Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 97691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:15:06 pm »
Tak, to pewne. Niestety.

Strona festiwalu będzie uaktualniona.

Klick me up, klick me down.

ramirez82

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:28:45 pm »
No szkoda. Wielka szkoda.

A jak ma się sprawa z premierami komiksowymi, zapowiedzianymi na festiwal? Czy w związku z tym przesunięciem festiwalu, Egmont, Timof, czy Kultura Gniewu, przesuwają swoje premiery? Wiadomo coś na ten temat?

Offline adro

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 12, 2010, 04:24:30 pm »
Jezu ludzie co Wy z tym "szkoda" i "niestety"
Zginal Prezydent RP, jego malzonka i mnostwo waznych i wartosciowych ludzi w naszym Panstwie, czy niektorzy zrozumieja pewne rzeczy, jak dopiero cos uderzy stricte w nich :-? :doubt:.
Moim zdaniem prawidlowa i jak najbardziej sluszna decyzja, innej nie mozna bylo podjac. W pewnych momentach od imprez wazniejsze jest wyciszenie i zastanowienie sie nad pewnymi niezwykle wazkimi sprawami. Pewne kwestie w zyciu sa wazniejsze niz imprezowanie
pzdr
PS Moim zdaniem tydzien załoby to i tak za malo. Mam nadzieje, ze ta tragedia zmieni cos w naszym zyciu publicznym i nie tylko w nim. Fajnie Xioncu i Freshmakerze, ze bedziecie za granica, ale kogo to w sumie obchodzi?
  
  
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 04:32:34 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 12, 2010, 04:39:42 pm »
Prawdopodobnie w sobotę mają być uroczystości pogrzebowe, więc chyba logiczne, że to nie czas na imprezy. Proponuje darować sobie pytania o przesuwane premiery i inne nieistotne sprawy tylko się najzwyczajniej wyciszyć...

Offline freshmaker

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 12, 2010, 05:07:50 pm »
adro wyluzuj. piłem do ksienca ze bedzie on za granico. jast taka stronka na FB.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline adro

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 12, 2010, 05:22:33 pm »
spoko, sorki 
Przylaczam sie do Kingpina, wyciszmy sie tak po ludzku, po prostu...
pozdro
     
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

godai

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 12, 2010, 06:20:01 pm »
Jezu ludzie co Wy z tym "szkoda" i "niestety"

Bo niezależnie od tragedii, która wydarzyła się nagle, wszyscy czekali na ten konwent i szkoda, że się on nie odbędzie w terminie. Tak niestety ludzie mają, że niektórzy nie truchleją w obliczu tragedii i nie klękają dziękując, że nadal żyją.

Mam nadzieje, ze ta tragedia zmieni cos w naszym zyciu publicznym i nie tylko w nim.

Nadzieja matką głupich. Ani śmierć Wojtyły, ani żadna inna tragedia nigdy nic nie zmieniła, czemu akurat śmierć polskiej delegacji miałaby być inna od setki poprzednich zdarzeń?

Offline skil

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 12, 2010, 06:29:32 pm »
My Polacy uwielbiamy martyrologię. Tydzień żałoby to teraz dla każdego za mało, bo lubimy wyjść na ulicę i zademonstrować nasz smutek, bratać się i pocieszać, bo - jak to ktoś gdzieś wczoraj powiedział - jesteśmy narodem zdziecinniałym. Ale żałoba się skończy i wszystko będzie po staremu. Skoro KW wypadała w sobotę i niedzielę, a żałoba kończy się w piątek, mogliśmy oczekiwać, że jednak się odbędzie. W związku z informacją o sobotnim pogrzebie, zrozumiałe, że impreza została przesunięta. Nie zmienia to faktu, że i tak szkoda..
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline adro

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 12, 2010, 07:14:10 pm »
Godai
Mniej hardosci, wiecej pokory wobec zycia i smierci, tego Ci zycze.
Moim zdaniem smierc Papieza zmienila cos w Polsce, moze na krotki czas, ale jednak. Zobaczymy jak bedzie z tragedia w Smolensku. Ja osobiscie chce byc tym glupim, ktory ma nadzieje, bo to uczucie w zyciu jest bardzo wazne, dla mnie moze najwazniejsze. Nie przypominam sobie setek innych podobnych tragedii do dwoch ww
Skil
nie rozumiem w czym przejawia sie zdziecinnienie Polakow, tym ze ludzie chca uczcic swojego Prezydenta, Jego Malzonke i innych waznych i wartosciowych ludzi w naszym Panstwie
pozdro 
   
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline bąbielek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 12, 2010, 07:20:42 pm »
To nie jest temat do takich rozważań. Tak przy okazji.

Klick me up, klick me down.

Offline badday

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 12, 2010, 07:47:31 pm »
nie rozumiem w czym przejawia sie zdziecinnienie Polakow, tym ze ludzie chca uczcic swojego Prezydenta, Jego Malzonke i innych waznych i wartosciowych ludzi w naszym Panstwie
pozdro 

To Ziemkiewicz mówił że wielu publicystów już od czasów pozytywizmu przedstawiało nasz naród jako dziecinny,ludzi dorosłych którzy umierają jako dzieci, bo nigdy nie osiągają mentalnie dojrzałości i zachowują się jak infantylne dzieciaki.
Jako przykład dał esej ,,Polska zdziecinniała" Stanisława Brzozowskiego.
Chodzi o to że jak małe niedojrzałe dziecko, potrafimy płakać i biadolić, a niesamowicie szybko skakać sobie do gardeł. Jak małe dziecko, krzyczeć na matkę, że jej nie kocha a za 5 min się czule do niej przytulać i płakać.
Ech, taki naród. Z nielicznymi mężami stanu. Którzy zwykle są opluwani, a potem tragicznie giną....
Cześć ich pamięci!

godai

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 12, 2010, 08:50:38 pm »
Godai
Mniej hardosci, wiecej pokory wobec zycia i smierci, tego Ci zycze.

Życzę ci, abyś miał tyle pokory, ile ja mam wobec życia, naprawdę. Ale pokora to jedno, a ty masz chyba na myśli bezwolność.

I życzę ci, abyś nauczył się pisać moją ksywę tak, jak ją widzisz, bez zmieniania jej ortografii.
Dla mnie już EOT, bo to offtop. Jak chcesz, to PW.

Offline Mefisto76

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 12, 2010, 08:59:46 pm »

 Jeżeli CD Jack ma dobre źródło informacji - a wierzę, ze ma - to "Komiksowa Warszawa odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2010 roku".

Choć oficjalna strona milczy nawet o uprzednio anonsowanej wiadomości o odwołaniu imprezy w dniach 17-18 kwietnia.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Jarek Obważanek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 12, 2010, 09:32:05 pm »
Choć oficjalna strona milczy nawet o uprzednio anonsowanej wiadomości o odwołaniu imprezy w dniach 17-18 kwietnia.
Widzisz, żeby wykonać telefon wystarczy poświęcić pół minuty i można to zrobić będąc gdziekolwiek.
A żeby podmienić grafikę na oficjalnej stronie to już wypada mieć dostęp do plików źródłowych tej strony.

„oficjalna strona milczy” – co najmniej jakby miała usta.  :-?
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline yurek1

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 13, 2010, 05:45:42 am »
„oficjalna strona milczy” – co najmniej jakby miała usta.  :-?
polska mowa, trudna mowa. ;) - mówię o twoim komentarzu, a nie wypowiedzi Mefista76.
Oh no, what a time to get diarrhoea!