trawa

Autor Wątek: Porady i podpowiedzi  (Przeczytany 65332 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciek_Techland

Porady i podpowiedzi
« dnia: Październik 13, 2009, 01:42:05 pm »
W tym temacie możemy dzielić się swoimi uwagami na temat prowadzenia gospodarstwa rolnego, czy też niuansów związanych z różnymi maszynami i urządzeniami.

Offline hannibal5

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2009, 11:25:10 am »
Nie było odpowiedniego działu, więc napiszę tutaj.
Chodzi o dwie sprawy odnośnie tłumaczenia:
-Maszyny do oprysku powinny zostać nazwane opryskiwaczem, a nie rozsiewaczem (rozsiewacz służy do czegoś innego)
-Odnośnie zespołu żniwnego w kombajnie, raczej nie powinien się nazywać żniwiarka (taka dawna maszyna do koszenia zboża), tylko heder.

I jeszcze coś z innej beczki, w oryginale po instalacji łatki w folderze z grą był katalog sdk ze skryptami, tutaj go nie ma?
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 11:29:43 am wysłana przez hannibal5 »

Offline adamsky771

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2009, 10:55:24 pm »
hannibal5 folder sdk powinien byc na plycie - eksploruj i sprawdz. Masz tam programy ala Giants Editor itp.

Offline Davw

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2009, 07:07:44 pm »
Grałem w Symulator Farmy 2009 ostatnio około 2 tygodnie temu, aż do dzisiaj przy plikach z grą nie było nic grzebane, a sam tytuł ładnie sobie na dysku zalegał. Dzisiaj w trakcie sesji zaczął pojawiać się pewien bardzo problematyczny błąd, ponieważ po jego wyskoczeniu gra wysypuje się do poziomu systemu. Dzieje się to w chwili kiedy kombajnem zaczynam zbierać jęczmień.

Poniżej dodaję screen z owym błędem, bardzo prosił bym o szybką odpowiedź, ponieważ zależy mi na czasie.



EDIT:

Oczywiście reinstalowałem grę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2009, 07:29:24 pm wysłana przez Davw »

Offline dzuniorek

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2009, 01:23:30 pm »
Witam was mam problem:) :) zainstalowałem sobie Symulator FARMY09 bo zakupiłem w Empiku zainstalowalem załaczyłem właczam misje i wyskakuje mi bład : Unexpected system exception  occured:
 Czy ktos wie co z tym zrobic lub cos jesli tak bardzo prosze o pomoc pozdrawiam

Offline traktorzysta

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2009, 04:38:28 pm »
Witam!
Powiem tak - jesli nikt z Techlandu (bądź inny fachowiec) nie będzie odpowiadał na zadane pytania to to forum umrze śmiercią naturalną.

Też mam pytania ale nie będę ich zadawał tylko po to żeby sobie wisiały...

Offline Kamilson

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2009, 07:53:19 pm »
UWAGA !!!!!!!!!
MAM DUZY PROBLEM!!!
Zainstalowalem Symulator farmy 2009 i wyswietla mi sie napis "Please enter your Product Key"
wpisuje tam w ramke i nawet nie moge nacisnac "next"
Pomocyyyy

Offline traktorzysta

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2009, 09:37:10 am »
Kamilson - napisz jaką masz konfigurację komputera, bo jak masz orginał to nie powinno być problemu

Offline lysyat

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2009, 07:43:55 pm »
Mam pyt czy mod Landwirtschafts Simulator 2009 mozna zaladowac do symulatora farmy 2009 jesli mozna to jak? czy moze ktos to opisac krok po kroku??

Offline traktorzysta

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 31, 2009, 10:58:05 am »
Można. To ta sama gra tylko w innej wersji językowej.
Dokładny opis masz tutaj
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,31317.0.html

Offline adamsky771

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2010, 01:03:50 pm »
Kamilson - musisz wpisać klucz gry który znajduje się na okładce poradnika do gry.
Davw - problemem jest albo "wadliwy" mod , albo komputer nie daje rady (pewnie karta graficzna).

Offline kunek

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 27, 2010, 03:02:23 pm »
witam mam taki problem zainstalowałem gierkę i przy uruchomianiu wyskakuje komunikat cytuję''''Error:Could not init 3D system Shader model 2.0 isreguired  oczywiście znalazłem ten program w google ale nie mogę go pobrać pomocy!!!

Offline adamsky771

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2010, 10:20:39 pm »
kunek wszystko wskazuje na to , że Twoja karta graficzna nie obsługuje model shader 2.0. Podaj nazwę karty , a bedziemy wiedzieć co jest przyczyną (może jedynie brak sterowników).

Offline borek15x

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 06, 2010, 07:13:14 am »
wie może ktoś gdzie jest CPN bo zacząłem  dzisiaj grać i nie mogę znaleść??

Offline dawidmodo

Odp: Porady i podpowiedzi
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 06, 2010, 08:42:46 am »
wie ktoś co mam zrobic jak dodatki kture wgram do ls 2009 to mam na dole i mi nie dzialaja kombajny ani prasy a zawsze mialem u góry i teraz nie wiem co mam zrobic



pomocy !!!! :-X