Autor Wątek: Gdzie mogę oglądać anime ???  (Przeczytany 5292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AandandA

Gdzie mogę oglądać anime ???
« dnia: Październik 17, 2009, 01:25:20 pm »
Mam problem znalazłem sobie fajne anime do obejrzenia,Tenshi na Konamaik, tylko że tego anime nigdzie nie ma. Ja nie chce go ściągać bo komp mi się popsuł. Gdzie mogę oglądać anime ??? Nie tylko to ale też inne, bo mam dość przeszukiwania netu 10 zanim coś znajdę.

Offline Sir_Ace

Odp: Gdzie mogę oglądać anime ???
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2009, 01:50:48 pm »
Ja anime weekendami oglądam w domu rodzinnym. Przez resztę tygodnia pomieszkuję w wynajętym mieszkanku i, jak dotąd przynajmniej, wydaje mi się, że lokum spełnia minimum warunków, by do oglądania anime się nadawało.
Jeśli chodzi ci o szczegóły, to Compal FL90 - odtwarza wszystko, nawet fullHD w h264. Tylko trochę napęd siada.


Anime, jeśli się tylko da, należy kupować. Polecam Empiki i Allegro. Warto też polować na okazje w Media Markcie (czasem nawet 50%).
A jeśli chodzi ci o mniej legalne formy pozyskiwania... Cóż, o takich sprawach gentlemani nie dyskutują.
I'd like to be a tree

Offline matej00

Odp: Gdzie mogę oglądać anime ???
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2009, 09:45:31 pm »
Ja anime weekendami oglądam w domu rodzinnym. Przez resztę tygodnia pomieszkuję w wynajętym mieszkanku i, jak dotąd przynajmniej, wydaje mi się, że lokum spełnia minimum warunków, by do oglądania anime się nadawało.
Jeśli chodzi ci o szczegóły, to Compal FL90 - odtwarza wszystko, nawet fullHD w h264. Tylko trochę napęd siada.


Anime, jeśli się tylko da, należy kupować. Polecam Empiki i Allegro. Warto też polować na okazje w Media Markcie (czasem nawet 50%).
A jeśli chodzi ci o mniej legalne formy pozyskiwania... Cóż, o takich sprawach gentlemani nie dyskutują.


Nic dodać nic ująć.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline AandandA

Odp: Gdzie mogę oglądać anime ???
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2009, 08:47:56 am »
To prawda że kupować nie tylko ładniej ale też lepiej. Jednak w Polsce nie ma zbyt dużo anime w moim guście w sprzedaży, a gdybym tylko kupował to większości z tych anime które oglądałem bym nigdy nie obejrzał. Nie dość że nie ma w sklepach, nie są przetłumaczone na polski. A ja jeszcze angielskiego nie znam więc po angielsku też sobie nie kupie. Dlatego gdybyście mogli mi podać stronkę byłbym wdzięczny.

Offline Hollow

Odp: Gdzie mogę oglądać anime ???
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2009, 09:04:45 am »
Na anime-shinden.info można oglądać sporo anime z polskimi napisami.

 

anything