Autor Wątek: Kalendarz historyczny 2010  (Przeczytany 4645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jarpen Zigrin

Kalendarz historyczny 2010
« dnia: Grudzień 28, 2009, 05:10:56 pm »
Serdecznie Was witam,

Pozwolę sobie w imieniu redakcji "Historia.org.pl" zaproponować Wam współpracę przy tworzeniu naszego (Waszego) "Kalendarza wydarzeń historycznych 2010".

Będzie się on znajdował pod tym linkiem:

http://historia.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=722&Itemid=826

Obecnie jest w fazie opracowywania, dlatego bylibyśmy wdzięczni jeśli zechcielibyście się dołączyć. Z pewnością wielu z was organizuje i bierze udział w wielu imprezach historycznych i kulturalnych jak: rekonstrukcje historyczne, konferencje naukowe, obchody rocznicowe, wystawy etc.

Jeśli uważacie, że wydarzenie, w którym będziecie brać udział w 2010 jest warte umieszczenia w kalendarzu prosimy o kontakt na adres: redakcja@historia.org.pl. Z przyjemnością także zamieścimy na "Historia.org.pl" zajawkę jak i relacje o danym wydarzeniu. Jest także możliwość uzyskania naszego patronatu medialnego.

Jak z pewnością zauważyliście obecnie w kalendarzu znajduje się lista wydarzeń (kolor czerwony), które zamierzamy szerzej przypomnieć w ramach naszej akcji "Pamiętamy na okrągło". Jeśli wśród was są zainteresowani współpracą w ramach, którejś z rocznic także prosimy o kontakt na adres: redakcja@historia.org.pl

W 2010 roku planujemy także wydać Biuletyn.

Pozdrawiam serdecznie i przy okazji składam najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.

"Historia.org.pl"

 

anything