Autor Wątek: [GorkaMorka] Digganob  (Przeczytany 5992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Khain

[GorkaMorka] Digganob
« dnia: Listopad 11, 2006, 03:09:18 pm »
Hej, nie za bardzo wiedzialem gdzie o to pytac ale postanowilem zaryzykowac tutaj :) poszukuje dodatku do GorkaMorki (moze byc w pdf) Digganob i ewentualnie GorkaMorka Gubbinz, bede dzwieczny za konkretne odpowiedzi, ew. skierowanie mnie gdzie indziej :)
o powiedział Jezus kiedy Szatan kazał mu zmienić kamień w chleb?
Not enough mana.

Offline Mephistion

[GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2006, 05:50:30 pm »
Poszukaj np.na emule  :)

Offline Doom

[GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2006, 01:02:57 pm »
Cytat: "Mephistion"
Poszukaj np.na emule  :)


Tia tylko wcześniej złóż naprawdę dużo ofiar Gorkowi i Morkowi. Swego czasu  szukałem gdzie się dało dodatków do tej gry, a znalazłem bardzo niewiele materiału: poza bazą danych do AB (co ciekawe chyba było tam najwięcej, bo statystyki, gangerów broni, niektórych skili itp) znalazłem tylko kilka arhiwalnych dwarfów z czasów gorki. Ale tam głównie ekipa dwarfa i nietylko chwaliła się wyglądem swoich band.
Ale jak poszukasz teraz może znajdziesz coś co przeoczyłem / doszło od tamtego czasu...
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Khain

[GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2006, 10:38:39 am »
mam database do AB ale mi go nie czyta :((((
o powiedział Jezus kiedy Szatan kazał mu zmienić kamień w chleb?
Not enough mana.

Offline Jurand

GORKAMORKA Digganob
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:45:57 pm »
niestety nie mam digganob ,mam tylko Da Roolz i Da Uuuver book tyle ze ksiazeczki wiec nie wiem jak bym mogl uzyczyc skanowac i przesylac mailem? uwielbiam orkasy za ich klimat i mozliwosci modelarskiego wyzycia sie przy budowie modeli ale w gorka morka jeszcze nie gralem chociaz chetnie bym sprobowal pozdro

Offline Alien_Fly

[GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2006, 09:51:27 pm »
Może głupie pytanie ale co to jest ta GorkaMorka?Rozumiem że jakaś modyfikacja warha 40k ale gdzie można znaleść jakieś informacje?
Kill 'em all and let the Emperor sort 'em out I say.

Offline trej

[GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2006, 07:11:20 am »
Google naprawde czynia cuda  :roll:
here

Offline MiSiU

[GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2006, 07:11:32 am »
GorkaMorka to taki system niszowy, wydany przez GW w latach 90. Jest to generalnie Necromunda, tylko w wykonaniu orków i w klimatach Mad-Max'a (pustynia, pojazdy itp.).
Gra w Polsce nie do końca słusznie jest kojarzona z hordami dzieci wrzeszczących przy stołach (głównie za sprawą Artura, który w ten sposób tą grę promował). A szkoda, bo mechanika samej gry jest bardzo fajna.
W tej chwili GW całkowicie wycofało się z tego systemu i jedynym źródłem figurek/książek są serwisy aukcyjne (głównie e-bay). No i oczywiście część modeli została włączona do oferty modeli 40k (rebel grot'y, deathcopta itp.).
A mój podręcznik do Digganob'a już idzie do mnie pocztą - na ebay'u można je kupić za w sumie niewielkie pieniądze.

Offline Yedli

[GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2006, 04:40:26 pm »
Dodatek także ciekawy z fluffowego punktu widzenia - okazuje się, że ludzie potrafią być bardziej zdziczali od orków  ;)

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Dwalthrim

Odp: [GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 19, 2008, 12:49:01 pm »
Mam Digganob w pdfie, chętnie się wymienię na inne pedefowe materiały do Gorkamorki. Mogą to być publikacje w White Dwarfach: #212-23 & #227 (nie posiadam niestety żadnego z tych numerów :( ); Citadel Journalach: #27-31 albo dodatek Gubbinz .
Info na priv/mail.

pozdro.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2008, 05:05:07 pm wysłana przez Dwalthrim »
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Dwalthrim

Odp: [GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2010, 09:29:54 am »
Jako że zdobyłem powyższe WD, moja propozycja jest nieaktualna ;P.

Natomiast zrobiłem backup Gorkamorkowych zasad. W linku są 2 podręczniki z podstawki, dodatki   Digganob & Gubbinz i trochę artykułów/porad o orkowej tematyce z   White Dwarfów z +/- 2 ostatnich lat [EDIT] - Może komuś się przyda.  Puszczający   oczko
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2010, 06:11:09 pm wysłana przez MiSiU »
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline MiSiU

Odp: [GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2010, 06:12:14 pm »
Mimo archiwalnego charakteru tych materiałów nadal rozpowszechnianie skanów jest łamaniem praw autorskich i w związku z tym niezgodne z regulaminem forum.

Offline vanswirr

Odp: [GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2010, 08:44:01 pm »
Oj, MiSiU, nie bądź sanctam quam papam.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline karlvant

Odp: [GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2010, 10:37:13 pm »
Na szczęście zdążyłem skorzystać z linka. Bardzo dziękuję. Może uda się rozkręcić GM mając komplet materiałów.

Offline Dwalthrim

Odp: [GorkaMorka] Digganob
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 01, 2010, 12:55:13 pm »
Sorry  :???: , miałem nadzieję, że materiały swoją archiwalnością się bronią  :razz: :neutral:   Zwłaszcza, że 3/4 tego stuffu jest za friko do ściągnięcia ze stron GW/SG  :roll: :doubt: :badgrin:

Na Najmicie rozbujaliśmy parę tematów o rzadszych grach skirmishowych. Dyskusja o Gorcemorce  :arrow: http://najmita.net/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=247 , w temacie sporo użytecznych odsyłaczy
na fora dyskusyjne itd. Zapraszamy! :smile:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2010, 12:59:33 pm wysłana przez Dwalthrim »
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"