trawa

Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 273439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #930 dnia: Wrzesień 22, 2010, 10:11:46 am »
Z tego co mi wiadomo Ideo nie robi takich serwisów na flashu tylko na Edito CMS.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #931 dnia: Wrzesień 25, 2010, 09:46:36 am »
Kupiłem dzisiaj Komiksowe Hity 2 - Predator.
Kolejny numer 22 grudnia - Alien.
Bardzo oryginalne  :lol:  Predator, Alien potem może być Alien vs Predator :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #932 dnia: Wrzesień 25, 2010, 12:24:28 pm »
A potem Alien vs. Predator vs. Batman vs. Superman  :wink:

Offline misio141

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #933 dnia: Wrzesień 25, 2010, 02:09:05 pm »
A potem Alien vs. Predator vs. Batman vs. Superman  :wink:
swoją drogą mam nadzieje że wydadzą Pudzian vs. Predator...
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #934 dnia: Wrzesień 25, 2010, 06:21:14 pm »
swoją drogą mam nadzieje że wydadzą Pudzian vs. Predator...

Czytalem to, moge opowiedziec:

najpierw Pudzian rzuca sie na Preda oblakanczo mlocac sierpowymi cepami. Nastepnie biega dookola od czasu do czasu sprzedajac low-kicka. Potem probuje go zlapac za lape i przewrocic na ziemie. Na koniec robi sie fioletowy i ciezka dyszac pada na kanwe a wtedy
Spoiler: pokaż
predator go zjada
.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 12:26:39 am wysłana przez xionc »
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline hans

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #935 dnia: Wrzesień 25, 2010, 07:42:28 pm »
wrzuc to w spoiler-tagi, bo wszystko zepsujesz :wink:

Offline Inuki

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #936 dnia: Wrzesień 25, 2010, 08:21:18 pm »
Ja Predatora w kioskach jeszcze nie widziałem; może w poniedziałek uda się kupić. Swoją drogą to który Alien ma być w grudniu? Ja po cichu liczę na "Aliens: More Than Human" ale pewnie to i tak nie ten. Co do Alien vs. Predator to bardzo bym chciał żeby Egmont wydał "Three World War" ale na jeden numer "Komiksowych Hitów" to będzie za grube, a w dwóch czsciach chyba tego nie wydadzą  :???:

Swoją drogą to wygląda na to, że w KH będą tylko komiksy Dark Horse; może wydadzą coś z "The Mask"?

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #937 dnia: Wrzesień 25, 2010, 10:01:15 pm »
Swoją drogą to który Alien ma być w grudniu?
Na okładce jest pierwszy numer "Aliens" z maja 2009 (John Arcudi, Zach Howard).
Czteroczęściowa historia, której "0" część wyszła w ramach "Free Comic Book Day 2009"

 Dokładnie w "Predatorze"  w zapowiedzi jest ta okładka:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 09:11:29 am wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Gashu

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #938 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:42:55 pm »
A sam "Predator" jak wypada?
Daje się "toto" czytać, czy jest to raczej crap?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #939 dnia: Wrzesień 26, 2010, 12:56:22 pm »
Na okładce jest pierwszy numer "Aliens" z maja 2009 (John Arcudi, Zach Howard).
Świetnie, miałem sobie sprowadzić tę mini-serię właśnie ze względu na rysownika. Zach Howard to niezły wymiatacz, co można zobaczyć chociażby na jego deviancie.

Offline graves

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #940 dnia: Wrzesień 26, 2010, 02:17:54 pm »
A sam "Predator" jak wypada?
Daje się "toto" czytać, czy jest to raczej crap?
Przeczytałem. Czytać się daje. Bardziej podobne do pierwszego Predatora z Arnim, bo też mamy nasze czasy i żołnierzy, tyle, że w Afryce. Całość jest lekko strawna, tylko koniec całkiem urwany. Aż się prosi o kontynuację. Fajny artykuł opisujący historię Predatorów na świecie i w Polsce (w sumie najlepszy z tego komiksu). Wracając do komiksu - za dużo Predatorów, za mało napięcia, dramatyzmu. Ot, przeczytać i zapomnieć.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline freshmaker

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #941 dnia: Wrzesień 26, 2010, 05:10:14 pm »
predator z egmontu przypomniał mi dlaczego przestałem kupować komiksy semica z alienami i predatorami. komiks jest tak denny, że nawet nie nadaje się do czytania w kiblu (groźba zaśnięcia). denny, schamtyczny, rysunek bardzo szkicowy z mnogością błędów anatomicznych. do tego tłumaczenie drętwe i kiepske (zgadnijcie na którym kadrze komandos krzyczy "incoming!"). najlepsza z tego komiksu jest okładka.

EDIT:
w fajnym artykule, który podobał się gravesowi, nie ma info o milestonie gołota versus predator
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2010, 08:45:15 pm wysłana przez freshmaker »
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline radef

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #942 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:03:59 pm »
Ukazał się dzisiaj (a nie jutro jak w Gildii piszę) komiks "Komiksy z Kaczogrodu: Życie i czasy Sknerusa McKwacza". Jest on w formacie B5 (jak FK) i ma papier lepszy niż w Fantasy Komiks. Zawiera on wstęp oraz 12 rozdziałów, które zostały pokolorowane przez Susan Daigle-Leach (niewymieniona), dla amerykańskiego wydawcy. Poza tym w wydaniu jest wspaniała czcionka (podobna do tej w Asteriksach) oraz wspaniałe wykonanie tytułów rozdziałów (różnorakimi czcionkami i nie tylko). Bardzo zachęcam do kupna, cena za 224 strony to tylko 19,99 złotego.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Death

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #943 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:18:17 pm »
Ukazał się dzisiaj (a nie jutro jak w Gildii piszę) komiks "Komiksy z Kaczogrodu: Życie i czasy Sknerusa McKwacza". Jest on w formacie B5 (jak FK) i ma papier lepszy niż w Fantasy Komiks. Zawiera on wstęp oraz 12 rozdziałów, które zostały pokolorowane przez Susan Daigle-Leach (niewymieniona), dla amerykańskiego wydawcy. Poza tym w wydaniu jest wspaniała czcionka (podobna do tej w Asteriksach) oraz wspaniałe wykonanie tytułów rozdziałów (różnorakimi czcionkami i nie tylko). Bardzo zachęcam do kupna, cena za 224 strony to tylko 19,99 złotego.
Dodam tylko, że odświeżyłem sobie wczoraj stare wydanie i komiks jest absolutnie rewelacyjny. To nie jest jakieś tam czytadło za 19,99 (jak komiksy z Troy czy Giganty), tylko świetny komiks za tak małą kasę, że frajerstwem będzie go nie kupić. To wielka przygoda, szczegółowe rysunki, bardzo dobry scenariusz. No miód malina po prostu. Polecam.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #944 dnia: Wrzesień 28, 2010, 06:38:32 pm »
Kupilem, jak bedzie dno i metr mulu, to juz wiecie kto dostanie zjebke na forum. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything