trawa

Autor Wątek: DMP - regulamin  (Przeczytany 87448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angron

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 07, 2010, 04:56:41 pm »
Gadaliśmy o tym z Trejem we Wrocku, czy w ogóle cudzoziemcy powinni grać na DMP albo w ogóle wystawiać swoje teamy. Ja byłem przeciwny, DMP to DMP, ale Treju na przykład był jak najbardziej za, i co najgorsze, miał jakieś tam argumenty. :D
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline sokles

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 08, 2010, 07:56:52 am »
Trej zawsze był dziwny, zamiast dać Ci z dyńki to z Tobą rozmawia, bez sensu :lol: :p

Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 08, 2010, 10:34:41 am »
Tak czy inaczej chciałbym zaznaczyć, że team MAXIMUM PERVERSUM się pojawi i w tym roku w składzie Różowy Rambo(k), Seta, Lider, Bosforus no i miejmy nadzieję Pierre.
RR

Przyjałem:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 08, 2010, 10:36:15 am »
Yedli jak na razie to jest jeden tylko cudzoziemiec. W ogóle już pomijam absurdalnosc tej sytuacji skoro jak sama nazwa wskazuje maja to być druzynowe mistrzostwa POLSKI.

Mam dopisac "otwarte"? Skad ta ksenofobia?

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 08, 2010, 10:37:42 am »
Może Poznaniacy się boja że braknie dla nich miejsca  :p

Offline Hem'Ahn

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 08, 2010, 10:52:16 am »
Może Poznaniacy się boja że braknie dla nich miejsca  :p
Biorąc pod uwagę fakt, że już zgłosili trzy drużyny, byłbym daleki od wyciągania takich wniosków  :roll:

Mam dopisac "otwarte"? Skad ta ksenofobia?
Ksenofobia? Nie. Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom (tym bardziej, że zapraszamy Niemców do Poznania, jak również chyba jako jedyny dobrze bawiłem się w Szczecinie grając przeciwko wałującym podobno Niemcom), po prostu akurat w przypadku tej imprezy uważam, że skoro mają to być mistrzostwa Polski, to niech nimi będą, zarówno pod względem uczestników imprezy, jak i regulaminu.
Michałku
PKGB Sztab

Offline Yedli

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 08, 2010, 11:12:20 am »
Czyli jak Trójmiasto dostało zaproszenie na Drużynowe Mistrzostwa POZNANIA, to jak rozumiem przez pomyłkę? Przyjąłem do wiadomości.

A z innej beczki - ten jeden (póki co) gość zagraniczny też ma prawo wiedzieć z czym gra. A ja nie chcę żeby społeczność, do której mam nadzieję kiedyś wrócić, była postrzegana w Europie przez buraczane okulary. Więc angielska wersja sztabowych lostów powinna byc dostępna.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline mlodyrs

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 08, 2010, 11:12:47 am »
Tak się zapytam, jakie cechy regulaminu decydują o tym, że jest on właściwy dla mistrzostw polski? Żaden zapis nie może się pokrywać z ETC?

Offline afruniu

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 08, 2010, 11:21:24 am »
to ja bym chciał zgłosić jeden z 3 teamów z Poznania:
Kris, Michałku, Chrobry, Jasiu, afro
mamy się zwać: "Pałujące niedźwiadki".
narka 
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Vladdi

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 08, 2010, 11:23:32 am »
Cytuj
po prostu akurat w przypadku tej imprezy uważam, że skoro mają to być mistrzostwa Polski, to niech nimi będą, zarówno pod względem uczestników imprezy, jak i regulaminu.

My god, naprawde ten teskt jest tak nieuzasadniony na tak wielu poziomach. Wrocilem wlasnie z druzynowych mistrzostw Warszawy. Nie jestem z Warszawy. Reklamujecie mistrzostwa Poznania, rozumiem ze dla przechwalki ze takie macie, ale przyjezdnych bedziecie odprawiac z kwitkiem? Przeciez to jakis absurd.

Co do regulaminu. O podobienstwach do etc moze pisac tylko ktos kto nie ma bladego pojecia jak regulamin etc wyglada/wygadal. A z osobami nieprzygotowanymi do dyskusji trudno sie rozmawia.

