Autor Wątek: "Nowe życie" ("The Lazarus Project")  (Przeczytany 3478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
"Nowe życie" ("The Lazarus Project")
« dnia: Luty 15, 2010, 01:30:43 am »
Totalnym przypadkiem, zupełnie nic nie wiedząc wcześniej o filmie, zacząłem oglądać "Nowe życie" ("The Lazarus Project") z Paulem Walkerem (tym od "Szybcy i wściekli") w roli głównej. Z pierwszych minut wydawało się, że będzie to dramat o powracajacym do normalnego życia byłym skazańcu, któremu los rzuca kłody pod nogi. Po pewnej wpadce zostaje skazany na śmierć, wyrok wykonują i... budzi się w dziwnym miasteczku! Nie chcę spoilerować, ale ten początek mnie zaskoczył bo ni stąd ni z owąd robi się z dramatu obyczajowego thriller z elementami fantastyki. I to taki, w którym pojawiają się "anioły"... ;)

Ogólnie: film zapowiadał się interesująco, ale potężna, smętna dłużyzna w środku psuje przyjemność oglądania. Trochę smęty w środku rekompensuje zakończenie, ale i tak pozostaje niedosyt.

Pozdrawiam
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline minilol

Odp: "Nowe życie" ("The Lazarus Project")
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2010, 09:39:51 am »
Narobiłeś smaka ;-)

Edit: Bosz, ale kicha :-? Już dawno takiego słabego zakończenia nie widziałem, chociaż z początku film nawet mi się podobał :roll:
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 01:25:40 pm wysłana przez minilol »

Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: "Nowe życie" ("The Lazarus Project")
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2010, 01:42:52 pm »
Przecież napisałem, że zapowiadał się fajnie, ale dłużyzna jest straszna i psuje film :(
Mogli dać więcej akcji.

Spoiler: pokaż
Zaskoczył mnie tym eksperymentem na więźniach jako rozwiązaniem scenariuszowym, i przyznaję że pozytywnie, ale nie na tyle by mnie zadowolił jako całość.


Nie przypuszczałem, że mój poprzedni post odbierzesz jako rekomendację, ale nie chciałem też z automatu zrażać ewentualnie zainteresowanych filmem :)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -