Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 272810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janjedlikowski

Odp: Zapaść rynku?
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwiec 22, 2010, 09:46:22 pm »
Właśnie mam w ręku Skarbka. W porównaniu ze Szninkielem/Szninklem szkicownik jest moim zdaniem dużo lepszy, no i mamy fajny obrazek, który przynajmniej nie jest okładką :)
Zastanawia mnie tylko czemu Egmont ciągle drukuje komiksy w Białostockich ZG ?? Zszycie komiksu po raz kolejny pozostawia wiele do życzenia - pierwsza strona (przynajmniej u mnie) jest okropnie pofalowana.  :?

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwiec 27, 2010, 11:12:09 am »
Właśnie skończyłem czytać pierwszy numer nowego kwartalnika Egmontu - Komiksowe Hity: Mass Effect - Odkupienie. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Jak podaje w "przedmowie" wydawca w tym kwartalniku znajdziemy komiksy akcji (sf, horror, sensacja), które mają związek z filmami i grami. Uważam, to za bardzo dobry pomysł, który może przyciągnąć nieco więcej czytelników niż same komiksy.
Za niecałe 10 zł mamy dość dobry komiks, który rozwija wątki znane z innych mediów. Ja nie znam, ani Mass Effect 1, ani 2 - a bawiłem się dobrze czytając tą historię. Jest w niej wszytko co potrzeba w historii sf i jest lepsza niż niektóre albumy Lanfeusta w kosmosie. Wprowadzenie w świat tej gry, który dał wydawca na początku komiksu wystarczyło, abym zrozumiał realia tego świata i dobrze w czuł się w sytuację w jakiej zaczyna się komiks.
Trochę przeszkadzało mi, że zaprezentowana tutaj (i w grze) "zbieracze" są całkiem "zerżnięci" z "cieni" występujących w "Babylon5" Straczynskiego, ale to już problem nie samego komiksu, ale scenarzysty gry, z którym wywiad mamy również w tym numerze pisma.
Co do samej formy magazynu Brak mi również w tym magazynie eleganckiego "grzbiecika", jaki mamy w "Komiksie Fantasy", tutaj jest to zwykłe zszycie. Szkoda również, że jest to kwartalnik. Chętnie bym częściej poczytał coś takiego za taką cenę. We wrześniu wydawca zapowiada w drugim numerze "Predatora" w nawiązaniu do filmu, który pojawi się już w lipcu.
Ciekaw jestem zarówno tego komiksu, jak i filmu. Film przypomina nieco (po obejrzeniu trajlerów) pierwszy film z Arnim, różnica jest taka, że nie dzieje się na Ziemi. Zobaczymy jaki będzie.
Wracając do nowego magazynu - trzymam kciuki. Po tym numerze zostałem jego czytelnikiem na dłużej.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwiec 27, 2010, 01:06:16 pm »
We wrześniu wydawca zapowiada w drugim numerze "Predatora" w nawiązaniu do filmu, który pojawi się już w lipcu.

A ten Predator to komiksowa adaptacja filmu ma być?

Offline pioma10

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwiec 27, 2010, 05:03:46 pm »
A ten Predator to komiksowa adaptacja filmu ma być?

To czteroczęsciowy prequel do filmu. Na okładce jednego z zeszytów widać nawet Laurence Fisburne'a.

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwiec 27, 2010, 05:08:47 pm »
A ten Predator to komiksowa adaptacja filmu ma być?
Tak przypuszczam. Jest informacja, że 16 lipca premiera filmu, a we 24 wrześniu komiks. Zaprezentowana jest okładka, której nie widziałem, aby była okładką filmową, nie jest to również ta okładka.
 
Edit:
Egmont umieścił dokładnie tą okładkę - 2 zeszytu 4 częściowej mini-serii. Komiksu wydanego rok temu.

Tutaj widać wszystkie 4.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2010, 05:21:54 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline adro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwiec 27, 2010, 06:36:37 pm »
Dziwne z okazji filmu mial sie ukazac inny komiks z predem w roli glownej. Chyba nawet ten komiks mial premiere w czerwcu(lub bedzie ja mial na dniach). Autorami tego komiksu sa bodajze david lapham i marc andreyko
pzdr
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Koro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwiec 27, 2010, 06:45:53 pm »
Predatorek z Dark Horse? Jestem jak najbardziej za. Kupię obowiązkowo.

Offline Nawimar

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwiec 28, 2010, 08:54:12 am »
I ja również. Już w latach 90ych bardzo brakowało mi komiksu tylko i wyłącznie z Predatorem - bez Alienów, Batman, Dredda czy inspektora Gadgeta. Liczę na więcej.

Offline Damian xyz

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #698 dnia: Lipiec 01, 2010, 04:50:34 pm »
Egmont podał plany na sierpień:
http://www.egmont.pl/pl/komiksy/zapowiedzi/
 
Brak komiksów wcześniej niezapowiadanych. I brak Fantasy Komiks:(
ale Arq i Krzyk Ludu cieszy.

Offline Rork

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #699 dnia: Lipiec 01, 2010, 05:44:58 pm »
No Nareszcie! Już zacząłem się martwić, że znów przesuną! ARQ i Krzyk Ludu sprawią że dla mnie to będzie najlepszy miesiąc w tym roku  :biggrin:

Offline misio141

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #700 dnia: Lipiec 01, 2010, 08:10:45 pm »
jak wyjdzie ARQ to wiem już co wołać na urodziny :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline spidey

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #701 dnia: Lipiec 01, 2010, 08:19:07 pm »
Mam nadzieję że brak FK to zwykłe niedopatrzenie :doubt:

Offline radef

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #702 dnia: Lipiec 01, 2010, 08:52:12 pm »
Mam nadzieję że brak FK to zwykłe niedopatrzenie :doubt:
Chyba raczej nie, wg strony Fantasy Komiks, 5. tom ma wyjść dopiero 4 września (niestety).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline zombie84

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #703 dnia: Lipiec 01, 2010, 08:54:53 pm »
Czy Komiksowe Hity: Mass Effect - Odkupienie jest do dostania gdzieś poza sklepami internetowymi i empikami??? Fantasy Komiks widziałem w księgarni w moim mieście na stoisku z czasopismami, czy komiksowe Hity też mógłbym dostać? Gdzie się w to zaopatrujecie na żywca?  Mass Effect - Odkupienie tak średnio mnie interesuje ale następne wydanie z Predatorami jak najbardziej.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #704 dnia: Lipiec 01, 2010, 09:26:07 pm »
ARQ i Krzyk Ludu, dwa najbardziej oczekiwane przeze mnie komiksy Egmontu, w jednym miesiącu? Super!
 
Tylko przesuniętych Rozbtków Czasu mi brak...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 09:29:15 pm wysłana przez ramirez82 »

 

anything