trawa

Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 96326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Komiksowa Warszawa
« dnia: Luty 17, 2010, 09:44:20 am »
Ystad, ale po co te nerwy?

Ty jesteś w PSK, więc wiesz od środka co się dzieje, jesteś na bieżąco z informacjami. A 'zwykły fan komiksów' co może powiedzieć na temat konwentu który jest już za dwa miesiące? Że będzie się nazywał Komiksowa Warszawa i to wszystko. Żadnych konkretów, żadnych gości, miejsca i tak dalej i tak dalej.

Wiem, że szczegóły na temat WSK pojawiały się na kilkanaście dni przed imprezą, ale to nie znaczy chyba, że i kolejny warszawski konwent ma powtarzać te same grzechy, co nie? ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 12:17:22 am wysłana przez bąbielek »

Offline Jarek Obważanek

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2010, 12:08:41 pm »
Jest miejsce, jest data. To już jakiś konkret. :)
Wieczorem mam mieć trochę info od timofa, so stay tuned.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Mefisto76

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2010, 06:41:28 pm »
(starałem się pisać tę wiadomosć w mocno stonowany sposób, ale powiem Ci Maćku, że Twoja uwaga najnormalniej mnie mocno wkur.ła)

Spokojnie Jaca, dobrze że stonowałeś, bo to kwestia mojego nazewnictwa Waszej kwietniowej imprezy (która oczywiście nie ma być konkurencją), która - jak mam nadzieję wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi - dojdzie do skutku.

Określenie "konkurencja" odnosiło się do sytuacji, zę nie mozna zrobić w Warszawie jednej większej imprezy, tylko dwie jedna po drugiej w odstępie miesiąca.

Mnie najbardziej wpienia to, że 3 tygodnie przed WSK nie ma nigdzie słowa o tym czy ona w ogóle będzie, że o wstępnym chociaż programie nie wspomnę. Jak zwykle - dodać należy.

 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Jarek Obważanek

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2010, 12:18:28 am »
Obiecane info o Komiksowej Warszawie.

Natomiast o WSK wieści brak... i chyba tak zostanie.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline helsing

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2010, 10:00:46 pm »
Tak mnie naszło na wieczór. Brak WSK w tym roku (najprawdopodobniej, choć mam nadzieję że coś w ostatniej chwili może się zmieni) to bardzo przykra wiadomość. Polskie Stowarzyszenie Komiksowe powstało aby wspierać promocję komiksu w Polsce. A okazało się, że organizują konkurencyjną imprezę bo nie udało się dogadać z tymi, którzy od 10lat robili to w Warszawie. Oczywiście szczegółów nie znamy, bo owo stowarzyszenie wciąż strony uruchomić nie jest w stanie i zamknęli się we własnym forum. A przecież jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o...
Fajnie, że są w stanie zorganizować nowe przedsięwzięcie od podstaw. Zaprosili do udziału wiele miejsc, pewnie lepszych niż dotychczasowe. Szkoda jednak, że ginie kawał komiksowej historii w stolicy.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline Jarek Obważanek

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2010, 09:12:48 am »
Tak helsing, PSK zamierza zarobić na tej imprezie grube miliony i właśnie o to poszło - o KASĘ.

WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2010, 10:06:35 am »
a ja to już mam w nosie takie komentarze jak ten użytkownika Helsing.

Bo co może wnieść komentarz człowieka, który nie ma najmniejszego pojęcia o rozmowach i próbach dogadania się poszczególnych stron (szczegółach o których nie możemy, albo nie wypada nam mówić). A że nie wyszło, to od razu wina PSK prawda ? Bo my przecież mieliśmy wielką kartę przetargową w ręku. Na logikę:
Impreza z 9 letnim stażem vs świeżutkie PSK.
czy samo to nie daje Ci chłopcze nic do myślenia.

ale to takie charakterystyczne dla polaków. Pluć jadem na każdego kto próbuje robić coś więcej niż siedzieć cicho. zwłaszcza pluć anonimowo przez internet. ech.

(Panie Helsing - ja ze swojej strony nigdy nie wydaje sądów nie znając szczegółów, ale ja to dziwny jestem)
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 10:18:00 am wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Jarek Obważanek

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2010, 10:19:59 am »
Te, Ystad, internetowy fighterze, ale ze stroną to byś mógł podziałać, co? ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline bąbielek

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2010, 01:51:04 pm »
Są ważniejsze rzeczy.

Klick me up, klick me down.

Offline Modry

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2010, 04:32:27 pm »
Panowie na co tyle nerwów :?: Ktoś tam troszke zniecierpliwiony jest i zawiedziony ze imprezy pod tytułem "WSK" nie będzie i to poprostu w poście wyraził. Jak ktoś wcześniej zuważył fani z poza Stoważyszenia żadnych informacji nie mają. Ja osobiście nowej iniciatywie kibicuję i czekam na więcej informacji. :)

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2010, 04:57:19 pm »
Frustracja internetowa zbiera żniwa....
Szkoda, że lekarz na tym nie korzysta.

Offline Mefisto76

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2010, 06:11:13 pm »
(szczegółach o których nie możemy, albo nie wypada nam mówić).

Ja myślę, ze tutaj leży pies pogrzebany - ludzie nie znają faktów i Waszych prób dogadania się, to spekulują.

Na wszelki możliwy sposób.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline demonter

Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2010, 07:46:07 pm »
każda opcja jest lepsza od WSK...

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 22, 2010, 07:52:40 pm »
ludzie nie znają faktów i Waszych prób dogadania się
i tak jest lepiej...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: WSK 2010
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2010, 07:53:47 pm »
Ja myślę, ze tutaj leży pies pogrzebany - ludzie nie znają faktów i Waszych prób dogadania się, to spekulują.

Na wszelki możliwy sposób.

To prawda, ale z drugiej strony, co "ludzi" obchodza szczegoly. Czy spekulowanie nie jest duzo fajniejsze?

Jest taki pewien pan, ktory czesto w TV mowi cos w rodzaju: "ja wiem takie rzeczy o pewnych sprawach, ze gdybym je ujawnil, to hohoho, ale nie moge, gdyz sa objete tajemnica panstwowa, to nie jest wlasciwy moment, a ci co maja wiedziec i tak wiedza o czym mowie".

I dopiero sie zaczynaja spekulacje...  :roll:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.