Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18  (Przeczytany 128587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« dnia: Styczeń 05, 2010, 09:49:05 am »
Odsłona 18, go!

Standardowo:

Cytat: Dread
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno. Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.

Cytat: Wilk Stepowy
Nie flejmić się za bardzo.

I tylko przypominam: :P
Poza tym, po ostatnich Waszych szaleństwach w 16. Dziale, uprzejmie z Ijonem uprzedzamy, że wszelkie próby trollowania i bluzgania będą tępione.
Serio.

Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2010, 01:03:46 pm »
Nie wszyscy - czasem ktoś ogląda ambitne filmy w TV przetykane telegrami, wróżkami i reklamami odkurzaczy Wink

A co do jasnej nocy - fajnie to wygląda na północy kontynentu na początkach tzw. nocy polarnych. Czytasz sobie na dworze książkę do drugiej w nocy, słońce nagle zachodzi z jednej strony, by po kilku minutach wybić się z drugiej (i dalej można czytać) Wink
Ja tam często siedzę do 3-4 w nocy, wynika to z tego iż najlepiej mi się wtedy pracuje, cisza, spokój, człowiek sie wycisza i pomysły jakoś same przychodzą do głowy.
W TV, jesli już oglądam to zazwyczaj kanały naukowe, jak Discovery, czy National Geographic, bo te mango-serwisy i telefoniczne gierki tylko mnie denerwują, żerowanie na najniższych ludzkich instynktach.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2010, 01:15:43 pm »
W nocy się najlepiej siedzi :).
JA nie ważne o której wrócę do domu zawsze jakieś 2-3h po pracy up muszę być. więc jak wracam do domu o 1 to siedzę zwykle do 3-4. I jeżeli chodzi o prace na kompie to właśnie najlepsza pora. A wczoraj do 3.30 to siedziałem i grałem w Open Transport Tycoon Deluxe (TTD jest z 1995r)  ze znajomymi. O tyle fajna gierka iż można odpalić w tle i co jakiś czas zerkać aby skontrolować firmę i linie a w międzyczasie zająć się czymś innym, choćby pracą :)

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2010, 03:23:44 pm »
Ja tam często siedzę do 3-4 w nocy, wynika to z tego iż najlepiej mi się wtedy pracuje, cisza, spokój, człowiek sie wycisza i pomysły jakoś same przychodzą do głowy.

No u mnie wygląda to trochę inaczej. Studenckie mieszkanie na 4-7 osób (liczba ruchoma) - przed drugą-trzecią nie zaśniesz ;-)
I'd like to be a tree

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:32:22 pm »
A ja idę spać kiedy chce! ;-)

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:09:17 am »
dzizas czy to ja czy ********** ma za*ebisty nagłówek :O. jeden z ładniejszych flashów jaki widziałem...

Wyspo, a w ucho chcesz? :P
Mi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 07:53:20 am wysłana przez Miranda »

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2010, 07:46:33 am »
lol odkryłem te stronę jakiś czas temu i tez uważam ze jest super; sexy, cute, and f**king awesome. ;-)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:47:16 am »
Ale o co chodzi, bo przez te gwiazdki trudno napis zobaczyć :P

;)

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2010, 08:51:13 am »
Aaa, bo Wyspa wrzuca linki do jakiś zuych stron z niedobrymi torrentami :P
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:37:30 am »
Wyspo prześlij na PM bo ZUA Mi nie pozwala fajnych linków wrzucać :P
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2010, 10:59:01 am »
Aaa, bo Wyspa wrzuca linki do jakiś zuych stron z niedobrymi torrentami :P
wpiszcie to co mi napisała ale dodajcie "nyaa" jako przedrostek w google :P

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:06:10 am »
Aaa! O to chodzi  :D
Szkoda, że wersja sukebe nie ma równie fajnego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 11:16:06 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:27:03 pm »
Słodziutkie :) Jak tam zaglądam to zawsze spędzam chwilkę gapiąc się na ten flash - sexy, cute, and f**king awesome jak najbardziej zasłużone :D

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:36:54 pm »
Ładne, ale nie ma się czym zachwycać. Widziałem to już wczoraj jak jeszcze link działał, a wcześniej nawet nie zwracałem na to uwagi.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:04:58 pm »
Już prawie zapomniałem jak to miło przedzierać się piechotą przez zaspy.
Chociaż dobrze, że nie były za głębokie bo w stanie "ograniczonej równowagi" jeszcze bym gdzieś zaglnął po drodze :P
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.