Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 270294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #705 dnia: Lipiec 01, 2010, 09:55:12 pm »
Radef napisał : "Chyba raczej nie, wg strony Fantasy Komiks, 5. tom ma wyjść dopiero 4 września (niestety)."

                  Arrrrgh !!!!  No szkoda ... Przywiązałem sie do tego czytadął co miesiąc ...

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #706 dnia: Lipiec 01, 2010, 09:58:15 pm »
Mnie bardziej interesuje co to za "zaraza"
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline skil

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #707 dnia: Lipiec 02, 2010, 01:27:39 am »
Najnowsze odpowiedzi Egmontu na pytania czytelników (ost. post): http://forum.nast.pl/viewtopic.php?p=153016#153016
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #708 dnia: Lipiec 02, 2010, 06:12:18 am »
Bardzo ciekawe te odpowiedzi.

Offline Koro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #709 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:11:41 am »
Te odpowiedzi to śmiech na sali. Najważniejsze wg mnie pytania bez odpowiedz. Na przykład na temat żałosnych grzbietów w zbiorczych wydaniach komiksów Rosińskiego.

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #710 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:04:59 am »
A ja się sporo dowiedziałem. I chyba niekoniecznie za najważniejsze pytanie uważam to o grzbiecikach na Rosińskim. Tomek potwierdził to co młócimy na wątku o zapaści rynku. I potwierdził  też niezły odbiór FK. Powiedziałbym nawet, że pokazał tu rodzaj optymizmu wspominając o możliwości rozszerzenia tej oferty o inne gatunki. Mnie odpowiada takie podejście - nie marudzić, szukać innych ścieżek.

PS
W tych odpowiedziach jakby końcówkę obcięło. Jakoś niekompletnie się wkleiły, czy to moja przeglądarka wariuje?
I know your deepest, secret fear...
J.M.

godai

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #711 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:26:15 am »
Te odpowiedzi to śmiech na sali. Najważniejsze wg mnie pytania bez odpowiedz. Na przykład na temat żałosnych grzbietów w zbiorczych wydaniach komiksów Rosińskiego.

Dużo ważniejsze od planowanych serii, kontynuacji i ogólnej polityki rynkowej. Kogo obchodzi jakaś gówniana informacja, czy serie będą kontynuowane i czy będą nowe. Moje literki mi odpadają!

Ja pi****lę, poziom infantylności i bezmyślności tego forum czasem sięga niżej, niż myślałem.

Offline yurek1

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #712 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:37:45 am »
Dużo ważniejsze od planowanych serii, kontynuacji i ogólnej polityki rynkowej. Kogo obchodzi jakaś gówniana informacja, czy serie będą kontynuowane i czy będą nowe. Moje literki mi odpadają!
Ja pi****lę, poziom infantylności i bezmyślności tego forum czasem sięga niżej, niż myślałem.

czy gdyby w fajnym, kosztującym więcej niż przeciętny, reklamowanym jako "ekskluzywna edycja" samochodzie odpadłby ci, dajmy na to, grill, czy wtedy ktoś miałby prawo nazwać cię "infantylnym i bezmyślnym" tylko dlatego, że domagasz się od producenta odpowiedzi, skąd się bierze ten cholerny odpadający grill? think twice. (dodam, że choć u mnie literki siedzą na miejscu, jak grafik przykazał, rozumiem frustrację tych, którzy otrzymali wybrakowany towar.)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline m010ch

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #713 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:41:16 am »
Dużo ważniejsze od planowanych serii, kontynuacji i ogólnej polityki rynkowej. Kogo obchodzi jakaś gówniana informacja, czy serie będą kontynuowane i czy będą nowe.

Tak jakby Kołodziejczak napisał cokolwiek ciekawego na temat planowanych serii i kontynuacji obecnych. Te jego odpowiedzi są na tak żałosny i lakoniczny odpi****l, że chyba lepiej gdyby ich w ogóle nie było. Jedyna dobra wiadomość to Arq 2 w sierpniu.

godai

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #714 dnia: Lipiec 02, 2010, 11:49:14 am »
czy gdyby w fajnym, kosztującym więcej niż przeciętny, reklamowanym jako "ekskluzywna edycja" samochodzie odpadłby ci, dajmy na to, grill, czy wtedy ktoś miałby prawo nazwać cię "infantylnym i bezmyślnym" tylko dlatego, że domagasz się od producenta odpowiedzi, skąd się bierze ten cholerny odpadający grill? think twice. (dodam, że choć u mnie literki siedzą na miejscu, jak grafik przykazał, rozumiem frustrację tych, którzy otrzymali wybrakowany towar.)

Wymieniłbym i przestał pi****lić. Bardziej by mnie interesowało, czy ten model będzie kontynuowany, a co za tym idzie, jaka będzie cena części zamiennych, serwisu i całej reszty.

Jeżeli stan literek na grzbiecie jest najważniejszą informacją, jaką chcą uzyskać czytelnicy największego polskiego wydawnictwa, to znaczy, że są głupcami.

Offline skil

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #715 dnia: Lipiec 02, 2010, 02:04:28 pm »
Olać zapowiadane tytuły i odpadające z grzbietu literki, bo najważniejsze w tych odpowiedziach jest to zdanie:
"obniżenie cen nie zwiększyło istotnie sprzedaży i ponownie wkroczyliśmy do magicznego kręgu niskich nakładów"

Szkoda, bo to oznacza, że Egmont może na dobre zrezygnować z publikowania miękkich integrali na rzecz fantasykomiksów i innych massefectów.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

godai

  • Gość
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #716 dnia: Lipiec 02, 2010, 03:14:07 pm »
Albo Mart Łoszington.

Offline Koro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #717 dnia: Lipiec 02, 2010, 05:20:12 pm »
Godai nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie chodziło mi tylko o kwestię przeze mnie wymienioną. To był przykład. Jeśli poziom komunikacji z klientami (bo po to chyba są te odpowiedzi na pytania) ma być taki jak informacje przedstawiane na forum Aleji Komiksu to równie dobrze mogą sobie to darować. Przecież jedyne sensowne informacje zawarte w tych odpowiedziach to zapowiedzi na sierpień. No sorry, równie dobrze niech to umieszczą na stronie, bez całej szopki z łaskawymi odpowiedziami na pytania klientów. Prędzej były pytania o jakość klejonych komiksów. Zero odpowiedzi. Pytania o pocięcie Batmana i Syna. Zero odpowiedzi. Ja po prostu nie widzę sensu w takim "dialogu" z czytelnikami. I zrozum, że nie chodzi mi tylko o grzbiety i kleje. Następnym razem mógłbyś się wstrzymać z tekstami o infantylności i  głupcach.

Offline adro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #718 dnia: Lipiec 02, 2010, 05:46:29 pm »
Te odpowiedzi egmontu moim zdaniem sa conajmniej takie sobie i faktycznie odpowiedzi  wydawnctwa chyba zostaly uciete...
Fajnie, ze jest szansa na kolejne magazyny komiksowe w kioskach ala Fantasy komiks, ale o innej tematyce(prywatnie chcialbym cos z sensacji, science fiction,  marvela badz dc)
pzdr
ps1Ogolnie malo konkretow w tych odpowiedziach, fajnie ze tardi i andreas juz w sierpniu.
ps2. Czy Pan Kolodziejczak zasugerowal, ze moze pojawic sie magazyn z batmanem?
 

 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 06:05:51 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Samuel

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #719 dnia: Lipiec 02, 2010, 06:12:48 pm »
Hej, a nie zapomnieliście przypadkiem, że będzie Tardi?
erefere

 

anything