Autor Wątek: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...  (Przeczytany 23187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 09, 2009, 04:12:34 pm »
1. nie manipuluje Twoimi wypowiedziami
podajesz jako cytat z mojej wypowiedzi coś, czego nigdy nie napisalem, a co jedynie jest zbitkiem Twoich wrażeń odnośnie moich wypowiedzi. Jednocześnie zabraniasz mi je prostować czy tłumaczyć co miałem na myśli. Jak mam więc to odbierać i jak z takim postawieniem sprawy polemizować?

Edit: Ty poprawiles swój błąd, więc cofam niesluszny zarzut.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 04:17:17 pm wysłana przez Kingpin »

Offline Bane

Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 09, 2009, 04:47:17 pm »
Nie wiem po co niektórzy się tłumaczą że myśleli że to promocja, albo że jakby sklep napisał ze to pomyłka to by nie interweniowali dalej - jeśli tak to nie ma się co tłumaczyć nikt tego nie piętnuję.

Racja, cieszę się, że jednak ktoś to rozumie.

Po prostu większość ludzi kliknęło na zakup, część liczyła (mimo że pewnie podejrzewała że to błąd) że może jednak to błąd nie jest. Inni uważali, że uda się skorzystać na pomyłce sklepu. Granica między jedną postawą a drugą jest znana zapewne tylko im samym.

Po raz drugi racja. Jeden z nielicznych, który potrafi wypowiedzieć się z rozsądkiem, bez nazywania wszystkich hienami, złodziejami itd.

A swoją drogą też chętnie dowiedziałbym się, o co chodzi Kingpinowi, kiedy pisze o Adro - wolałbym orientować się, co ma na sumieniu osoba, która bez skrupułów i zastanowienia feruje takie a nie inne wyroki.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 09, 2009, 05:13:43 pm »
Death, teraz Ty przegniasz.
Ogólnie chodzi o sprawę szafowania wyroków i publicznego wycierania sobie buzi czyimś nazwiskiem.

Offline nayroth

Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 09, 2009, 06:05:12 pm »
Drodzy hipokryci, przesańcie wreszcie jęczeć i zawodzić nad tym rozlanym mlekiem.

Jeśli waszym zdaniem coś było nie tak, to wystarczyłby prosty mailik w rodzaju "zauważyłem pomyłkę na Państwa stronie" i mielibyście czyste sumienie i poczucie spełnionego obywatelskiego obowiązku. A tak przyczailiście się, wyczekaliście co bedzie, a potem huzia na józia i jachać po tych co zamówili.

Czy ktokolwiek z szanownych pouczaczy ruszył palcem żeby pomóc sklepowi, którego tak niby bronicie? Bo jeśli nie, to całe to gadanie o zasadach i wysokich standardach moralnych zalatuje fałszem, a aureolka zsuwa sie wam na uszy...

Offline B2Ka

Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 14, 2009, 07:32:37 pm »
Chciałbym tylko zauważyć, że "promocja" nie dotyczyła jedynie komiksów. Wystarczy wejść pod ten adres, żeby się o tym przekonać. Jak widać nie tylko komiksiarze są bezlitosnymi hienami pastwiącymi się nad pomyłką kapitalistów, a gracze komputerowi również bo zamawiają Wiedźmina za 20 złotych i mam nadzieję, że nikt nie będzie się starał udowodnić, że akurat w tym wypadku było to celowe.

Offline Bane

Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 21, 2009, 11:06:27 pm »
Chciałem tylko napisać, czego dowiedziałem się od KDC: cena została "błędnie wygenerowana przez wydawcę", a co do strat sklepu, "kwestia różnicy w cenie komiksów została rozwiązana bezpośrednio między naszą firmą a wydawcą". Trochę niechętnie odświeżam temat, ale (chyba) obiecałem, że dam znać, co odpisali.

Offline yurek1

Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 22, 2009, 06:24:44 am »
hm. to nieco zmienia postać rzeczy. w tym momencie stajemy się hienami żerującymi na błędzie wydawcy. :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline tranway

Odp: Moralność i "promocyjne" zamawianie komiksów...
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 22, 2009, 01:10:29 pm »
Potwierdzam słowa Bane'a, dostałem taką samą odpowiedź - błąd z ich strony.

 

anything