trawa

Autor Wątek: Dobra stronka z figsami do mordki  (Przeczytany 3696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NemoOne

Dobra stronka z figsami do mordki
« dnia: Lipiec 12, 2003, 02:38:02 pm »
Nie wiem, czy ta stronka jest znana, wiec daje jej linka, jest ona zagraniczna, ale jest spory wybor figurek(zaj****) pasujacych do Mordki.
Polecam. Wybor "armii" jest po prawej, sporo tego.
oto link:
http://www.wargamesfoundry.com/main.asp
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Wargrandmaster

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2003, 01:02:04 pm »
Te z Foundry sa bardzo fajne i klimatyczne, tylko nie wiem jak je sciagnac? Z tego nowego systemu Confrontation tez sa fajne modele - mi np. pasuje ten Lowca Czarownic - w sam raz na kolejnego czlonka mojej bandy:)


Offline NemoOne

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2003, 01:35:42 pm »
Fajne Mordheimowskie Ogry sa na Foundry, a z Rackhama mozna zlozyc fajna bande WH, np. z figurek Fuisiliersow, i jeszcze paru innych.
pozd.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Wargrandmaster

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2003, 02:28:31 pm »
No na bajerze, jak tylko sie pojawia w Polsce to od razu z nich gang zmontuje - nie wiem moze przejade sie do tego SLupska gdzie maja je sprzedawac - kasy co prawda nie mam ale moze ojaca z samochodem wyciagne na weekend:)

Offline NemoOne

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2003, 02:47:21 pm »
Taa, tylko kiedy i jesli sie pojawia....to tez chyba sobie cos kupie (wulfeni i alchemicy rzadza!!!!!!!!!!!) :wink:
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Wargrandmaster

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2003, 02:51:33 pm »
No one sa juz sprzedawane w Polsce - pytalem sie o nie na GGB i udzielili mi tam ciekawych odpowiedzi

http://www.forum.gildia.com/viewtopic.php?t=3138

Offline NemoOne

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2003, 03:57:53 pm »
juz sa?? O k***a!!! podaj link do strony!!
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Wargrandmaster

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2003, 04:00:12 pm »
Nie wiem jaki jest adres tej strony ale Alchemik z tego postu co ci podalem chyba go ma, bo cos tam pisal.

Offline NemoOne

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 13, 2003, 06:52:51 pm »
Jak tylko beda w polsce to na 100% zakupie sobie kilku...
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Morph

  • Gość
Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2003, 11:51:21 pm »
Confrontation rzadzi! Dobrze ze jako pierwsi wychodza Undeadzi. Zawsze bede mial kogos do WFB. I w Mordheim tez sie znajdzie dla nich miejsce

Offline drachenfeles

Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2003, 08:19:02 am »
Mnie figurki z confrontacji nie zachwyciły, fatalnie moim zdaniem zrobiono krasnoludy, reszta nawet nawet, genialny jest za to Kelt Minotaur i inne rodzynki.

Morph

  • Gość
Dobra stronka z figsami do mordki
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2003, 10:42:56 am »
Taaaak krasnoludy nie sa za ciekawe. No ale reszta jest jak dla mnie swietna.