trawa

Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 272381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #360 dnia: Luty 23, 2010, 01:22:33 pm »
A może nie chcą robić już "ofert specjalnych" kolekcji, bo się przejechali trochę na "Marthcie...", w końcu Ci którzy skorzystali zamówienia tego komiksu za pierwszym razem dostali go za ile, 69 zł?
To raczej kwestia tego, że z jakichś powodów nie są w stanie podawać teraz tak dalekosiężnych planów, jak kiedyś.

A co do listy Rorka, to ja sugeruję zamienić miejscami "Wydział Lincoln" i "Largo Wincha".
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline avatar1313

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #361 dnia: Luty 23, 2010, 02:12:03 pm »
Jeśli chodzi o Yslaira to z chęcią zobaczyłbym cykl XXe ciel.com w integralu i po cichu tego właśnie oczekuje od Egmontu.
i vis pacem para bellum

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #362 dnia: Luty 23, 2010, 02:23:54 pm »
Wyszukałem przykładowe strony i wyglądają ciekawie. O czym jest ten komiks ?

Offline kingquest

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #363 dnia: Luty 23, 2010, 02:25:25 pm »
Patrząc na te zapowiedzi, aż trudno uwierzyć w to, że są one na MARZEC. Pozmieniało sie.
Dobrze, że Luty w tym roku [jak i w zeszłym] tak mocno obrodził. Jest z czego wybierać. W marcu królować będzie Gang Wąsaczy i ekipa z Osiedla Swoboda.

Offline Death

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #364 dnia: Luty 23, 2010, 03:25:25 pm »
Zaraz słaby miesiąc...
Zatem rozdzielcie integrale i wtedy:

3 tomy Lucky Luke`a.
3 tomy komiksów fantasy ala świat Troy.
Megazajebisty Bilal wraca w dość grubym tomisku w MK.
1 tom Asteriksa (bo może ktoś porzucił Donalda i przechodzi do kolejnego etapu i mamy kolejnego zioma który kiedyś się przerzuci na komiksy KG i Timofa).

Całkiem sporo.

W dupach/głowach się poprzewracało od tych integrali  :lol: Kiedyś to byście kwiczęli ze szczęścia że 3 tomy Lucky Luke`a wychodzą w jednym miesiącu (miła odmiana po jednym tomie rocznie czyż nie?) ;-)
Kiedyś to jak wyszedł pojedyńczy tom Rorka to się wszyscy cieszyli że kolejny komiks Andreasa. A teraz to gdyby Egmont wydał tylko Arq 2 to byłoby narzekanie że mało komiksów. Tymczasem to aż 6 tomów Andreasa. Tak tak, ja też się czuję tą świnką która lubi jak dużo wpada do mojego czytelniczego koryta  :) Jesteśmy nieźle rozpuszczeni ostatnimi czasy (oprócz cen).  :p :p :p

Ja biorę pewnie Bilala i Luke`a.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #365 dnia: Luty 23, 2010, 03:34:56 pm »
Ja wezme na pewno Miecz i Bilala a do tego ten Soleil na sprobowanie...

A w lutym Oba Timofy i Chaboute'a, to juz ledwo sie wyrabiam z czytaniem.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #366 dnia: Luty 23, 2010, 05:25:31 pm »
Plansze Europy:
w styczniu 2009 była wzmianka o komiksie Ylsaire w PE - jakim ? Kiedy ? nic nie wiadomo...

A czy to czasem nie była mowa o Niebie nad Brukselą?

Sensacja:
„Wydział Lincoln” - ?
Largo 3 - druga połowa 2010

Coś mi się kojarzy też jakiś sensacyjniak z współudziałem Marzi? Czy źle mi się kojarzy?


Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #367 dnia: Luty 23, 2010, 05:45:04 pm »
http://komiks.nast.pl/nowosci/8491/Egmont-odpowiada-i-zapowiada-rok-2009/

"W ramach Kolekcji "Mistrzowie Komiksu" oraz "Plansze Europy" pojawią się albumy następujących twórców: Leo, Marvano, Chaboute, Toppi, Andreas, Blain, Ylsaire, Bocqu."

i w tym samym newsie

"W ramach nowej kolekcji "XX wiek. Wiek XXI" ukażą się "Niebo nad Brukselą" Ylsaira, "Deogratias" Stassena i "Berlin" Marvano."

Zresztą wypowiedź samego Kołodziejczaka:
"Szykujemy na przyszły rok naprawdę ciekawą ofertę w MK i PE, będą nowe nazwiska i oczekiwane nazwiska znane. Szczegóły dotyczące kolekcji pokażemy w ciągu 2-3 tygodni, ale wspomnę teraz jedynie twórców takich jak Leo, Marvano, Chabotue, Toppi, Andreas, Blain, Ylsaire, Bocqu."

Więc raczej nie. Chociaż pewności nie ma. Leo też jest wymieniony w MK i PE a wydany został w SF -no chyba że coś jeszcze planują albo na etapie tych odpowiedzi nie zadecydowali ostatecznie w jakiej kolekcji to wydadzą ? Edit: BZDURA ! Wiedzieli ! "W pomniejszonym formacie ukażą się integrale "Aldebaran" (5 tomów), "Wieczna Wojna", "Betelgueza" (5 tomów)."

Na drugie pytanie odpowiedzi nie znam.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 05:50:56 pm wysłana przez Rork »

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #368 dnia: Luty 23, 2010, 06:55:55 pm »
To raczej kwestia tego, że z jakichś powodów nie są w stanie podawać teraz tak dalekosiężnych planów, jak kiedyś.
Nie są w stanie, czy może nie chcą już ich podawać? Zmiana polityki informacyjnej, tak by podawać jedynie najbliższe tytuły, na następny miesiąc, czy następną pozycję w danej kolekcji?

Cytat: ramirez82
Coś mi się kojarzy też jakiś sensacyjniak z współudziałem Marzi? Czy źle mi się kojarzy?
A to nie chodziło o Sylvaina Savoię? Czasem nie ta seria z Jean-Davidem Morvanem "Al'Togo"?

Rork, w świetle wypowiedzi które przytoczyłeś, to wydaję mi się, że jednak chodziło o "Niebo nad Brukselą".
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 07:01:16 pm wysłana przez 4-staczterdzieściicztery »
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #369 dnia: Luty 23, 2010, 07:31:46 pm »
Mogliby "Trenta" Leo dać w Planszach...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #370 dnia: Luty 23, 2010, 08:20:35 pm »
Rork, w świetle wypowiedzi które przytoczyłeś, to wydaję mi się, że jednak chodziło o "Niebo nad Brukselą".

Masz rację ! Sformułowanie: "Szczegóły dotyczące kolekcji..." odnosi się do wszystkich kolekcji a nie tylko do MK i PE.
Dobry jesteś :D.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #371 dnia: Luty 23, 2010, 09:18:20 pm »
Nie są w stanie, czy może nie chcą już ich podawać? Zmiana polityki informacyjnej, tak by podawać jedynie najbliższe tytuły, na następny miesiąc, czy następną pozycję w danej kolekcji?
Niepodawanie tytułów z kolekcji na cały rok do przodu to może i zmiana polityki, ale niepodawanie tytułów na dwa miesiące do przodu to już raczej jakieś problemy o których naturze raczej się nie dowiemy.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #372 dnia: Luty 23, 2010, 10:06:05 pm »
Niepodawanie tytułów z kolekcji na cały rok do przodu to może i zmiana polityki, ale niepodawanie tytułów na dwa miesiące do przodu to już raczej jakieś problemy o których naturze raczej się nie dowiemy.

Nurzyński? :lol:

Offline Death

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #373 dnia: Luty 23, 2010, 10:12:32 pm »
Nurzyński? :lol:

Zaraz Kingpin przyjdzie, jak to już kiedyś ktoś pisał, już słychać jego kroki   :lol:

A właśnie, że nie, bo przyszedł bąbielek i powiedział: bez offtopów.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 10:15:46 pm wysłana przez bąbielek »

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #374 dnia: Luty 23, 2010, 10:39:54 pm »
Niepodawanie tytułów z kolekcji na cały rok do przodu to może i zmiana polityki, ale niepodawanie tytułów na dwa miesiące do przodu to już raczej jakieś problemy o których naturze raczej się nie dowiemy.
Racja, moja spekulacja jest zresztą przedwczesna, być może akurat zapowiedzi tylko na marzec, to efekt spodziewanego braku WSK i chęć "wzmocnienia" pakietu na bardziej festiwalowy kwiecień.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

 

anything