Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Batman
« Odpowiedź #930 dnia: Czerwiec 20, 2010, 09:23:20 am »
A teraz jedziemy spojlerami, więc reszta uważać. O to moje nielogiczności: (uwaga, zdradzam zakończenie)
Spoiler: pokaż
- Batman zostawiający Jokera bez opieki w wesołym miasteczku. Jakaś ochrona musi tam być, a jak nawet nie, to skuć drania kajdankami czy czymkolwiek i niech ktoś starczy (dorosły) na niego patrzy, albo nawet linczuje, przecież bezbronny jest...
- mały dzieciak rozwiązuje więzły Jokera, no proszę ja was, to co ten klaun miał w harcerstwie z sypłów?
- skąd ta druga spluwa w samochodzie, jak Joker miał swoją?

to już nie nielogiczność, ale tyczy się fabuły, więc ukrywam pytania:
- jak Batman poradził sobie z bombą? Nie mogę tego rozkminić a dwa razy oglądałem.
- No i końcówka, umiera największy nemezis Batmana, a oni tak to jakoś bez emocji pokazali - to rozumiecie, czemu w spojlerach dałem, right?

No toodpowiadam spoilerami :smile:
Spoiler: pokaż
- Batman zostawił Jokera - bo istotniejsze było uratowanie dziecka. To był dla niego priorytet, który przedstawił nad złapanie Jokera, któremu przypiął nadajnik - dlatego mógł go później bez problemu śledzić. Batman nie nosi kajdanek, jest nietoperzem, a nie psem :wink:
- widać było jak dzieciak szamocze się w więzłach. Mógł je rozluźnić.
- druga spluwa mogła należeć do lodziarza, którego samochód "pożyczył" Joker
- Batman przypiął bombę do swojego haka, ustawił największą moc i wystrzelił go w niebo (tak jak wystrzeliwuje w stronę budynków). Było akurat tyle czasu, że wybuchała w max punkcie, zanim zaczeła spadać w dół.
- Pokazanie śmierci Jokera inaczej byłoby śmieszne. Pokazanie tego w ten sposób pasuje do całości filmu.
Niezły film.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline adro

Odp: Batman
« Odpowiedź #931 dnia: Czerwiec 20, 2010, 04:10:48 pm »
Fajny fanfilm...
Jak na amatorke, to calkiem przyjemnie ogladalo sie ten filmik.
pzdr  
PS Ciekawe ile kosztuje zrobienie takiego 30 minutowego filmu?
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #932 dnia: Czerwiec 20, 2010, 05:02:36 pm »

Offline Roy_v_beck

Odp: Batman
« Odpowiedź #933 dnia: Czerwiec 20, 2010, 10:41:34 pm »
Myślę, że połowa tego budżetu to na striptizerki poszła.

Cytat: graves
- widać było jak dzieciak szamocze się w więzłach. Mógł je rozluźnić.
Niech się ile chce szamoce, ale nie ma prawa się małolat uwolnić z więzów autorstwa takiego kryminalisty jak wiadomo kto. 

Cytat: graves
- druga spluwa mogła należeć do lodziarza,
Ech, ci lodziarze w Gotham, bez broni ani rusz.

Cytat: graves
Pokazanie tego w ten sposób pasuje do całości filmu.
Ok, może to kwestia też gustu, ale zabrakło mi scen typu rozpacz Harley. Jakieś ujęcia z pogrzebu może by się przydały, a nie Batman siedzący na dachu.

Edit: I jeszcze mam bardzo poważne pytanie z innej beczki, do mocnych znawców.
Czy historia "Joker's five way revenge" z komiksu  Batman #251 była kiedykolwiek przedrukowywana z innymi kolorami? Myślałem, że nie, aż nie zobaczyłem obrazka z tego linku (pierwszy panel), który ma całkowicie inne barwy niż oryginał. Stąd moje pytanie, czy gdziekolwiek prezentowano tą historię ponownie? "The Greatest Joker stories ever told" się nie liczy, bo tam oryginalne barwy są, a ja się zastanawiam czy to zostało w całości od nowa pokolorowane? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2010, 04:17:50 am wysłana przez Roy_v_beck »
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #934 dnia: Czerwiec 21, 2010, 08:15:40 am »
Ech, ci lodziarze w Gotham, bez broni ani rusz.

Halo, dzień dobry, Stany Zjednoczone Ameryki, prędzej dostaniesz broń w sklepie niż alkohol. Przynajmniej w niektórych stanach.

Offline Damex

  • Redakcja KZ
  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • *
  • Wiadomości: 419
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • DCManiak
Odp: Batman
« Odpowiedź #935 dnia: Czerwiec 21, 2010, 06:32:40 pm »
Cytuj
Czy historia "Joker's five way revenge" z komiksu  Batman #251   była kiedykolwiek przedrukowywana z innymi kolorami?
tak w BATMAN ILLUSTRATED BY NEAL ADAMS (nie chce mi się sprawdzać na półce czy w vol 2 czy 3)
DC MULTIVERSE
www.dccomics.com.pl

Offline Roy_v_beck

Odp: Batman
« Odpowiedź #936 dnia: Czerwiec 22, 2010, 12:27:55 am »
O, dzięki wielkie, Damex. W vol. 3. Teraz już wiem przynajmniej gdzie szukać.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #937 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:15:40 am »
Maci problem z uporządkowaniem komiksów o nietoperku w kolejności chronologicznej?
Ten link Wam bardzo pomoże.
http://therealbatmanchronoproject.blogspot.com/

Offline Destruktor

Odp: Batman
« Odpowiedź #938 dnia: Sierpień 04, 2010, 08:44:21 pm »
Batmana jeśli chodzi o komiksy to znam między innymi z komiksów z wydawnictwa TM-Semic. Jakby nie patrzeć to to wydawnictwo podarowało nam godziny emocjonującego czytania, i poznawania uniwersum Batmana. Sam mam kilkadziesiąt komiksów z tej serii, choć mam pewne braki w numerach, za to mam kilka naprawdę niezłych wydań specjalnych które nie wpasowywały się w kontinuum, jednak nie żałuje bo są świetne, chociaż muszę zacząć koczować na Allegro i zalepiać luki. Wyposażyłem się niedawno temu w księgarni w "Superman/Batman" z Dobrego Komiksu. Tak na dobrą sprawę to i fan Mrocznego Rycerza, i Ostatniego syna Kryptonu mogą tam znaleźć coś dla siebie, "Metallo morderca Wayne'ów", "Luthor Prezydent USA" i tym podobne ciekawe wątki. Zanim DK upadło miało wydać powiększone wydanie z Supergirl... dzisiaj mamy na dvd film który jest adaptacją tego komiksu ["Superman/Batman: Apocalypse" - kontynuacja filmu, który jest na podstawie właśnie owego komiksy "Superman/Batman: Public Enemies"]. Mam zamiar kupić "Batman: Co się stało z Zamaskowanym Krzyżowcem?", cena dość przystępna - 50 zł. Z tego co w pięć minut przejrzałem komiks to mamy tam przedruki z Batman RIP, i jakiejś klasycznej historii z Batmanem, może z lat 60, proszę mnie najwyżej poprawić. Zresztą "Batman & Syn" również kupię, bo jakby nie patrzeć oba wymienione komiksy jakoś się na siebie nakładają [pojawienie się Damiana, a później śmierć Bruce'a Wayne]. Pozdrawiam, Destruktor.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #939 dnia: Sierpień 05, 2010, 03:12:17 pm »
http://robot6.comicbookresources.com/2010/08/warner-bros-unveils-title-for-batman-arkham-asylum-sequel/

Nie wiem jak Wy, ale ja się zaczynam obawiać o historię tej gry...

Offline Destruktor

Odp: Batman
« Odpowiedź #940 dnia: Sierpień 05, 2010, 04:18:00 pm »
Znamy już tytuł sequela "Batman: Arkham Asylum" - "Batman: Arkham City".



I okładki:



« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 07:41:20 pm wysłana przez Destruktor »

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #941 dnia: Sierpień 05, 2010, 08:28:02 pm »
Przypominają nastrojem okładki do assassin creeda.
Ciekawe, czy Batman następny będzie bardziej skradanką przypominającą Metal Gear Solid.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Batman
« Odpowiedź #942 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:04:21 pm »
Duzo wiazania w tej grze.

I lancuchow. I przebierania w latex.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Batman
« Odpowiedź #943 dnia: Sierpień 05, 2010, 10:15:24 pm »
Ale nie da się ukryć, że Batman wygląda bosko! :oops:

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #944 dnia: Sierpień 05, 2010, 11:38:49 pm »
Wydaje mi się ponadto, że będzie można w późniejszych etapach gry sterować Catwoman.

Fajny pomysł, bo niespecjalnie mi się widzi kierowanie którymś z ptaszków. Chociaż, Cassandra Cain/Batgirl byłaby niczego sobie...

 

anything