trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18  (Przeczytany 128743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #960 dnia: Lipiec 18, 2010, 08:16:32 pm »
Ja mam trupa w pracy - outlook otwiera się ze 2 minuty, a jak dodam do tego worda to brakuje pamięci :) W sumie byłoby ok, ale szef ma fioła na punkcie programów antywirusowych i mam zainstalowanego takie cudo co zżera 80% zasobów.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #961 dnia: Lipiec 18, 2010, 11:07:52 pm »
Odpaliłem raz XP na 256 MB RAMu. A raczej usiłowałem odpalić, bo po 10 minutach wciąż jeszcze nie wszystkie moje programy które startują razem z systemem były uruchomione i dałem sobie spokój.
Wyobraź sobie, że tam jest XP i...
ale szef ma fioła na punkcie programów antywirusowych i mam zainstalowanego takie cudo co zżera 80% zasobów.
...mamy NODa antywira, ale "znajomy" informatyk wyłączył większość jego funkcji, zatem na antywiry łakniące pamięci nie narzekam. Zresztą w sumie zostawił dostęp do większości funkcji, nie gadałem z nim, ale możliwe, że nawet mogę programy instalować.

Tak czy inaczej jutro (w sumie dziś) kolejny piękny dzień, obijania się, albo robienia wizytówek w paincie. Tak w zeszłym tygodniu szefowa zleciła mi zrobić projekt wizytówek... :shock: :???:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #962 dnia: Lipiec 18, 2010, 11:19:19 pm »
Fajnie masz. Mnie jutro znowu czeka przemłócenie około 500 decyzji płatniczych albo odmów dla klientów, z jedną 15-minutową przerwą na posiłek. I tak aż do piątku, ech... Choć tyle że mam tę muzykę, bo inaczej zgłupiałbym od monotonii i powtarzalności tej roboty, pomimo iż raczej lubię takie zajęcia.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #963 dnia: Lipiec 18, 2010, 11:19:52 pm »
Ciesze się że nie muszę siedzieć w biurze. Na szczęście mam taką robotę że nikt nade mną nie stoi, większość czasu  tak spędzam w samochodzie słuchając radia i prowadząc. Co prawda siedze zazwyczaj w pracy 12h dziennie częstoi nawet 14h a i 18h się zdarzy ale w końcu robię na zlecenia więc jak się wysilę i zrobię mniej długich tras zamiast większej ilości krótkich (powiedzmy takich na 8h roboczych) to mogę mieć i nawet 7-10 dni roboczych w miesiącu tylko :biggrin:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #964 dnia: Lipiec 18, 2010, 11:32:37 pm »
Nade mną niby też nikt nie stoi. Ale raz że decyzje powinny być załatwione w 24h od ich wystawienia, a dwa że czego nie zrobię w jeden dzień, zostanie mi na drugi. Zaś nadgodziny to ostatnia rzecz o której marzę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #965 dnia: Lipiec 19, 2010, 08:05:10 am »
No ja mam niestety dwie osoby nade mną, dyrektorkę i tzw. opiekuna, co to mnie wprowadza w tajniki pracy w banku. Ale nie narzekam, jak na razie jest ok.

PS.
Zrobiłem te wizytówki w paincie, wyszły diablo okropnie i w ogóle do d..., ale szefowa stwierdziła iz są ok i w ogóle zajefajne i właśnie posłałem do Wa-wy do działu logistyki, aby załatwili wydruk.

To pisał Hunter z pracy, obecnie nie mający nic do roboty.  :razz:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #966 dnia: Lipiec 19, 2010, 10:24:24 am »
To tak jak ja. Wszyscy gdzieś się rozbiegli, a ja gram w pokera z Brazylijczykami.

Gnuśne lenistwo, słodkie nieróbstwo :-P
I'd like to be a tree

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #967 dnia: Lipiec 19, 2010, 01:03:37 pm »
A ja mam własną firmę, nikt nade mną nie stoi, robię, co chcę i jeszcze mi za to płacą.
I nawet swego czasu zatrudniłem jedną ładną dziewoję a potem zacząłem ją podrywać. Ale nie dała mi się. Chyba za mało jej płaciłem.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #968 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:11:45 am »
Zatrudnij mnie i płać mi dobrze. Znam się na starych grach, na mango i animu, muzyce z lat 80-tych i techno do 2000 roku, a ostatnio liznąłem trochę ubezpieczeń. :D

Edit: byłbym zapomniał, a tu ciąg dalszy historii z piątku. Turki podciągnięte do odpowiedzialności stanęły na wysokości zadania i dostaliśmy dziś dwa kebsy za frei. Ale za to w drodze do pracy na moich oczach jeden skur*** przejechał kotka. Jeszcze długo będzie mi się to śniło.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 01:30:13 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #969 dnia: Lipiec 22, 2010, 06:07:19 am »
I znowu biorą się za przerabianie mangi na film  :roll: :

Cytuj
Jak donoszą źródła z branży filmowej, francuski reżyser Alexandre Aja   (twórca takich filmów jak "Wzgórza mają oczy", "Lustra" czy ostatnio   "Pirania 3D") ma chrapkę na realizację aktorskiej wersji mangi "Space Adventure Cobra".   Reżysera mieliby wspomóc m.in. Grégory Levasseur (jego stały   współpracownik od scenariuszy) oraz Don Pennington (odpowiedzialny za   efekty specjalne). Ile w tym prawdy a ile marketingowego bełkotu? Póki   co nie wiadomo, ale pomysł na realizację adaptacji akurat tej mangi może   się podobać.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #970 dnia: Lipiec 22, 2010, 08:15:21 am »
Kolejni się rzucaja na mangi/anime. Tylko czekać jak Wajda, czy Polański zabiorą sie za Naruto/Bleacha, czy innego OnePiece.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #971 dnia: Lipiec 22, 2010, 06:03:43 pm »
Nareszcie jutro kończę  staż w gimnazjum  :biggrin:
Niestety tego samego dnia zaczynają się u mnie żniwa i nici z relaksu :sad:

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #972 dnia: Lipiec 22, 2010, 08:19:59 pm »
Moebloby przeniesione tam, gdzie ich miejsce :P
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #973 dnia: Lipiec 22, 2010, 08:36:51 pm »
A przede mną jeszcze 3,5 miecha stażu, a później...się zobaczy, albo dalej na stażu, albo praca....eh, na bezrobotnym człek jakoś inaczej podchodzi do życia. :razz:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 18
« Odpowiedź #974 dnia: Lipiec 23, 2010, 12:34:09 am »
No co ty nie powiesz. :lol:
Loli time is anytime and anytime is loli time.