trawa

Autor Wątek: Top 10 spektakularnych śmierci w komiksach wydanych w Polsce (uwaga na spojlery)  (Przeczytany 7780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Odp: Top 10 spektakularnych śmierci w komiksach wydanych w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 16, 2009, 02:21:53 pm »
E, Death, luz, o Mofeuszu już wiedziałem dawno. Ktoś mi kiedyś w formie żartu zaspojlerował.

Klick me up, klick me down.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Top 10 spektakularnych śmierci w komiksach wydanych w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 16, 2009, 02:35:34 pm »
Mógłbym napisać, kto zabija kogo na samym końcu.
To ktoś kogoś zabija?! A niech Cię...! :)

Offline Miroll

Odp: Top 10 spektakularnych śmierci w komiksach wydanych w Polsce (uwaga na spojlery)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2009, 04:10:03 pm »
Dziękuję wszystkim za tak szybki odzew na mój tekst :lol: głównym jego celem było wywołanie dyskusji na temat bohaterów uśmierconych w komiksach wydanych w naszym kraju i jak widzę cel mój został zrealizowany. Oczywiście jak już wcześniej zaznaczyłem to moja osobista lista i wiadomo, że raczej wątpliwe jest by ktoś się z nią zgodził w 100% (tak zwykle się dzieje w przeróżnych zestawieniach, ale właśnie to jest najfajniejsze). Szkoda, że co niektórym (zupełnie nieumyślnie zepsułem zabawę;-(, bądź bezpośrednio moim tekstem, bądź późniejszą dyskusjom0. Bąbielek ma racje, jak ktoś nie chce sobie zepsuć zabawy (zwłaszcza, jak jest w trakcie czytania Sandmana, bądź Kaznodziei), powinien na jakiś czas omijać ten tekst. Pozostałe śmierci raczej są wszystkim znane. Śmierci Marva, V, Rorschacha i harry'ego Osborna mogliśmy oglądać w filmach na podstawie komiksów), podobnie jak przemianę jean Grey w feniksa. Cieszę się, że tekst się spodobał i mam nadzieję, że następny nad którym właśnie pracuję też przypadnie Wam do Gustu.
 Na koniec proponuję Ogólny plebiscyt Top 10 spektakularnych śmierci. Zgłaszajcie swoich kandydatów powiedzmy przez najbliższe dwa tygodnie. następnie przeprowadzimy wspólne głosowanie (każdy wybierze z całej przygotowanej listy swoją 10), na koniec podsumujemy wyniki i ustalimy wspólną listę.  Co Wy na to?
 PS. Chciałbym także poznać Waszą opinię na temat moich recenzji komiksów, które od ponad roku pojawiają się na gildii. Wszystkie słowa konstruktywnej krytyki i pochwał mile widziane;-D
 Pozdrawiam i czekam na odpowiedź...   

 

anything