Autor Wątek: DMP - regulamin  (Przeczytany 86720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarcinB

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 05, 2010, 04:14:52 pm »
Ia Update -

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 05, 2010, 04:32:33 pm »
swoją drogą, podczas tego "głosowania" idealnie wychodzi prywata większości (bo na szczęście nie wszystkich) graczy...  :roll:

Offline mlodyrs

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 05, 2010, 05:02:05 pm »
swoją drogą, podczas tego "głosowania" idealnie wychodzi prywata większości (bo na szczęście nie wszystkich) graczy...  :roll:
W moim przypadku to konsekwencja. Nie zmienię zdania tylko dlatego, że dostałem nowy kodeks.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 05, 2010, 05:18:27 pm »
swoją drogą, podczas tego "głosowania" idealnie wychodzi prywata większości (bo na szczęście nie wszystkich) graczy...  :roll:

Niestety Emerycie na to wygląda że niektórzy lubią kopać leżących. No chyba że jest jakiś większy powód które go nie widzę bo naaaprawdę wielkiego boosta dostaje mój dex przy normalnych riniaczach albo chimerach.

Naprawdę nie rozumiem tego podejścia, ale poradzę sobie bez tego.

Podejście Vlada jak najbardziej rozumiem i jest to dobry powód.

Vlad dopuszczasz URP?

Offline Raca

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 05, 2010, 05:56:36 pm »
Bzdury gadacie -a z waszej strony to moze nie prywata  :roll:
Fajnie sie wypomina innym, ale na siebie tez trzeba spojrzec
W Gdansku nawet na lokalach Ia update niedopuszczamy wiec czemu mielibysmy byc za
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2010, 06:00:22 pm wysłana przez Raca »

Offline MarcinB

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 05, 2010, 06:17:25 pm »
Emeryt:
Jeśli Imperial Armour jest niedopuszczony to czemu jedna jedyna jego częśc ma być dopuszczona?
Nie lubię dopuszczania części specjali, nie lubię dopuszczania części nieoficjalnych kodeksów, nie lubię dopuszczania części IA dla tego by kilka osób wzmocniło sobie armie (tak wiem prywata :D)

Inkq:
Nie lubię dopuszczania części specjali, nie lubię dopuszczania części nieoficjalnych kodeksów, nie lubię dopuszczania części IA dla tego by kilka osób wzmocniło sobie armie

A zresztą:
Cytuj
No chyba że jest jakiś większy powód które go nie widzę bo naaaprawdę wielkiego boosta dostaje mój dex przy normalnych riniaczach albo chimerach.
Skoro tak mały boost dostajesz to czemu tak marudzisz na brak tego boosta? :)

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 05, 2010, 06:30:18 pm »
Emeryt:
Jeśli Imperial Armour jest niedopuszczony to czemu jedna jedyna jego częśc ma być dopuszczona?
a czy ja mówię, że ma być dopuszczona? ja tylko zwróciłem uwagę na dość ciekawą moim zdaniem sytuację.
Cytuj
Nie lubię dopuszczania części specjali, nie lubię dopuszczania części nieoficjalnych kodeksów, nie lubię dopuszczania części IA dla tego by kilka osób wzmocniło sobie armie (tak wiem prywata :D)
też tego nie lubię :) ja ogólnie jestem przeciw wszelkim odmianom polhammera (vide ignorowanie FAQ o scorowaniu znaczników czy FAQ o Valkirii...)

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 05, 2010, 07:05:50 pm »
Inkq:
Nie lubię dopuszczania części specjali, nie lubię dopuszczania części nieoficjalnych kodeksów, nie lubię dopuszczania części IA dla tego by kilka osób wzmocniło sobie armie

Ok, rozumiem.

Tak na marginesie IA2Up nie jest w sumie IA jeśli odejmiemy Luciusa i Deathstorma.

Cytuj
A zresztą:Skoro tak mały boost dostajesz to czemu tak marudzisz na brak tego boosta? :)

Jest to mały boost, dzięki temu zyskuje na każde dwa rina lub jedną chimerę jednego grey knighta. Zawsze to miły akcent. I tak będę się ratował alliedem gwardii, bo bez niej to ostatnio nie mam po co się wybierać. Dziwi mnie to trochę w stosunku BA, DA i BT które nie maja jak się ratować gwardią. A np. DA są w opłakanym stanie.


Raca spróbuj mnie zrozumieć, gram dexem z 2003 roku który momencie wyjścia nie był silny. Aktualnie gram nim tylko dzięki temu że:
- mogę alliedować nową gwardię
- pojawił się Redeemer Grey knightski
- IA2Up poprawia mi koszty punktowe
Inaczej przerzucił bym się na gwardię albo smów.

Offline Eman

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 05, 2010, 07:33:35 pm »
Heyka !!!
Raca spróbuj mnie zrozumieć, gram dexem z 2003 roku który momencie wyjścia nie był silny.
To jest taka mala lekko zartobliwa szpila, wiec no offence Raca.
;) ;) ;) Raca klimaciarz gra swoimi DA na zasadach Wilkow, wiec nie zrozumie Ci Inki. Moze powinienes zagrac Knehtami na zasadach Wilkow, wtedy to predzej  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Eman

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 05, 2010, 07:35:40 pm »
Heyka !!!
nie lubię dopuszczania części nieoficjalnych kodeksów
To dlaczego nie protestujesz przeciw dopuszczeniu Lostow?
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Raca

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 05, 2010, 07:38:21 pm »
Inkq ja cie doskonale rozumiem bo sam dlugo gralem DA - ale gralem bo lubilem grac DA
Nie szukalem IA updatow, jak wyszedl nowy dex SM i przestano dopuszczac Beliala i Samaela bo sie zrobil krzyk SM ze ich specjale to tez pozwalaja grac innymi chapterami itd. ;) poprostu przesiadlem sie na dex SM

Ha ha Eman - to sa Space Lions    :lol:
I tego bede sie trzymal  ;-)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2010, 07:43:22 pm wysłana przez Raca »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 05, 2010, 08:26:30 pm »
Cytuj
11. Punktacja

Progi pkt Drużynowych

od 65 wygrana 2-0
64-35 remis 1-1
34-0 przegrana 0-2
nie wiem czy dobrze rozumiem, ale 65pkt trzeba zdobyć, czy mieć 65pkt różnicy?
bo w pierwszym przypadku, macie coś zwalone z tą tabelką - gdy jedna drużyna zdobywa 65pkt, to druga ma 35. ergo - jednej przyznajecie wygraną, a drugiej remis? matematykiem nie jestem, ale coś mi tu nie gra...

Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 06, 2010, 07:10:38 am »
Vlad dopuszczasz URP?

Tak, znajdzie sie w finalnym regu w pryszlym tygodniu.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 06, 2010, 07:14:46 am »
nie wiem czy dobrze rozumiem, ale 65pkt trzeba zdobyć, czy mieć 65pkt różnicy?
bo w pierwszym przypadku, macie coś zwalone z tą tabelką - gdy jedna drużyna zdobywa 65pkt, to druga ma 35. ergo - jednej przyznajecie wygraną, a drugiej remis? matematykiem nie jestem, ale coś mi tu nie gra...

Dzieki za zwrocenie uwagi, oczywiscie powinno byc "remis 64-36".

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline afruniu

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2010, 08:18:48 am »
Ha ha Eman - to sa Space Lions    :lol:
I tego bede sie trzymal  ;-)
potwarz :!: :evil:
i to jeszcze DA za nich robią....
narka
"There must be some kind of way out of here..."