Autor Wątek: Egmont 2010  (Przeczytany 272931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1185 dnia: Grudzień 22, 2010, 12:02:22 am »
Soleil pisze tylko, ze kolejny, ale retrospekcje sie skonczyly, to moze   zblizamy sie do finalu. Ja nie bede typowal czy to ostatni. :)

przy okazji:

Problem w tym, ze takiej ceny Egmontowi niemal na pewno nie uda sie utrzymac, a jak podskoczy do dajmy na to 29,99 (bardziej realne) to ludzie zaczna kalkulowac. 10 PLN za album to nadal niezle + jakies shorty + publicystyka (publicystyka w Egmoncie, no ja was prosze...), ale biorac pod uwage, ze te komiksy to bedzie selekcja negatywna (czego nie dalo sie puscic w Klubie SK), to sadze, ze duza grupa czytelnikow odpadnie.

Az trudno uwierzyc, ze to juz prawie rok minal od tej dyskusji...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline BOUNCER

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1186 dnia: Grudzień 23, 2010, 07:54:56 am »
Wracąc do tematu braku zapłaty przez sieć spodziewałem się, że chodzi tu o pewną formę rozliczeń i stąd Empik ją ogranicza:
 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nawet-20-mln-ksiazek-moze-trafic-na-makulature,wid,12973695,wiadomosc_prasa.html
 
Szkoda jedynie, że sporo wydawnictw w związku z tym w przyszłym roku może mieć przez to masę problemów i splajtować.

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1187 dnia: Grudzień 24, 2010, 10:44:00 am »
No cóż, wypada chyba życzyć wszystkiego najlepszego Egmontowi na święta, a na nowy rok przetrwania na rynku i jak najlepszych wyników sprzedaży.

Offline adro

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1188 dnia: Grudzień 24, 2010, 04:27:31 pm »
Ja zycze egmontowi i mniejszym wydawcom, aby w koncu odzyskali pieniadze z empiku. To na pewno postawi wydawcow na nogi i ozywi rynek w 2011 roku
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Koalar

Odp: Egmont 2010
« Odpowiedź #1189 dnia: Wrzesień 11, 2014, 01:19:11 pm »
Trochę szukałem wątku o Incognegro albo o serii XX wiek / wiek XXI, ale że nie ma, to piszę tu.
Długo czekał ten komiks na przeczytanie, a to przez okładkę, która mi mylnie zasugerowała, że to jakieś połączenie zdjęć, rysunków i tekstów, jakaś niby gazeta czy coś. E-e. To normalny komiks. To bardzo dobry komiks.
Ciekawe, że zaraz po Loveless przeczytałem Incognegro (nie czytam żadnych recenzji ani opisów, więc nie wiedziałem, o czym są te komiksy).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)