Autor Wątek: Megalex  (Przeczytany 26948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Megalex
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 14, 2008, 12:36:33 pm »
Strzygi to mogliby wydac normalnie, bo zostal tylko 1 tom do zamkniecia pierwszgo sezonu, juz go zreszta kupilem po francusku, ale Apokalipsomania sie nada w sam raz do napchania Integrala. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Megalex
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 14, 2008, 09:45:38 pm »
No, to byłby taki "Heavy Metal" - po polsku ;) - kilka pełnych albumów różnych serii i w HC.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freshmaker

Odp: Megalex
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 26, 2009, 11:54:14 am »
jestem na świeżo po 3 tomach megalexa. pierwsze dwa czytałem w momencie premiery z egmontu i muszę przyznać że miałem o nich dużo lepsze zdanie niż czytając je teraz. powtórka z rozrywki jodo - jednostka wyłamuje się z jakiegoś opresyjnego systemy, pojawia się mesjasz żeby dodać trochę metafizyki a na koniec wielka rozpierducha. niestety jest to najsłabsza wg mnie seria ze świata incala.

nowy album jest kolorowany w sposób tradycyjny co jest jego zdecydowanym plusem. sama akcja bardzo skrótowa i pędząca do punku kulminacyjnego (wydaje się że jodo znudził się po pierwszych albumach i postanowił szybko wszystko zawiązać w ostatnim trzecim albumie). jedyna zaleta tej serii to rysunki, reszta na bardzo kiepskim poziomie.

paradoksalnie w przypadku tej serii cieszę się że nie została wydana w integralu. łatwiej jest przełknąć te 3 albumy po 20 pln na przestrzeni 6 lat. gdyby to był super ekskluzyw za 100pln to zostawiałby niesmak jak np czwarta siła.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline krupnika

Odp: Megalex
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 17, 2009, 11:52:54 am »

paradoksalnie w przypadku tej serii cieszę się że nie została wydana w integralu. łatwiej jest przełknąć te 3 albumy po 20 pln na przestrzeni 6 lat. gdyby to był super ekskluzyw za 100pln to zostawiałby niesmak jak np czwarta siła.
Ja tam ze względów ekonomicznych (oszczędnościowo-sknerowskich) :)czytam komiksy w postaci elektronicznej-oczy wiście nie będę podawał zródeł (kto chce znajdzie) :)


alterkino.org
terazhuta.pl
POZDRAWIAM k.

Offline graves

Odp: Megalex
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 17, 2009, 11:57:26 am »
Ja tam ze względów ekonomicznych (oszczędnościowo-sknerowskich) :)czytam komiksy w postaci elektronicznej-oczy wiście nie będę podawał zródeł (kto chce znajdzie) :)
Chwalenie się tym jednak to już szczyt chamstwa  :)
Mamy na tym forum takie nieżyciowe zasady, że jak coś kradniemy, to się tym nie chwalimy. :)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything