Autor Wątek: DMP - regulamin  (Przeczytany 87447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarcinB

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 06, 2010, 09:20:59 am »
Eman:
Cytuj
To dlaczego nie protestujesz przeciw dopuszczeniu Lostow?
Cze !!!
Oczywiście, że jestem przeciw nim - tylko dlatego, że inne nieoficjalne kodeksy są niedopuszczone.

Ale nie wierzę, że tu można coś zdziałać i nie chce mi się tracić czasu. :)

Offline vanswirr

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 06, 2010, 12:07:56 pm »
Jestem za falą. No i nawet chyba zagram, z ludzi którzy nie grali od wieków zbieramy Alzheimer team.  Średnia wieku 36 lat.  8). Realnie i z dużym zacięciem liczymy na ostatnie miejsce.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline pajak

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 06, 2010, 02:02:21 pm »
Vladi analizowałeś sposób otrzymywania pkt z meczu jaki jest Battlu? byłem na DMP battlowym i testowaliśmy też to na naszej świątecznej drużynówce i w mojej opinii jest DUUUUŻO lepszy.

u nas różnica między wygraną a remisem (tak naprawdę przegrana) jest drastyczna a tam idealnie udało się zapanować nad korzyściami łatwych paringów i prawdziwym liczeniem każdego pkt z bitwy
mamy na tyle dużo czasu, że możemy sobie na spokojnie oglądnąć ich system i wybrać lepszy i bardziej pasujący
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 06, 2010, 03:40:54 pm »
u nas różnica między wygraną a remisem (tak naprawdę przegrana) jest drastyczna a tam idealnie udało się zapanować nad korzyściami łatwych paringów i prawdziwym liczeniem każdego pkt z bitwy
mamy na tyle dużo czasu, że możemy sobie na spokojnie oglądnąć ich system i wybrać lepszy i bardziej pasujący

Analizowalem. Nie podoba mi sie. Pamietaj ze zmienilem na 2-1-0 co splaszcza system nie czyniac z remisu AZ takiej tragedii.

Plus ETC. Tam bedzie 2-1-0:/

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Marios

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 06, 2010, 03:54:11 pm »
fala -847

lości -666 ;)

jak najbardziej zbliżone zasady do ETC proszę ;), czyli oficjalne źródła, SMi i Gwardia bez sojuszy (za to WH i DH jaknajbardziej mogą wziąć gwardię i SMów)...itd.

nie wiedziałem, że na tym ETC będzie 2-1-0, IMHO lepsze było 3-1-0. Wygrane powodują dalszy pdskok od innych drużyn, któe remisują bądź przegrywają.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Angron

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 06, 2010, 04:40:15 pm »
I co roku powtarza się ta sama dyskusja: czy DMP koniecznie musi być turniejem pre-ETC ? Myślę, że powinniśmy traktować DMP jednak jako zupełnie osobny twór, bo będzie na nim grało pewnie ze 100 graczy, a robimy zasady pod 8, którzy zagrają na EURO? Do tego, żeby potestować zasady ETC spokojnie wystarcza porządne zgrupowanie, co już 2 razy potwierdziło się i raz potwierdziło się jeszcze bardziej (kiedy go nie było). Wiem, że ta rozmowa jest raczej w tym momencie skończona, bo nie sądzę, żeby udało się przekonać Vlada, który pewnie z tym roku będzie miał mega ciśnienie na EURO - nie dziwię się, popieram, jechać zabijać - ale jednak dla mnie to po pierwsze trochę marginalizacja naszego DMP, po drugie trochę jednak bardzo egoistyczne podejście, które z resztą miała również w zeszłym roku Warszawa i AFAIK nie sprawdziło się. Just think about it. ;)

pozdro.
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Miły

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 06, 2010, 04:53:10 pm »
Wojtku a ja twierdze dokladnie na odwrot. DMP jest doskonalym materialem dla drozyny Polski. Nie wszyscy moga pojechac na zgrupowanie (zycie i inne malzonki ;) )
Nie gra na DMP team Polandia tylko wiele roznych teamow i wszyscy maja okazje pokazac swoje umiejetnosci (trzeba przeciez dobrac trojke). Mozna pokazac jakie zestawienia armi jest lepsze a ktore armie sa pomylka.

Dlatego jestem za jak najbardziej zblizonymi zasadami do ETC nawet kosztem Lostow.

Pozdrawiam
M

Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 06, 2010, 05:27:00 pm »
Cytuj
Just think about it.

Wojtus, skarbie moj kochany, duszo do serca przyłóż, rozumiem ze argument ze ma to byc podobne do etc jest dla niektorych nietrafiony. Rozumiem ze niektorzy uwazaja ze to egoistyczne podejscie bo "wartosciowe tylko dla 8-9 osob w kraju". Ja tak nie uwazam. Ci wszyscy ktorym sie to nie podoba - uznajcie ze to sa autorskie zasady - tak obecny glowny sedzia widzi DMP. Nie myslcie o etc. Moze tak bedzie wam latwiej.

Staram sie zeby te "egoistyczne" bo dobre dla reprezentacji zasady nie byly pojechane po bandzie. Dopuscilem specjala na druzyne. Gramy na VP, a nie na obj/kp only. Rozwazam dopuszczenie update'a chociaz widze jednak ze pomimo duzego poparcia druga strona tez ma spora reprezentacje. Gramy misje zupelnie inne niz na etc (na etc sa 2 znaczniki, 5 znacznikow, kp). Mysle ze nie mozna powiedziec ze dmp nie ma swojego charakteru w kontekscie etc. A ze jest zblizone.

Niemcy w tym roku wpisali sobie nastepujace zalozenia dotyczace ich rekrutacji na etc. (Ich system rekrutacji opiera sie na aplikantach ktorzy graja i dostaja pkt za bitwy stoczone na duzych turniejach miedzy soba):

"To provide for all players in Germany, the conditions to demonstrate their skill level in the context of the other candidates, we want to organize 3-4 training tournaments for the applicant pool. We envision a size of about 20 players. Attention will be given primarily to value, the conditions come as close as possible to the ETC.  That includes, above all, a much stronger system that serves LOS-block area.

It is demanded by the members of the team of 2010, the absolute will to win. This includes ongoing active play very good preparation for the event. Here it will be important that every player is fully conversant with the army of his choice, and tested a list of their choice BEFORE supply to the ETC has often and under varying conditions. At the same time the idea will be to contest the notification of all lists training games against lists of possible opponent of the great teams to do to have any surprises. Other countries are ahead of us in terms of preparation still light years. This gap must be with the help of the team in 2010 to close.
What is certain is that this time there is no player of the team can press more from this responsibility. Should the team find that players are unmotivated in the final stages of preparation, we have two hopefully the waiting list, we will be called the pallet, without hesitation" - google translator

Nie bede pisal o innych krajach - wszyscy sie zbroja. Nie wiem czy bedzie w tym roku zrgupowanie. W zeszlym nie bylo.

Bije sie wiec w piers i przyznaje! DMP chce zrobic takie bym mial jakiekolwiek rozneznanie w team playu rozpach itd zwlaszcza w kontekscie nowych armii. Zrobilem je w znacznym stopniu pod etc, choc wiele elementow etc odpadlo zeby gralo sie tak jak u nas. Nie przemawia do mnie jednak argument - "nie robmy dmp jak etc, bo nie!". Uwzglednie racjonalne i uzasadnione argumenty co do poszczegolnych elementow regulaminu. Ale nie widze roznicy pomiedzy graniem na zasady zblizone tylko do etc, a na jakies inne. Wiec jesli komus nie podoba sie argument, ze sedzia chce zeby bylo podobnie jak na etc - niech ten punkt czyta "bo tak sedzia/organizator (dominik reg zaakceptowal) widzi tegoroczne dmp". Mam nadzieje ze nikomu to podobienstwo gry nie popsuje, jesli jednak tak - od razu przepraszam. Pozdrawiam

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 06, 2010, 05:37:27 pm »
potwarz :!: :evil:
i to jeszcze DA za nich robią....
narka

Ależ mój drogi Afro, ja też mam Space Cats;-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline gilthanas

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 06, 2010, 06:07:03 pm »
No to jak juz prawie pre ETC chcecie robic, to dlaczego nie 8 osobowe teamy ?
A ninja knows no fear.

Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 06, 2010, 06:28:28 pm »
No to jak juz prawie pre ETC chcecie robic, to dlaczego nie 8 osobowe teamy ?

Wszystkiego z umiarem:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Angron

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 06, 2010, 06:55:53 pm »
Cholera, najgorsze jest to, że przeczytałem Twój post i nagle czuję się przekonany. :D Żadnego rozlewu krwi. Ehh.. Zero przyjemności na tym świecie. :P

Nie no masz oczywiście rację w kontekście ETC, wiesz z resztą, że jestem gorącym kibicem Polski na ETC, nie opuściłem jeszcze żadnego i opuścić nie zamierzam, i w tym roku jedziemy na pewno zagrzewać naszych do walki. :D W tym roku ma być złoto i innej opcji nie ma. ;) Coś czuję, że po zeszłorocznym 'lekkim' rozluźnieniu powróci atmosfera sprzed 2 lat. ;) A zgrupowanie musi być, w połowie po to, żeby się znowu czegoś nowego nauczyć, a w połowie po to, żeby zbudować bojowe nastroje (bo coś czuję, że niektórzy już są bliscy tej granicy, kiedy ta gra nie ma dla nich zupełnie żadnych tajemnic - szczególnie, jeśli mówimy o reprezentacji).

Powodem, dla którego tak naprawdę wpadła mi do głowy w ogóle ta myśl, jest to, że odniosłem wrażenie znowu jakby regulaminu narzuconego odgórnie, co w zeszłym roku np. się nie sprawdziło. Pamiętam, że jak 3city organizowało DMP z Pająkiem na czele to regulamin był tworzony bardziej na zasadzie dużej kooperacji środowiska, co wydaje mi się bardzo dobrze wpływało na jakość regulaminu na akurat tym turnieju. Ale może to specyfika tego, że były to pierwsze tego typu turnieje i wtedy dopiero krystalizował się sposób jego organizacji. Może faktycznie to nie jest najlepszy sposób. ;)

Either way, skoro nikt poza mną nie zgłosił żadnych problemów z tym związanych to pewnie faktycznie robię z igły widły. :D

Pozdro.
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Różowy Rambo

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 07, 2010, 12:45:59 pm »
Witam Panów,

Część znających nasz team (Maximum Perwersum) uważa nasz team za profesjonalistów w kwestii francuskiego :P, ale nauki nigdy za wiele zatem czy Pan Pierre jest jeszcze wolny bo chętnie zaprosilibyśmy go do współpracy.

Tak czy inaczej chciałbym zaznaczyć, że team MAXIMUM PERVERSUM się pojawi i w tym roku w składzie Różowy Rambo(k), Seta, Lider, Bosforus no i miejmy nadzieję Pierre.

RR

Offline Yedli

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 07, 2010, 01:34:06 pm »
A tak BTW - rozumiem że skoro zaproszeni są cudzoziemcy, to będzie dostępna jakaś angielska wersja lostów, żeby wiedzieli czym to się je?
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Hem'Ahn

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 07, 2010, 03:28:19 pm »
Either way, skoro nikt poza mną nie zgłosił żadnych problemów z tym związanych to pewnie faktycznie robię z igły widły. :D  
Ja Wojtus mam dokładnie takie same odczucia ze DMP powinno być kompletnie niezależna impeza a nie training camopem przed Euro. Ale klocenie się raczej nie ma większego sensu bo wiadomo turniej jest dla graczy ale Vlad ma na to inny pogląd.

Yedli jak na razie to jest jeden tylko cudzoziemiec. W ogóle już pomijam absurdalnosc tej sytuacji skoro jak sama nazwa wskazuje maja to być druzynowe mistrzostwa POLSKI. Ale pewnie kieds wersja angielska dexu powstanie.
Michałku
PKGB Sztab

 

anything