Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18  (Przeczytany 132132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #660 dnia: Maj 14, 2010, 10:19:09 am »
Pierwszy dzień kortowiady ratował aby już  hymn:
Enej Kortowiada Live
A tak nic bardziej obrzydliwego nie widziałem jeśli chodzi o ludzi.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #661 dnia: Maj 14, 2010, 11:49:01 am »
Krótkie pytanie aby. Ciekawy ten serafin?(przejrzałem parę kartek i nie wiem co myśleć o nim)
Fabuła płytka, tłumaczenie kiepskie, wydanie fatalne.
Czytam praktycznie jedynie dla grafik Utatane. Jak chcesz fajnej golizny i przemocy to możesz poczytać, ale jak masz dostęp do innego wydania niż Egmontoskie to bierz w ciemno bo żeby tak skopać jak oni to trzeba być naprawdę zdolnym.

Wczoraj pełno po Olsztynie "koszulek" łaziło.
Dzisiaj było już mniej ale to pewnie dlatego, że odsypiają.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #662 dnia: Maj 14, 2010, 11:52:15 am »
No nic kontynuuje dalej Balsamistę, który jest naprawdę świetny jak na razie. Czekam właśnie na 6 tom.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #663 dnia: Maj 16, 2010, 12:30:18 am »
Obejrzałem sobei  nowy film Star Trek i mnie naszło na obejrzenie starej serii którą się oglądało za gówniarza.
Choć zdaje sobie sprawę że pewnie skończy się tak samo jak z oglądaniem starego Battlestara Galactica i obejrzę z 10 epków po czym dam sobie spokój bo będzie zbyt "cheesy".
Choc muszę przyznać iż takie stare produkcje maja pewien zarąbisty klimat mimo swoich niedociągnięć, czego niestety brakuje wielu nowym seriom.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #664 dnia: Maj 16, 2010, 03:22:24 pm »
Stare seriale SF były niezłe. Nawet mimo kartonowych myśliwców ;-)
I'd like to be a tree

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #665 dnia: Maj 16, 2010, 04:09:11 pm »
Mi zawsze się podobał Doktor Who i jego budka telefoniczna-statek kosmiczny  :biggrin:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #666 dnia: Maj 16, 2010, 04:11:52 pm »
Oj tak. Ostatnio (no, ze 2-3 lata temu) TVP1 emitowało nowszą wersję serialu. Ale mi się zawsze marzyło obejrzeć ten pierwszy, oryginalny, firmowany przez BBC. Co prawda dziś pewnie byłyby już straszliwie archaiczny, ale co tam. A universum Daleków zainteresowałem się poprzez... platformówkę wydaną na Commodore 64 i Amigę. :D
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #667 dnia: Maj 16, 2010, 04:31:00 pm »
Obejrzeć jeden dwa odcinki to przyjemna sprawa ale nie cały sezon. Aż takiego sentymentu to nie mam.

A pro po jeszcze starych seriali.
Przypomniałem sobie o jednym z mojego dzieciństwa a który zwał się Rok w piekle (Tour of Duty)
i naszła mnie ochota zobaczyć go jeszcze raz. I najpierw znalazłem jakiś kawałek na chomikuj. Włączyłem i prawie popłakałem się gdy usłyszałem lektora. Dosłownie poczułem się jakbym miał znowu 10 lat. Ten głos jest po prostu wspaniały.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2010, 05:18:13 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #668 dnia: Maj 17, 2010, 09:48:55 am »
Ostatnio rozbawił mnie zwiastun nowej Drużyny A. Jak byłem młody to oglądałem ten serial z uporem maniaka, ale po kiego robią teraz jeszcze film kinoy. Pomysłów już nie mają?

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #669 dnia: Maj 17, 2010, 12:09:17 pm »
Ja zwiastun widziałem już z miesiąc temu i też nie wiem po co robią kinowy film bo za specjalnie to nie wygląda.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #670 dnia: Maj 17, 2010, 01:14:36 pm »
Tak naprawdę to nigdy nie było jakieś specjalne. Ale drzewiej, za gówniarza, wszystko wydawało się lepsze. A gdy kilka dni temu na imprezie usłyszałem telefon odzywający się openingiem z Drużyny A, autentycznie się rozczuliłem i sam teraz szpanuję takim kiczowatym dzwonkiem :-P
I'd like to be a tree

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #671 dnia: Maj 18, 2010, 02:16:54 pm »
Człowieka, który umieścił Heroes of might and magic V ze wszystkimi dodatkami na jednej płycie DVD powinni dać nobla. W końcu wszystko co lubię upchali na jedną płytę.

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #672 dnia: Maj 18, 2010, 04:32:22 pm »
Nobla dałbym za kolekcje wszechczasów Heroesa, części 1-5, wszystkie dodatki i masa innych gratisów :) Najlepsze wydanie kolekcjonerskie jakie widziałem


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #673 dnia: Maj 18, 2010, 04:50:16 pm »
Niech się tylko BD upowszechni, to jestem w 100% pewien, że coś takiego wyjdzie ;)
I'd like to be a tree

Offline Konował

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #674 dnia: Maj 18, 2010, 05:40:32 pm »
w jednym pudełku mieści się 6płyt, z czego te dwie z grą (nie soundtracki) mają wyjątkowo ładne obrazki (feniksa i archanioła), po co czekać na BD ? :P
tylko nie wiem po co talia do tarota zamiast normalnej


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything