Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 270215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #675 dnia: Czerwiec 18, 2010, 12:46:13 pm »
Bo piszesz o swojej niechęci do Egmontu, udając, że piszesz o komiksach. I po co to?

Nie ma we mnie niechęci do Egmontu, większość komiksów na moich półkach to komiksy tego wydawnictwa. Rozczarowuje mnie tylko ten rok w ich wykonaniu, zwłaszcza po fantastycznych latach ubiegłych. Z braku laku kupiłem sobie nawet w tym miesiącu ich dwa ubiegłoroczne komiksy, w ramach nadrabiania zaległości. A piszę sobie, tak jak blacksad, xionc, rork i paru innych (w wątku o Egmoncie), o tym, jak wyglądają zapowiedzi na lipiec i o tym, za jaki uważam ten rok. Następnym razem podeślę ci tekst do autoryzacji i nie będziemy marnować miejsca na forum.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2010, 12:51:50 pm wysłana przez YohnJossarian »

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #676 dnia: Czerwiec 18, 2010, 12:53:18 pm »
Nie ma we mnie niechęci do Egmontu, większość komiksów na moich półkach to komiksy tego wydawnictwa. Rozczarowuje mnie tylko ten rok w ich wykonaniu, zwłaszcza po fantastycznych latach ubiegłych. A piszę sobie, tak jak ludzie wyżej (w wątku o Egmoncie), o tym, jak wyglądają zapowiedzi na lipiec i o tym, za jaki uważam ten rok. To są głupoty, ale często większość bablaniny na forum (nie tylko tym) to głupoty.
No więc jeśli nie dostrzegasz, że Egmont w pierwszym półroczu ma już na koncie co najmniej kilka bardzo dobrych komiksów, pójdźmy na kompromis i o roku wydawniczym w wykonaniu Egmontu napisz, kiedy ten rok się skończy, OK?

Nie ma we mnie niechęci do Egmontu, większość komiksów na moich półkach to komiksy tego wydawnictwa. Rozczarowuje mnie tylko ten rok w ich wykonaniu, zwłaszcza po fantastycznych latach ubiegłych. Z braku laku kupiłem sobie nawet w tym miesiącu ich dwa ubiegłoroczne komiksy, w ramach nadrabiania zaległości. A piszę sobie, tak jak blacksad, xionc, rork i paru innych (w wątku o Egmoncie), o tym, jak wyglądają zapowiedzi na lipiec i o tym, za jaki uważam ten rok. Następnym razem podeślę ci tekst do autoryzacji i nie będziemy marnować miejsca na forum.
Jak wyżej. :roll:

ramirez82

  • Gość
Zapaść rynku?
« Odpowiedź #677 dnia: Czerwiec 18, 2010, 10:21:43 pm »
W sklepie gildii czerwcowy pakiet Egmontu już z dostępnością 24h, stąd pytanie jeśli już ktoś ma, co następnie w Wiek XX/wiek XXI?

Offline Wojtpil

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #678 dnia: Czerwiec 19, 2010, 09:31:07 pm »
No ale w lipcu w końcu pojawią sie Baśnie - super  :biggrin: , mi wystarczy
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

godai

  • Gość
Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #679 dnia: Czerwiec 20, 2010, 02:29:47 pm »
Może ktoś pytał, ale nie chce mi się szukać. CO zapowiedzieli w Sensacji na okładkach Lincolna?

Offline holcman

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #680 dnia: Czerwiec 20, 2010, 02:55:45 pm »
Może ktoś pytał, ale nie chce mi się szukać. CO zapowiedzieli w Sensacji na okładkach Lincolna?

Kolejnego "Largo Wincha".

godai

  • Gość
Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #681 dnia: Czerwiec 20, 2010, 03:01:14 pm »
Dziękuję, wiadomo na kiedy?

Offline adro

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwiec 20, 2010, 04:08:34 pm »
ponoc na listopad, ale ostatnio w egmoncie jest sporo obsuw wiec rownie dobrze LW moze ukazac sie juz w 2011 roku.
pzdr
BTW Ciekaw jestem co egmont zamierza wydac w kolekcji sensacji oprocz Largo  
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 04:15:23 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

godai

  • Gość
Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwiec 20, 2010, 04:28:52 pm »
Dzięki.

Offline janjedlikowski

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwiec 21, 2010, 09:10:52 am »
Czy ma ktoś może już nowego Skarbka? Jaki tym razem dali obrazek?

Offline Mefisto76

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwiec 21, 2010, 12:08:57 pm »
Czy ma ktoś może już nowego Skarbka? Jaki tym razem dali obrazek?

Żeby tylko okładkę zbiorczego francuskiego, okładkę zbiorczego francuskiego... zbiorczego francuskiego...
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline freshmaker

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwiec 21, 2010, 04:24:33 pm »
kupiłem hellblazera - cena okładkowa jest chora (CHORA!). cena ze zniżką też trudna do przełknięcia. nie kupowałem amerykańskich komiksów egmontu od kilku lat i pamiętam jeszcze czasy preachera za 3 dychy. nawet obrazy gozy wydane w hc i na kredzie chodziły w tej samej cenie.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline helsing

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwiec 21, 2010, 06:56:39 pm »
Zdecydowanie za wysoka cena Hellblazera, i coś przeczuwam, że może to już być ostatni trade. Chcieli dokończyć Ennisa za dosłownie każdą cenę, zamiast urywać. Mam nadzieję się mylić.
Na szczęście twarde Sin City jest po staremu ;)
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwiec 22, 2010, 01:38:56 pm »
Zdecydowanie za wysoka cena Hellblazera, i coś przeczuwam, że może to już być ostatni trade. Chcieli dokończyć Ennisa za dosłownie każdą cenę, zamiast urywać. Mam nadzieję się mylić.

To drozszy jest ten HB od oryginalu? I przy okazji  - tego tomu juz chyba od jakiegos czasu nie ma w sprzedazy w US, wiec ciezko porownywac. :)

Ja mam nadzieje, ze wydadza jeszcze nastepne HB, czasem kupuje w oryginale, ale uzupelniem braki po polsku. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Tomasz 66

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwiec 22, 2010, 02:08:32 pm »
W sklepie gildii czerwcowy pakiet Egmontu już z dostępnością 24h, stąd pytanie jeśli już ktoś ma, co następnie w Wiek XX/wiek XXI?

Nie ma zapowiedzi żadnego nowego tytułu z tej serii.