trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18  (Przeczytany 128968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 15, 2010, 12:57:15 pm »
Taa, a jakby umierały, dajmy na to, od trufli w sosie truskawkowym albo ukąszenia biedronki - to by dopiero było urozmaicenie...
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 15, 2010, 01:03:45 pm »
Taa, a jakby umierały, dajmy na to, od trufli w sosie truskawkowym albo ukąszenia biedronki - to by dopiero było urozmaicenie...
Żałosne to co napisałeś.

Ja podałem jedynie przykłady tego co jest w anime (i nie tylko), a ty rżniesz głupa.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 15, 2010, 01:06:06 pm »
Ale wy jesteście. Szyszka Miranda super ciasto upiekła a wy o jakichś "pijawkach" gadacie  :roll:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2010, 02:08:52 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Skrzydlaty

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 15, 2010, 01:13:02 pm »
edytuj, szybko!

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 15, 2010, 01:45:06 pm »
Ale wy jesteście. Szyszka super ciasto upiekła a wy o jakichś "pijawkach" gadacie  :roll:

I tak go nie spróbujemy to po co się zadręczać  :cry:

Offline Niuniek

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 15, 2010, 01:53:11 pm »
Ale wy jesteście. Szyszka super ciasto upiekła a wy o jakichś "pijawkach" gadacie  :roll:
Zginiesz marnie. Zginiesz marnie. Było edytować (teraz mam dowód)
Sesja idzie, więc miast się uczyć upiekłam ciasto. Takie fajne, trochę kruchego ciasta i duuuużo jabłek z cynamonem, pyszne wyszło 8)

A ja dziś byłem na pierogach z pieca z jabłkami z cynamonem. Pyszota. Ale towarzystwo i tak lepsiejsze miałem, więc tym większa przyjemność z takiego posiłku. :)

A teraz nauka na angielski i na topologię i na algebrę. A później z kumplem program na zaliczenie będę pisać.  :-?

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 15, 2010, 02:08:03 pm »
A zastanawiałem się o co wam chodziło z tym edytowaniem  :shock:

Mirando wybacz mi pomyłkę. Czasem wzrok mi płata takie figle, chyba już czas do trumienki.
Ale jak by to było ciasto Szyszki to na pewno też było by bardzo dobre.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2010, 02:12:04 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 15, 2010, 02:27:35 pm »
Wybaczyłabym, gdyby to jakaś nieboska godzina była, na przykład 7 w nocy po ciężkiej imprezie, ale tak to nie daruję :P    ;)

No fakt, nie dostaniecie ciasta, mogę jedynie zdjęcie zrobić, póki jest jeszcze czego ^^ A zaprawdę powiadam wam, Szyszka robi przezacne jabłkowe cudo na zimno. Tak, możecie mi zazdrościć *mwahaha*

@Sir_Ace, pomysł z zabójczą biedronką jest mistrzowski :D


Btw, anfan - kolejny post w podobnym tonie idzie prosto do kosza, żeby było jasne :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 15, 2010, 02:34:13 pm »

@Sir_Ace, pomysł z zabójczą biedronką jest mistrzowski :D


Btw, anfan - kolejny post w podobnym tonie idzie prosto do kosza, żeby było jasne :]
A no tak. Według ciebie to było zabawne bo to nie była odpowiedź na twój post.
A rżnięcie głupa było przecież dobrym stwierdzeniem.

Choć może moją winą jest to, że nie zawsze mnie wszystko śmieszy.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 15, 2010, 02:38:51 pm »
Wybaczyłabym, gdyby to jakaś nieboska godzina była, na przykład 7 w nocy po ciężkiej imprezie, ale tak to nie daruję :P    ;)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 15, 2010, 05:23:16 pm »
:D Na mnie by podziałało, Ganosso.
Czy na Mirandę też to nie wiem.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 15, 2010, 08:27:01 pm »
No fakt, nie dostaniecie ciasta, mogę jedynie zdjęcie zrobić, póki jest jeszcze czego ^^
To rób zdjęcia póki anfan nie dorwie się i nie zje ;p

Ja swojego cynamonowego fetyszu pozbyłam się dawno temu, kiedy to nieustannie z moim bratem kupowaliśmy Cini Minis. Chyba mogę powiedzieć, że wyrobiłam swoją cynamonową normę przez to już na resztę życia

Tak jak sobie patrze na MAL i na to co inni oglądają, to dochodze do wniosku, że jeżeli bym chciała obejrzeć te wszystkie serie  z tymi fajniejszymi starszymi, to życia by mi nie wystarczyło, a przynajmniej musiałabym się mocno ostro od świata

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:17:03 pm »
Nie patrz na innych. Gdybym ja miał obejrzeć to co już mam na płytach chociaż, to na miesiąc bym się musiał chyba zamknąć przed komputerem.

Picie na głodniaka to zdecydowana oszczędność. Dwa piwa a czuję się jak po ćwiartce.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:17:48 pm »
No ja mam właśnie wkręt na lata 90' a co do MAL'a to lubię podglądać was na nim bo czasami cos ciekawego można obaczyć ;)
EDIT:
Nie patrz na innych. Gdybym ja miał obejrzeć to co już mam na płytach chociaż, to na miesiąc bym się musiał chyba zamknąć przed komputerem.

Picie na głodniaka to zdecydowana oszczędność. Dwa piwa a czuję się jak po ćwiartce.
Ad.1 a IMO warto własnie z wyrzej wymionenego powodu... a i tak nei zbieram serii "na zapas" tylko te które właśnie chcę obejrzeć. Choc ostatnio jakby niechcący to zrobiłem bo uzbierało mi się serii z której z każdej może po 5 min widziałem i akurat na nie ochoty nie mam i czekają na "lepsze czasy".

Ad. 2
Racja ale z kolei nie pije się po pracy bo wchodzi jak woda i człowiek nawet nie poczuje :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2010, 09:20:56 pm wysłana przez wyspa »

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 15, 2010, 09:36:14 pm »
Ja niestety mam tak, że jak zobaczę coś co mnie w miarę zainteresuje (obecnie praktycznie wszystko z przed 95) to muszę mieć. Natomiast na samo oglądanie przeznaczam już nie tak dużo czasu jak kiedyś i zaległości się nawarstwiają.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.