trawa

Autor Wątek: Batman  (Przeczytany 1252410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m010ch

Odp: Batman
« Odpowiedź #945 dnia: Sierpień 06, 2010, 12:38:14 am »
Wydaje mi się ponadto, że będzie można w późniejszych etapach gry sterować Catwoman.

Albo od samego początku trzaskać się w teamie.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #946 dnia: Sierpień 06, 2010, 09:20:22 am »
Multiplayer?  :wink:

Offline m010ch

Odp: Batman
« Odpowiedź #947 dnia: Sierpień 06, 2010, 09:56:35 am »
No kurcze tak coś przeczuwam :smile: . W sumie lepsza Catwoman niż Robin :wink: .

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #948 dnia: Sierpień 31, 2010, 01:03:23 pm »
DC wyda niedługo bardzo dziwną rzecz.
Szczerze mówiąc spotykam się z czymś takim po raz pierwszy.

http://www.amazon.com/gp/product/1401229921?ie=UTF8&tag=collectededitions-20&linkCode=as2&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=1401229921

Batman Hush Unwrapped Deluxe będzie wydany w formacie identycznym, co Superman: Red Son Son Deluxe Edition. Jego wyjątkowość polega na tym, że rysunki Lee będą ukazane w surowej formie - będzie nałożony wyłącznie szkic ołówka. Bez tuszu, bez kolorów, bez komputerowych bajerów.

Według mnie to odcinanie kuponów od i tak słabej historii...

Oto, jak może wyglądać strona komiksu w tej edycji: http://www.comicartcommunity.com/gallery/details.php?image_id=540

Offline yurek1

Odp: Batman
« Odpowiedź #949 dnia: Sierpień 31, 2010, 02:02:08 pm »
oczywiście, że odcinanie kuponów, ale przyznasz, że obecnie bodaj 80% opowieści tylko by zyskało, gdyby nie kładziono tych cholernych, beznadziejnie brzydkich (mało wyjątków) komputerowych kolorów. ja jestem wielkim fanem komiksów w czerni i bieli, więc każdą taką inicjatywę witam z otwartymi ramionami, chociaż zastanawiam się, dlaczego sam ołówek, bez choćby tuszu.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #950 dnia: Wrzesień 01, 2010, 03:33:25 pm »
Ciekawe, czy chociaż dymki będą? A jeżeli tak, to w jakiej postaci? Klasyczne dymki do tak zaserwowanego komiksu mogą nieco zniechęcić do lektury.

Zobaczymy w październiku albo w listopadzie.

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #951 dnia: Wrzesień 10, 2010, 09:37:21 pm »
kolejny raz przeczytałem city of crime laphama. swietny trejd, chyba jedna z najlepszych historii z batmanem w roli glownej ostatnich lat. w sumie najgorsze sa z tego komiksy chyba okladki laphama:) czy ten autor pisal jeszcze cos dobrego z batmanem w roli glownej?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #952 dnia: Wrzesień 11, 2010, 09:36:23 am »
Niestety nic ponadto.
Ale polecić można następujące rzeczy tego autora:

  • Stray Bullets
  • Silverfish z Vertigo
  • Spectre: Tales of Unexpected
  • Daredevil/Punisher
  • Giant-Size Wolverine
Dużo dobrego słyszałem też o miniserii "Spider-Man: With great power...", ale nie czytałem jej jeszcze.

P.S. Niedługo w USA będzie wychodzić miniseria "DeadpoolMAX" pisana przez Laphama, a rysowana przez Kyle'a Bakera. Myślę, że warto też na to zwrócić uwagę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2010, 10:02:20 am wysłana przez C.H.U.D.Y. »

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #953 dnia: Wrzesień 11, 2010, 07:07:49 pm »
to w takim razie pociągnę jeszcze temat norma. czy historia ostatniego arkhama była skracana/cięta przez tm-semic a jeżeli tak to czy tpb jest wogóle do dostania?

i pytanie kolejne - czy knightfall zebrany w tpb jest obszerniejszy / okrojony w stosunku do tego co zaserwował nam semic?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #954 dnia: Wrzesień 12, 2010, 11:01:45 am »
Nie, nie była skracana. Przynajmnie mi nic o tym nie wiadomo.
A oryginał TPB obecnie bardzo ciężko dostać. Radziłbym pójść na brytyjskiego amazona i rozejrzeć się za wydaniem titan books. To samo właściwie jest, co amerykańskie wydanie.

Knightfall wydany w TPB jest okrojony, przede wszystkim nie ma zeszytów należących do rozdziału "Knightquest", czyli ukazujących okres działalności AzBata oraz podróż Bruce'a-kaleki.

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #955 dnia: Wrzesień 12, 2010, 04:12:46 pm »
jeżeli nie jest to wersja rozszerzona to sobie daruję. aż takim zboczeńcem nie jestem.

przeczytałem właśnie batman ararky, który kupiłem sobie w związku z mfkig. niestety bardzo kiepski album. pierwsze zeszyty znamy właśne z semica i one są jak najbardziej ok. w kolejnych mamy już rozwinięcie postaci anarcha, niestety bardzo łopatologiczne i nieprzemyślane. z anarchisty-nastolatka zmienia się w super przesępcę doktrynera. jedyne co w tym albumie jest warte uwagi to rysunki norma.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline freshmaker

Odp: Batman
« Odpowiedź #956 dnia: Wrzesień 29, 2010, 06:27:40 pm »
zauważyłem na amazonie komiks the bat and the beast milligana. czy jest to początek nowego runu milligana i czy komiks jest wart uwagi? na amazonie wysyp tpb z "nowym" batmanem, czytałem do tej pory tylko batman & robin morrisona. czy jest jakiś sens w to inwestowac?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Batman
« Odpowiedź #957 dnia: Wrzesień 29, 2010, 06:49:54 pm »
"Nietoperz i bestia" Milligana to historia, która niedawno ukazywała się na łamach Batman Confidential. Trochę podobna do "Mrocznego Rycerza Mrocznego Miasta", gdyż jednym z głównych bohaterów po raz kolejny jest miasto. Tym razem Moskwa i Milliganowi całkiem fajnie udało się uchwycić atmosferę rosyjskiej stolicy. Rysunki Clarke'a już tak nie zadowalają, ale to tylko moja opinia... myślę, że można spróbować chociaż nie gwarantuje, że może się spodobać. To raczej standardowa historyjka z poczwarą w klimatach wschodnich.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Batman
« Odpowiedź #958 dnia: Wrzesień 29, 2010, 06:55:42 pm »
"Nietoperz i bestia" Milligana (...) To raczej standardowa historyjka z poczwarą w klimatach wschodnich.

Bestia ze wschodu - to na pewno Nilokal Walujew. :) Dalby on Batmanowi popalic.

Rysunki moglby zrobic Igor Baranko.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

godai

  • Gość
Odp: Batman
« Odpowiedź #959 dnia: Wrzesień 29, 2010, 08:12:04 pm »
Był taki facet, miał na imię Tonka, był twardszy niż Szfarceneger.

Ale Batman dostał Tonkę i było po krzyku.

Tak mi się skojarzyło.

 

anything