Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Symulator Farmy 2009 - oficjalne forum gry

Porady i podpowiedzi

(1/7) > >>

Maciek_Techland:
W tym temacie możemy dzielić się swoimi uwagami na temat prowadzenia gospodarstwa rolnego, czy też niuansów związanych z różnymi maszynami i urządzeniami.

hannibal5:
Nie było odpowiedniego działu, więc napiszę tutaj.
Chodzi o dwie sprawy odnośnie tłumaczenia:
-Maszyny do oprysku powinny zostać nazwane opryskiwaczem, a nie rozsiewaczem (rozsiewacz służy do czegoś innego)
-Odnośnie zespołu żniwnego w kombajnie, raczej nie powinien się nazywać żniwiarka (taka dawna maszyna do koszenia zboża), tylko heder.

I jeszcze coś z innej beczki, w oryginale po instalacji łatki w folderze z grą był katalog sdk ze skryptami, tutaj go nie ma?

adamsky771:
hannibal5 folder sdk powinien byc na plycie - eksploruj i sprawdz. Masz tam programy ala Giants Editor itp.

Davw:
Grałem w Symulator Farmy 2009 ostatnio około 2 tygodnie temu, aż do dzisiaj przy plikach z grą nie było nic grzebane, a sam tytuł ładnie sobie na dysku zalegał. Dzisiaj w trakcie sesji zaczął pojawiać się pewien bardzo problematyczny błąd, ponieważ po jego wyskoczeniu gra wysypuje się do poziomu systemu. Dzieje się to w chwili kiedy kombajnem zaczynam zbierać jęczmień.

Poniżej dodaję screen z owym błędem, bardzo prosił bym o szybką odpowiedź, ponieważ zależy mi na czasie.



EDIT:

Oczywiście reinstalowałem grę.

dzuniorek:
Witam was mam problem:) :) zainstalowałem sobie Symulator FARMY09 bo zakupiłem w Empiku zainstalowalem załaczyłem właczam misje i wyskakuje mi bład : Unexpected system exception  occured:
 Czy ktos wie co z tym zrobic lub cos jesli tak bardzo prosze o pomoc pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej