Autor Wątek: kultowe filmy  (Przeczytany 19123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kinol28

kultowe filmy
« dnia: Lipiec 13, 2003, 12:37:21 pm »
czesc hm filmy moimi ulubionymi filmami sa:scream 1,2,3, road house, white squall moim zdaniem ta sa kultowe filmy. jesli ma ktos takie filmy to z checia bym kupil lub zamienil na cos innego mam okolo 300 filmow moj numer gg 1188596 czekam na odpowiedz. pozdrawiam papap

Offline Clayman_

kultowe filmy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2003, 01:34:02 pm »
okreslenie "kultowy" chyba juz dawno stracilo swoje znaczenie



btw:eminem jest kultowy
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Janek Pietkiewicz

kultowe filmy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2003, 02:03:56 pm »
Hmm... Nie rozumiem.

Chcesz się powymieniać diwiksami, czy może porozmawiać o naszych ulubionych filmach?

Offline Spajder

kultowe filmy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2003, 07:06:26 pm »
Po co wnikać? Potraktujmy to jako jedno i drugie.

Moim zdaniem takim kultowym (sic!) filmów jest Mechaniczna pomarańcza. W sumie Kubrick robi takie właśnie filmy. Świat je będzie jeszcze dłuuugo pamiętał. A za co cenię Clock Work Orange? Za ogół i ostatnie zdanie: Tak oto wyzdrowiałem. - Przerażająco optymistyczne. :D
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline innyludz

kultowe filmy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2003, 07:44:58 pm »
Z filmów o tematyce SF i fantasy bardzo podobał mi się "Nieśmiertelny" - dobrym pomysłem było prowadzenie akcji na dwóch płaszczyznach, współczesność i dawna Szkocja, wyraziste postaci, fajna muzyka... Niestety kolejne części były tylko powieleniem schematów. Choć przyznaję się, że nie oglądałem czwartej, ostatniej części  :( - może ktoś oglądał, warto?
 pozdrowieniami!

Offline Gollum

kultowe filmy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2003, 08:33:21 am »
Kultowe według mnie to chronologicznie: "Moby Dick", trylogia "Gwiezdne Wojny" "Konopielka", "Seksmisja", "Siekierezada" "Wielki błękit".

Offline Raven

kultowe filmy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 14, 2003, 06:40:32 pm »
Cytat: "innyludz"
Choć przyznaję się, że nie oglądałem czwartej, ostatniej części  :(
Czwarta jest ostatnia? Ponoć miała powstać jeszce piąta część łącząca motywy serialowe i oryginalne-filmowe. A tak ogólnie to druga część była zdecydowanie najbardziej beznadziejna:(((((
Według mnie ,,kultowymi" filmami poza nieśmiertelnym są jeszcze ,,Blade Runner' oraz ,,Dzień Świstaka" :)))))
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline adiego

kultowe filmy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2003, 02:11:57 pm »
Wymiana DIVX? Zaraz zamkne ten temat!!!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Rex de Tenebris

kultowe filmy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 16, 2003, 03:00:33 pm »
Jak dla mnie kultowym filmem był Terminator 2: Jugment Day. Trzeba powiedzieć, że jak na tamte cay technika komputerowa - miodzio. Ogólnie bardzo fajny film. Oglądałem, chyba z 300 razy.

Offline INTRUS

kultowe filmy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2003, 07:26:11 pm »
Zgadzam sie Terminator 2 ponad wszytko!;)

Offline wilk

kultowe filmy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 18, 2003, 12:38:52 pm »
Przede wszystkim Pulp Fiction.

Ale np. Seksmisja tez osiagnela range kutowego filmu.

Offline likipiki

kultowe filmy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 18, 2003, 05:49:35 pm »
kultowe filmy  :?:  :?:
hmmmmm....

Mechaniczna Pomarańcza
Star Wars (szystkie)
Psychoza
Odyseja Kosmiczna 2001

a teraz filmy według mnie b. dobre ale troche im zabrakło do kultowych:
K - Pax
Szósty Zmysł
Niezniszczalny
a początku wiara jest czysta, nieskazitelna. Później pojawiają się modlitwy, świątynie, kapłani i wiara przeradza się w religię. Ta zaś ogranicza człowieka, wyklucza jego samodzileność. Religie zatraca sens wiary.

Offline tyciu

kultowe filmy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2003, 02:04:47 pm »
Wściekłe Psy & Pulp Fiction (a Kill Bill niedlugo niedlugo)
I jak stwierdzil Spajder filmy Kubrick'a  (chyba wszystkie-choc nie dla kazdego wszystkie)
Kultowe sa tez polskie filmy jak Rejs czy Miś to wiadomo..
hy can we not be sober.....

Offline niewiadomy

kultowe filmy
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2003, 11:47:50 pm »
Ja tam nie wiem, ale kultowy to chyba jest raczej rocky horror picture show Richarda O'briena, ktory pomimu wielu lat grany jest co jakis czas w kinach, chodzby w Londynie, a ludzie przychodza ubrani w rózne dziwne storje iscie z filmu, i rzucaja ryzem gdy Brad i Janet biora slub. Z koleji w Ameryce, podobno, w niektorych akedemikach czy co tam oni maja film ten leci 24 na dobe. A w OPolsce jest przedstawienie teatralne (w Chorzowie) pod tym samym tytulem, tego samego rerzysera.I to chyba jest kultowy film.

Offline Vanin

kultowe filmy
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 12, 2003, 04:31:19 pm »
No pięknie. Miesiąc temu admin groził, że zamknie temat, a teraz sam wali linki do nielegalnego ściągania plików.

Jeżeli już musisz, to może na prv-a?