więc nici z tego.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 04:02:50 pm wysłana przez Damex »
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #882 dnia: Maj 17, 2010, 04:07:10 pm »
Witam,
Mam pytanie. Czy znacie jakieś wydania zbiorcze które w większym lub mniejszym stopniu skupiałyby się na postaci Brzuchomówcy?

Pozdrawiam

Oprócz Cataclysm jest jeszcze Face the face, Death in the City (debiut nowego Brzuchomówcy), Private Casebook, one-shot Scarface Alana Granta i Charliego Adlarda, Mad Love and the other stories no i knightfall.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #883 dnia: Maj 17, 2010, 04:30:20 pm »
nowy Brzuchomówca (a właściwie Brzuchomówczyni) jest ciekawa - bo pisze scenarisuz Dini.

Face the face zaczyan sie od śmeirci oryginalnego Brzuchomówcy, generalnie sama historia sama w sobie dobra.

Z tego co pamiętam w 11 i 12/1993 polskiego Batmana była niezła historia.
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Dr Hurt

Odp: Batman
« Odpowiedź #884 dnia: Maj 17, 2010, 04:44:59 pm »
No właśnie - return of scarface sie to bodajze nazywało. Nie ma tego w żadnym wydaniu zbiorczym?

 

anything