Autor Wątek: The Spoils Relaunch!!!  (Przeczytany 2513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sherincal

The Spoils Relaunch!!!
« dnia: Październik 29, 2009, 09:14:52 am »
The Spoils Relaunch!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na konwent Falkon, gdzie będziemy prowadzić pokazy i naukę gry The Spoils. Z tej również okazji organizujemy turniej dla wszystkich - początkujących i profesjonalistów, w którym główną nagrodą będzie konsola Sony PSP!!!!!

Chciałbym serdecznie zaprosić Ciebie, drogi czytelniku, do krainy, gdzie magia i technologia odbiegają od ustalonych norm. Do świata, gdzie 5 frakcji walczy o wpływy za pomocą dyplomacji, wojska, technologii,kradzieży i paktów z ciemnymi mocami. Do miejsca zwanego Luridia, w którym magowie wykonują rytuały krzyczącego sera, złodzieje podsiadają senatorów na bankietach, politycy obiecują pięciodniowe weekendy,, a wynalazcy budują uśmiechnięte maszyny zniszczenia na kształt misia oraz wojsko, przy którym najwięksi zbrodniarze wojenni to mili ludzie....

 

 

Czym jest The Spoils?

The Spoils jest Kolekcjonerską Grą Karcianą osadzoną w unikatowym świecie, w którym wszystko podlega tylko jednemu prawu. Jest to prawo absurdu. Gra łączy wiele popularnych mechanik znanych z takich gier jak Magic the Gathering czy World of Warcraft, jednocześnie wprowadzając nowy, świeży klimat. Piękne grafiki oraz komediowy, często dziwaczny, ciemny, urojony i straszny humor The Spoils pozwala na nowo rozkoszować się świetną rozgrywką. “Jeżeli by wskrzesić J.R.R Tolkiena, HP Lovecrafta i Lewisa Carrolla, karząc im napisać powieść epicką razem to powinno wyjść coś na wzór The Spoils.”

 

To wszystko i wiele więcej znajdziesz w Lublinie na tegorocznej edycji konwentu Falkon. Będziemy tam prowadzić pokazy i naukę gry The Spoils. Z tej również okazji postanowiliśmy zorganizować turniej dla wszystkich chętnych osób, w którym główną nagrodą będzie konsola Sony PSP.

 

Nauki gry:

Przez cały czas trwania konwentu każda chętna osoba może poznać grę i nauczyć się grać. Będziemy uczyć i opowiadać, opowiadać i uczyć. Każda osoba, która do nas zawita może liczyć na miłe przyjęcie i miejsce do gry. Nie wpadaj, zajdź świadomie! Naucz się grać i poćwicz przed sobotnim turniejem. Wygraj konsolę Sony PSP!!

 

Mini turnieje:

Będą odbywać się przez cały czas trwania konwentów. W momencie, gdy zbierzemy 6-8 graczy chętnych zagrać coś więcej niż tylko gry wprowadzające. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody upominkowe. Format tych turniejów będzie w pełni zależał od graczy.

 

Turniej Relaunch z główną nagrodą Sony PSP

 

Zasady:

Gracze zapisują się na turniej w 2 osobowych drużynach (osoby bez par mogą być połączone w team losowo przez organizatora). Wpisowe wynosi 70zł na parę. W ramach wpisowego team otrzymuje The Spoils Starter dla 2 graczy. Starter zawiera 2 talie (Arcanist/Warlord & Banker/Rogue) oraz booster kart. Każdy z graczy wybiera gotową talię do gry. Talię mogą być modyfikowane o karty z boostera zawartego z starterze oraz o karty z 2 boosterów dostarczonych przez organizatora turnieju. Tak skonstruowane talie gracze wykorzystują podczas całego turnieju.

Faza pierwsza – eliminacje

   1.

      Gra odbywać się będzie pomiędzy drużynami. W pierwszej kolejności losujemy przeciwników, następnie każdy gracz z danej drużyny gra z jedną osobą z drużyny przeciwnej.
   2.

      Wyniki:
          *

            W przypadku zwycięstwa obu graczy drużyna zdobywa 3 pkt, a przeciwnik 0.
          *

            W przypadku zwycięstwa jednej osoby i porażki drugiej, obie drużyny dostają po 1 punkcie.
   3.

      Na koniec 4 najlepsze drużyny przechodzą do Play Offów.

Faza druga – Play Offy

   1.

      W tej fazie każdy z graczy gra sam.
   2.

      Gramy taliami złożonymi w pierwszym etapie.
   3.

      Wygrana gra pozwala graczowi przedostać się do kolejnej gry, przegrany gracz odpada z dalszej rozgrywki.
   4.

      Zwycięzca ostatniej gry dostaje konsolę Sony PSP, reszta graczy z TOP 8 otrzymuje nagrody związane z grą The Spoils (karty foil, boostery itp.).

Zapisy: na The Spoils Relaunch lub na miejscu podczas trwania konwentu. Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i zestawów do gry o uczestnictwie decyduje kolejność zapisów. Dla wszystkich osób zapisanych na stronie http://thespoils.pl gwarantujemy zestaw do gry oraz specjalną kartę promo.

Start: Sobota 14.11.2009 godzina: Wkrótce

Meet and Beat the Spoiler

Nowi gracze mają szansę spotkać się w pojedynku z naszą piękną Spoilerką :) i pokonać ją. Chwała temu, któremu się powiedzie! Nagrody symboliczne, ale przyjemność z pojedynku gwarantowana!

 

anything