trawa

Autor Wątek: Szczenię Święców  (Przeczytany 5336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Szczenię Święców
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 26, 2009, 02:08:33 pm »
m010ch:
 
 Chyba trochę przesadziłem; nie powinno być tak źle. Gdy się szybko czyta to nawet da się to zrozumieć.

 
Jaszcząb:
 
Z całym szacunkiem dla twórców wymienionych tytułów, ale preferuję rysunek realistyczny (nawet ten "rżnięty" o ile wzorzec jest na przyzwoitym poziomie), co zapewne stanowi skrzywienie w skutek czytywania m.in. "Yansa", "Thorgala" czy "Funky'ego Kovala". Komiksy w których kobieta wygląda jak nakreślony trzema kreskami syfon dziwnym trafem mnie nie przekonują. Sori, ale "głosuję" na Brende Lear ...

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Szczenię Święców
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 26, 2009, 02:30:11 pm »
Z całym szacunkiem dla twórców wymienionych tytułów, ale preferuję rysunek realistyczny (nawet ten "rżnięty" o ile wzorzec jest na przyzwoitym poziomie), co zapewne stanowi skrzywienie w skutek czytywania m.in. "Yansa", "Thorgala" czy "Funky'ego Kovala". Komiksy w których kobieta wygląda jak nakreślony trzema kreskami syfon dziwnym trafem mnie nie przekonują. Sori, ale "głosuję" na Brende Lear ...

o, no to musisz nie Lubić Kajka i Kokosza, Asterixa, Tintina, Binio Billa, Komiksów Baranowskiego, Christy... etc
no ale co kto lubi :)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Nawimar

Odp: Szczenię Święców
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 26, 2009, 02:38:28 pm »
Skoro tak twierdzisz  :lol:... Swoją drogą zastanawiam się komu tym razem chcesz się podlizać Ystad ?
 
 Wracając do zasadniczego tematu - wie ktoś czy rysownik "Szczenięcia ..." ma w planach dalsze projekty ? Ciekaw jestem czy "rozwinie skrzydła" i może z czasem odnajdzie własną stylistykę ...

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Szczenię Święców
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2009, 02:59:53 pm »
Skoro tak twierdzisz 

Pozwolisz że przypomnę Ci Twoje słowa "Z całym szacunkiem dla twórców wymienionych tytułów, ale preferuję rysunek realistyczny" a z całym szacunkiem w wymienionych przeze mnie komiksach/autorach rysunku realistycznego się raczej nie dopatrzysz.

:lol:... Swoją drogą zastanawiam się komu tym razem chcesz się podlizać Ystad ?

hmmm. Wiesz co, chyba Piotrkowi. Bo go lubie. A jak się będę mu podlizywał, to moze w końcu zechce się do mnie przytulić.
O własnie tak.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jaszcząb

Odp: Szczenię Święców
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 27, 2009, 05:40:44 am »
Komiksy w których kobieta wygląda jak nakreślony trzema kreskami syfon dziwnym trafem mnie nie przekonują. Sori, ale "głosuję" na Brende Lear ...

No faktycznie, jeśli ktoś się dobrze czuje po lekturze komiksu, którego nie zrozumiał, to czego ja się spodziewałem.
Myślałem, że gadamy o komiksach a nie o tym po czym kto ma mokre sny.

 

anything