Autor Wątek: kultowe filmy  (Przeczytany 19127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spedi1985

kultowe filmy
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 22, 2004, 06:14:29 pm »
Cytat: "Gilbaert"
Cytuj
A swojądrogą cudze hwalicie swojego nie znacie????
a co powiecie na: nie lubie poniedziałków , co mi zrobisz jak mnie złapiesz , Rejs, MIŚ!!, no ludzie !!!  

 :x
nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego jak "rzeczy oczywiste", o których nie trzeba mówić bo są w końcu oczywiste. A jeżeli Ty dopiero odkryłeś te oczywiste filmy to mogę Ci jedynie powiedzieć: No człowieku!  :twisted:

z całym szacunkiem ale do piątej strony nikt nawet nie pisnoł o tych filmach.
Więc pozwoliłem sobie wspomnieć taką mała klasyke pośród tych wielkich przodukcji :|
a swoją drogą skoro są takie oczywiste to czemu się nie znalazły na poprzednich postach przecierz to  :roll: TAKIE OCZYWISTE
szystko jest względne ale ja jestem bezwzględny:evil:

Offline kamikadze

kultowe filmy
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 30, 2004, 07:58:30 pm »
z polskich
Wniebowzięci ,Rejs , Miś , Sprawa sie rypła , Przesłuchanie , Dekalog , Konopielka
zagraniczne
Pulp Fiction , Od zmierzchu do świtu , Cztery pokoje , Łowca jeleni , Łowca androidów , Obcy 1-3, spagetthi westerny Ennio Morricone , + Dawno temu w ameryce , Rzecz ,  westerny  Sama Peckinpaha , po .. dłuższym namyśle Desperados za teksty i kawał Tarantino

Offline lopolik

kultowe filmy
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 01, 2004, 07:02:40 am »
To ja tak:
Seksmisja
Nienawidzę poniedziałku
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz (Czy to radio mogłobyby być trochę ciszej? Ciszej już nie, ale trochę głośniej. :lol: )
A tak poza tym to może jeszcze dla mnie "Little Nicky". Film nawet nowy, ale taki, że ja mu daję dopisek 'kultowy' z miejsca.

Offline ZbyszekForever

kultowe filmy
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 01, 2004, 03:08:35 pm »
dla mnie kultowy jest "The Matrix". I TYLKO on. Żadne Reaktywacje, żadne Rewolucje.  8)
ttp://e-rozwiazania.webpark.pl - wszystko czego nie wiesz o e-commerce...

Offline Fraa

kultowe filmy
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 01, 2004, 05:50:56 pm »
Z polskich "Seksmisja", "Rejs" i "Dzień Świra".
Z zagranicznych "Pulp fiction", "Wściekłe psy", "Młodzi gniewni", "Ojciec chrzestny", "Płonące siodła" i "Władca Pierścieni"...

...noooo, "Żukosoczek" też - chociaż już o nim zapomniałam, ale faktycznie. :)
color=green]"Never run faster than your Guardian Angel can fly!"[/color]

Offline Jacek

kultowe filmy
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 03, 2004, 08:42:05 pm »
Dla mnie jak na razie tylko jeden film jest kultowy... Obejrzałem go tylko raz, i to dawno. Ale zrobił na mnie ogromne wrażenie i zapamiętałem go na zawsze. "Roswell 1947" (czy jakoś tak, nie pamiętam nawet dokładnie tytułu)

Offline Comar

kultowe filmy
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 04, 2004, 09:10:10 am »
MATRIX, Pulp Fiction, Władca Pierścieni, Seksmisja ale to jak widzę typowe ;)  dlatego dodam coś nietypowego: Batman z 1966 roku, będący kinową wersją ówczesnego serialu. Na rzadnym innym filmie się tak nie uchachałem. Najbardziej mi chyba zapadł w pamięć "spray na rekiny" :)
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline freshmaker

kultowe filmy
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 04, 2004, 10:15:31 am »
spray na rekiny byl zajebisty! jeszcze mi sie podobalo jak nabierali kolesia ze jest na statku: powiesili w okienku obrazek z morzem i jeden kolo pluskal pletwa nurka w misce zeby zrobic odpowiednie odglosy. klasyka gatunku.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline vilandra

kultowe filmy
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 28, 2004, 09:16:59 pm »
Shrek, Shrek i jeszcze raz Shrek!!! a potem dopiero Braveheart, Matrix (ale tylko i wyłącznie pierwsza część), Władca Pierścieni, Obcy...
o mnie nie zabije, to mnie wzmocni...

 

anything