Autor Wątek: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...  (Przeczytany 23445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 18, 2009, 01:48:58 pm »
Ludzie, dlaczego jest tak, że nie gadacie o komiksach a tutaj na temat jednego sklepu naklepaliście już ponad stronę? No weźcie. Jest sens pisać "o o o, łał, lol, zamówiłem to i to" po raz dwudziesty? Bo na forum komiksowym nie gada się o komiksach, tylko o kasie, nie?

edit: a nie, pomyliłem się, ponad dwie strony.

Post Grzybiarza o treści "Dzięki" poleciał. Se na priv dziękujcie.

Klick me up, klick me down.

ramirez82

  • Gość
Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 18, 2009, 02:08:08 pm »
Gadanie o tym kto jaki komiks zamówił, to chyba gadanie o komiksach? Czy się myle?

Offline bąbielek

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 18, 2009, 02:13:44 pm »
Podniecacie się jak małe dzieci. Idźcie pogadajcie o komiksach, bo chyba też je czytacie, a nie tylko kupujecie po atrakcyjnych cenach. Forum to wymiana opinii, czy się mylę? Przepraszam, że dbam tu o jakiś poziom.

Klick me up, klick me down.

Offline skil

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 18, 2009, 02:38:46 pm »
Jest sens pisać "o o o, łał, lol, zamówiłem to i to" po raz dwudziesty?
Gaddemyt, nie zauważyłem "Pierścienia Nibelunga" i "Księżycowej Gęby".
Jak widać jest.

Ludzie, dlaczego jest tak, że nie gadacie o komiksach(...)
A Ty gadasz?
Nie.
Więc o co Ci chodzi?

Co byście mi polecili z tych "przecenionych" komiksów? (prócz Eisnera)
Polecam tytuły Manary: "HP i Giuseppe Bergman" i "Dzień gniewu...". Absolutnie genialne spojrzenie na komiks i na środki, jakimi posługuje się to medium.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2009, 02:52:29 pm wysłana przez skil »
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Anonimowy Grzybiarz

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 18, 2009, 03:01:12 pm »
Dzięki. Manary jakoś nie lubię - wiadomo, ciska i napina genialnie, ale jakoś jestem uprzedzony.

Zamówiłem już Ronina, Nowy Jork, Życie w obrazkach i Świat Edeny. Chętnie wziąłbym jeszcze Spirita, ale budżet mi się wyczerpał  ;-)

(Post poleci?)

Offline silent.bob

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 18, 2009, 03:14:05 pm »
Lol, wiecie, że te ceny są nierealne, i zamawiacie? Rzucacie się jak szczerbaty na suchary.
Skąd to się w ludziach bierze? I żeby nie było, nie sram forsą i nie stać mnie na większość albumów.


Offline Bane

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 18, 2009, 06:09:11 pm »
Lol, wiecie, że te ceny są nierealne, i zamawiacie? Rzucacie się jak szczerbaty na suchary.
Skąd to się w ludziach bierze? I żeby nie było, nie sram forsą i nie stać mnie na większość albumów.

Faktycznie, niezłe z nas dranie - sklep wystawił komiksy za jakąś cenę, a my nie tylko zastanawiamy się dlaczego jest tak tanio (przez ponad dwie strony!), ale nawet ośmielamy się je zmówić! Skąd to się w ludziach bierze, oh, czemuż tak jest? Tyle zła na tym świecie, już dłużej nie wytrzymam...

A jeśli ceny rzeczywiście są nierealne i sklep przyśle mi maila, że to była pomyłka i nie może przysłać tych komiksów, wtedy grzecznie poproszę o zwrot pieniędzy i po problemie - taki ze mnie szczerbaty drań.

Co do dyskusji o komiksach, odbywa się ona w innych miejscach na tym forum i poza nim, w tym temacie ktoś wrzuca informacje o niskich cenach, a reszta chyba(?) może je skomentować. Pewnie, że zdarzają się dłuższe dygresje, ale ta akurat cały czas dotyczyła aukcji na stronie KCD, więc naprawdę nie widzę w tym niczego złego. Z mojej strony to (póki co) tyle.

Offline janostaw

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 18, 2009, 06:22:48 pm »
Ja tam zamówiłem i już.