Kurcze, naprawde rozumiem argument vs etc, i juz wojtusiowy zyczliwie wyzej nan odpowiedzialem. Ale niech argumenty vs etc nie beda przynajmniej unosic sie w oparach absurdu, prosze was chlopaki, bo nie ma z czym nawet polemizowac. DMP naprawde jest kolosalnie rozne od etc. A argument "mistrzostwa polski tylko dla POLAKOW" jest, coz, ksenofobiczny.

vladdi
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 11:26:42 am wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 08, 2010, 11:24:15 am »
Biorąc pod uwagę fakt, że już zgłosili trzy drużyny, byłbym daleki od wyciągania takich wniosków  :roll:

To o tym nie wiedziałem. Jestem po prostu ciekawy powodów tej nie chęci.  8)

Offline pajak

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 08, 2010, 11:26:35 am »
Biorąc pod uwagę fakt, że już zgłosili trzy drużyny, byłbym daleki od wyciągania takich wniosków  :roll:
Ksenofobia? Nie. Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom (tym bardziej, że zapraszamy Niemców do Poznania, jak również chyba jako jedyny dobrze bawiłem się w Szczecinie grając przeciwko wałującym podobno Niemcom), po prostu akurat w przypadku tej imprezy uważam, że skoro mają to być mistrzostwa Polski, to niech nimi będą, zarówno pod względem uczestników imprezy, jak i regulaminu.

Osobiście uważam, że takie rzeczy przede wszystkim powinny być omówione wspólnie razem na forum ligowym a nie ustalane przez tak naprawdę jedną osobę.. kiedyś też tak wyobrażałem sobie ustalanie regulaminu DMP ale jak widać było minęło
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Hem'Ahn

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 08, 2010, 11:30:03 am »
A z innej beczki - ten jeden (póki co) gość zagraniczny też ma prawo wiedzieć z czym gra. A ja nie chcę żeby społeczność, do której mam nadzieję kiedyś wrócić, była postrzegana w Europie przez buraczane okulary. Więc angielska wersja sztabowych lostów powinna byc dostępna.
Widać nie zrozumiałeś poprzedniej wypowiedzi, powtórzę, wersja angielska będzie, ale nie jest to coś, co powstaje w dwie godziny, postaramy się na DMP zdążyć.
Ale gdyby stało się tak, że się nie uda, to jednej osobie nie problem wytłumaczyć o co w codexie chodzi, nie jest szczególnie skomplikowany.

Cytuj
Czyli jak Trójmiasto dostało zaproszenie na Drużynowe Mistrzostwa POZNANIA, to jak rozumiem przez pomyłkę? Przyjąłem do wiadomości.
Qrna jak w polityce, nie możesz nic napisać, bo zaraz się ktoś obrazi  :roll: mam takie zdanie na ten temat i je wyraziłem, a czy obcokrajowcy na tym turnieju zagrają, mało mnie już obchodzi, jest to wyłączna decyzja organizatora.

@mlodyrs, nie mam zmiaru toczyć żadnej batalii o jakikolwiek regulamin, także dla mnie EOT.
Michałku
PKGB Sztab

Offline trej

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 08, 2010, 11:31:41 am »
Czyli jak Trójmiasto dostało zaproszenie na Drużynowe Mistrzostwa POZNANIA, to jak rozumiem przez pomyłkę? Przyjąłem do wiadomości.
Yedli ja Ciebie naprawdę lubię i szanuje i licząc na choć minimalną wzajemność z Twojej strony mam nadzieje, że nie będziesz zbyt często się uciekał do aż tak noo.. niewyszukanej retoryki. :)

Cytuj
A z innej beczki - ten jeden (póki co) gość zagraniczny też ma prawo wiedzieć z czym gra. A ja nie chcę żeby społeczność, do której mam nadzieję kiedyś wrócić, była postrzegana w Europie przez buraczane okulary. Więc angielska wersja sztabowych lostów powinna byc dostępna.

Pewnie, że masz rację ale problem jest najbardziej prozaiczny z możliwych - czas.
Ale pokminie nad zagadnieniem. Olewając na potrzeby turnieju fluff i bazując na starych zapisach może pójść to sprawnie. A może mając to już w ręku....

Offline Yedli

Odp: DMP - regulamin
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 08, 2010, 11:42:19 am »
Yedli ja Ciebie naprawdę lubię i szanuje i licząc na choć minimalną wzajemność z Twojej strony mam nadzieje, że nie będziesz zbyt często się uciekał do aż tak noo.. niewyszukanej retoryki. :)
Dramatyzujesz.  ;-) Jeżeli na DMP ma grać tylko Polska, to na DMPoz może grać tylko Poznań. To jest logiczne. Więc po co  pisać dziwne teksty w rodzaju ziemia dla ziemniaków?

Cytuj
Pewnie, że masz rację ale problem jest najbardziej prozaiczny z możliwych - czas.
Ale pokminie nad zagadnieniem. Olewając na potrzeby turnieju fluff i bazując na starych zapisach może pójść to sprawnie. A może mając to już w ręku....
Wiesz, brzmi to zdecydowanie lepiej niż pewnie kiedyś powstanie, którym mnie poczęstowano na wejściu.  8)
Moim zdaniem, żeby to było sensowne, lości powinni być dopuszczeni jeśli będzie przekład. A jeśli nie będzie, to nie.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

 

anything