Autor Wątek: BA  (Przeczytany 35386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Odp: BA
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 10, 2010, 02:17:58 pm »
Heyka !!!
Tak sie nie ma co zapedzac z ta wuchta, bo z wszystkimi upgrade'ami, to ich az tak duzo nie wyjdzie, no chyba ze ktos chce miec samobojcze 3 10tki assaultow biegnace bez krycia pojazdow, ale 9tka Obliteratorow moze bardzo szybko sprowadzic taka taktyke do parteru.
Ja nie bierzesz DC/Landka/Termosow, to wyjdzie wuchta - jak na SM'ow of course.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Vladdi

Odp: BA
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 10, 2010, 02:21:11 pm »
Z tego co pisza na B&C, to jest opcja jedynie na Bolce i Ciezkie Palniki w sponsonach.
Cze !!!

A na gorze assfalt? Eee to bym wogole nie jojczyl. Taki baal nie poraza az tak bardzo. Ciekawe ile bedzie kosztowal. Inna rzecz ze jak nie bedzie drogi w kosmos (ale jakos trzeba zaplacic za scouta i fasta:P) to bedzie moze zrobic fajnych shooty BA z solidna kontra. Kurde na wakacje czeka mnie kupowanie predow chyba:P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: BA
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 10, 2010, 02:25:21 pm »
Heyka !!!
A na gorze assfalt? Eee to bym wogole nie jojczyl. Taki baal nie poraza az tak bardzo. Ciekawe ile bedzie kosztowal. Inna rzecz ze jak nie bedzie drogi w kosmos (ale jakos trzeba zaplacic za scouta i fasta:P) to bedzie moze zrobic fajnych shooty BA z solidna kontra. Kurde na wakacje czeka mnie kupowanie predow chyba:P

vladdi
Wedlug B&C - na bazie masz Assaulta - i od kopa Fast/Scout. Koszt - 115 punktow. Mozesz Assaulta wymienic na Inferno Cannon (ten od Redeemera) za free, po bokach albo Bolce albo Palniki.
Jak dla mnie - ta opcja z bolcami - spokojnie wystarcza na wszystko co ma AV 10/11. A Fast/Scout daje Ci mozliwosc wyjechania na bok i czesto/gesto lupanie bez covera. Jak dla mnie - sick shit. Pomijam juz flufficzna absurdalnosc pomyslu scoutujacego czolgu  :roll:
Nadmienie jeszcze, ze wszystkie czolgi (poza Landkami) maja byc Fastem. Wiec Predek z lachonami w sponsonach z Heavy tez jest wybitnie ciekawa opcja  8)
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 02:29:29 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Vladdi

Odp: BA
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 10, 2010, 02:29:33 pm »
Heyka !!!Wedlug B&C - na bazie masz Assaulta - i od kopa Fast/Scout. Koszt - 115 punktow. Mozesz Assaulta wymienic na Inferno Cannon (ten od Redeemera) za free, po bokach albo Bolce albo Palniki.
Jak dla mnie - ta opcja z bolcami - spokojnie wystarcza na wszystko co ma AV 10/11. A Fast/Scout daje Ci mozliwosc wyjechania na bok i czesto/gesto lupanie bez covera. Jak dla mnie - sick shit.
Cze !!!

Czyli za 130 pkt z bolcami. czyli tyle co za Vendettę. Moze nie sick shit, ale z pewnoscia bardzo fajne. I nie jakos strasznie tanie. Sick shit to by bylo jakby mialo opcje transportowe;P jak inne znane nam podobne pojazdy:P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: BA
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 10, 2010, 02:31:33 pm »
Nadmienie jeszcze, ze wszystkie czolgi (poza Landkami) maja byc Fastem. Wiec Predek z lachonami w sponsonach z Heavy tez jest wybitnie ciekawa opcja  8)
Cze !!!

I pewnie kosmicznie droga. Ja wciaz mysle zo fast predku z MMeltami na sponsonach.:) Taniej, mozna sie zaslonic bo i tak na 24 calu operuje i otwiera czolgi jednak lepiej niz lachony.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline gilthanas

Odp: BA
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 10, 2010, 02:32:35 pm »
Policzylem sobie na szybko wg. szacunkowych kosztow z B&C i wychodzi mi na 1750 pkt cos takiego:

Librarian   JP, S10, Lanca   

5 Assault Squad Melta, Rhino
5 Assault Squad Melta, Rhino
10 Assault Squad   JP, Fist, 2xMelta
10 Assault Squad   JP, Fist, 2xMelta
10 Assault Squad   JP, Fist, 2xMelta
10 Assault Squad   JP, Fist

Baal   AC
Baal   AC
      
3x High Priest   JP

58 modeli, horda to jakas nie jest, ale faktycznie bez AP2 ustrzelic to moze byc ciezko, Z Drugiej strony 10 Nobow w Wagonie, czy duzy oddzial motonobow sie przejedzie po tym bez wiekszego problemu.


A ninja knows no fear.