Offline helsing

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 19, 2009, 03:31:27 pm »
W Merlin.pl 25% zniżki na najnowszy tom "Fistaszków Zebranych". A jak pamiętam, poprzedni tom nawet w CK nie był objęty taką zniżką w czasie premierowego miesiąca. ;)

Edit: A na stronie Naszej Księgarni pojawił się Tom 1 za 20zł. (Info z Alei wzięte.)

W tych przypadku, może nikt nie będzie się czepiał, że próbuje się taniej kupować pewne rzeczy. :roll:
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2009, 03:36:08 pm wysłana przez helsing »
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline bąbielek

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 19, 2009, 04:13:28 pm »
Może Ty tych komiksów nie kupuj, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja tu się nie czepiałem, że się próbuje taniej kupować komiksy, tylko że tyle o tym gadacie bez sensu. Tylko tyle. I nie wracajmy już do tego tematu.

Klick me up, klick me down.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 19, 2009, 05:19:42 pm »
Edit: A na stronie Naszej Księgarni pojawił się Tom 1 za 20zł. (Info z Alei wzięte.)

W tych przypadku, może nikt nie będzie się czepiał, że próbuje się taniej kupować pewne rzeczy. :roll:
Ja się tylko czepię, że ten tom za 20zl jest uszkodzony - widać po dodaniu do koszyka. Ale jak ktoś nie ma, to może warto, bo inne już chyba ciężko dorwać.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline helsing

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 19, 2009, 09:00:33 pm »
Może Ty tych komiksów nie kupuj, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ja tu się nie czepiałem, że się próbuje taniej kupować komiksy, tylko że tyle o tym gadacie bez sensu. Tylko tyle. I nie wracajmy już do tego tematu.

Z kolei Ty jesteś przewrażliwiony na własnym punkcie, musisz uwierzyć że zupełnie nie chodziło mi o Ciebie.

Ja się tylko czepię, że ten tom za 20zl jest uszkodzony - widać po dodaniu do koszyka. Ale jak ktoś nie ma, to może warto, bo inne już chyba ciężko dorwać.

Fakt, nie napisałem o tym, ale na stronce NK dość wyraźnie jest to zaznaczone. ;) Pierwszy tom (nowy, w folii) chyba jest już niedostępny, co może dobrze wróżyć całej serii.

W sklepie, o którym wyżej już wspomniałem są Wirtualne Targi Książki i na wiele wydawnictw jest zniżka 25%, nie tylko na "Fistaszki", czego wcześniej nie zauważyłem  :eek:
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline Cheshire Cat

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 20, 2009, 01:30:38 pm »
Lol, wiecie, że te ceny są nierealne, i zamawiacie? Rzucacie się jak szczerbaty na suchary.
Skąd to się w ludziach bierze? I żeby nie było, nie sram forsą i nie stać mnie na większość albumów.

Ceny w rzeczonym sklepie wróciły do "normy".
Można wszystkie powiązane posty wywalić, bo faktycznie to tylko niepotrzebny śmietnik.
Ciekawe czy sklep się chociaż zająknął na ten temat.
"Oh, you can't help that, we're all mad here. I'm mad. You're mad."

Offline Bane

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 20, 2009, 01:39:45 pm »
Ceny w rzeczonym sklepie wróciły do "normy".
Można wszystkie powiązane posty wywalić, bo faktycznie to tylko niepotrzebny śmietnik.
Ciekawe czy sklep się chociaż zająknął na ten temat.

Poki co sie nie zajaknal, ja zrobilem pozniej jeszcze drugie zamowienie i zadalem jakies pytanie, niewazne zreszta, w kazdym razie odpisali, ze jest tak i tak, a jak odpowiem co mi bardziej pasuje to wysla paczki. Wiec ci, ktorzy zamowili, chyba dostana swoje komiksy za tamte ceny.
(przepraszam za brak polskich znakow)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Moralność i zamawianie komiksów "promocyjnie"...
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 20, 2009, 01:47:23 pm »
Złożyłem zamówienie i potwierdziłem je w niedziele, a maila z potwierdzeniem przyjęcia do realizacji nadal nie ma. Myślicie, żeby do Nich napisać, czy sprawa jest już stracona?

Pozdrawiam

 

anything