Offline Eman

Odp: BA
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 10, 2010, 02:33:54 pm »
Heyka !!!
Czyli za 130 pkt z bolcami. czyli tyle co za Vendettę. Moze nie sick shit, ale z pewnoscia bardzo fajne. I nie jakos strasznie tanie. Sick shit to by bylo jakby mialo opcje transportowe;P jak inne znane nam podobne pojazdy:P

vladdi
Nie no - cenowo to nie ma co porownywac do Vendetty - to jednak nie 3 zlinkowane lachony  :lol: :lol: :lol: z fyfnastoma meltami w srodku ;)
Ale - taktyczne mozliwosci IMHO daje to ogromne. Poniewaz nie jest to wielkosci latajacej krowy - to latwiej zlapac cover. Do tego - dodajesz przeciwnikowi dodatkowy, potencjalnie grozny cel, na flance/flankach - ktorego tak do konca to nikt nie moze zignorowac, bo z Rendingujacej Kataryny to i Land Raidera mozna otworzyc. W polaczeniu z fastowoscia pozostalych pojazdow - daje to mase ruchomych pol ostrzalu  8) Slowem - super sweet  8) I jako wisienke na tym torcie - psychopatow z FC i FnP.
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2010, 02:38:48 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Eman

Odp: BA
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 10, 2010, 02:42:13 pm »
Heyka !!!
I pewnie kosmicznie droga.
Rhinosy/Razory - wedlug B&C - maja byc drozsze o 15 punktow od SMowych.
Vindyk o 30ci.
Zwykly Pred - nie znalazlem. Ale podejrzewam, ze pewnie gdzies tak 20. 140 - 145 punktow za fast Preda z lachonami jestem w stanie spokojnie dac. Jakby mogl miec mmelty w sponsonach, to tez nie bede narzekac of course  8)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline afruniu

Odp: BA
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 10, 2010, 02:49:22 pm »
moim zdaniem "zwykłych predów może zabraknąć. nigdzie nie ma o nich nawet słowa wzmianki.
specjalnie mnie to nie przeraża. z wilczej perspektywy będzie miało jedynie znaczenie, to czy ja ich, czy oni mnie.
Eman, nie ma co jojczyć na DC. dzięki tym pristom możesz mieć praktycznie Army of Death (pomijając dodatkowy atak i +25% ceny) ;-) i to z pojazdami ;-)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: BA
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 10, 2010, 02:55:02 pm »
Heyka !!!
moim zdaniem "zwykłych predów może zabraknąć. nigdzie nie ma o nich nawet słowa wzmianki.
Goscie, ktorzy widzieli kodeks wyraznie napisali na B&C, ze mozesz miec 6 Predow - wiec normalne tez beda - na bank.

Eman, nie ma co jojczyć na DC. dzięki tym pristom możesz mieć praktycznie Army of Death (pomijając dodatkowy atak i +25% ceny)
Ja tam narzekam ze wzgledu na klimat ... BA bez DC, to ... ekhm ... no jak Wilk bez wlosow i klow ;)  :lol: :lol: :lol: A jak nie bedzie mozliwosci kontrolowania Rage'a, to ja niestety nie widze miejsca dla DC w tej armii, szczegolnie, jakby na packach mieli kosztowac 35 punktow za model  :sad: Poza tym - nowe modele sa przesliczne i az glupio mi ich nie kupic ;)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline the best of IG

Odp: BA
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 10, 2010, 03:24:22 pm »
Rage taki starszny nie jest - ostatecznie wcale nie jest się zmuszonym do szarży  8) .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Eman

Odp: BA
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 10, 2010, 03:32:11 pm »
Heyka !!!
Rage taki starszny nie jest - ostatecznie wcale nie jest się zmuszonym do szarży  8) .
Tja ... ale za to biegasz za Speederem/pustym Rhinosem niczym pies za frisbee. Rewelacyjne zadnie dla oddzialu za 350+ punktow  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline the best of IG

Odp: BA
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 10, 2010, 03:38:58 pm »
A czego się spodziewać po napalonych żądzą zniszczenia szaleńcach  :lol: ?
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Dikins

Odp: BA
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 10, 2010, 05:52:01 pm »
Z pierwszych plot można z nowych BA zrobic niezłego SAFH'a z bardzo zacnymi troopsami. Na pewno punkty będą mieć znaczenie, podejrzewam też że w fastach baale się porozmnażają, jednak predów w heavy aż tak bym nie forsował - vindicator też zapowiada się kusząco. Do tego tradycjne dready w elitach i o matulu - w pi....du strzelania, a na koniec jakieś dziwaczne FC i FNP asault squady, z możliwością brania spec weaponów. Armia jak dla mnie ;)  Nawet dla pełengo taktycznego dzielonego na combat squady znajdzie się jakieś zastosowanie, zwłaszcza przy fastowych razorach  8)

Pzdr!
Dikins 

Offline Tomkow

Odp: BA
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 11, 2010, 08:11:50 am »
Ludzie, którzy widzieli kodeks twierdzą, że Lord of Death z zasad specjalnych ma tylko ATSKNF i Fleet.

 

anything