trawa

Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 97615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mefisto76

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:41:20 am »
A żeby podmienić grafikę na oficjalnej stronie to już wypada mieć dostęp do plików źródłowych tej strony.

Jarku, Ty akurat potrafisz wrzucić relację ze spotkania z autorem jeszcze przed jego końcem (że wspomnę Cyrila Pedrosę rok temu w Jaszczurach).

A do zmiany daty konwentu na facebooku to chyba Billem Gatesem być nie trzeba, prawda?  8)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

godai

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:46:44 am »
Mefisto, jest różnica w systemach CMS między dodaniem wpisu (także z grafiką) a wymianą statycznych elementów. Mniej więcej taka, jak między wsiadaniem i jazdą samochodem, a wymianą błotnika.

A FB to inna bajka, owszem, ale też trzeba mieć dostęp do logowania na dany profil.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 13, 2010, 09:59:25 am »
Jarku, Ty akurat potrafisz wrzucić relację ze spotkania z autorem jeszcze przed jego końcem (że wspomnę Cyrila Pedrosę rok temu w Jaszczurach).
Inne czasy, inne okoliczności...

Przypomniał mi się taki wpis z 25 stycznia 2003: "Dosłownie w tym momencie (21:00) rozpoczęła się się ceremonia wręczenia Grand Prix miasta Angouleme. Tym razem nagroda ta została przyznana Régisowi Loiselowi (...)". ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Mefisto76

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:02:10 am »
Inne czasy, inne okoliczności...

Żeby zakończyć już ten wątek - dobrze, że ostateczny termin imprezy został podany, osobiście jestem pod dużym wrażeniem, ze w ostatniej chwili organizatorom udało się przenieść Komiksową Warszawę zaledwie na tydzień później, co podejrzewam najłatwiejsze nie było, natomiast interesuje mnie, czy zaproszeni goście stawią się w komplecie również w tym terminie...
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 13, 2010, 10:04:55 am »
A do zmiany daty konwentu na facebooku to chyba Billem Gatesem być nie trzeba, prawda?  8)

Przesadzasz Maciek. i to mega przesadzasz.

Jasne, że można zmienić date na facebooku, ale to też wymaga dostępu do komputera osoby posiadające dane do logowania. A to, że taka osoba lata po mieście do późnych godzin nocnych załatwiając sprawy spowodowane przesunięciem terminu to nic.
wszak to warszawa jest, więc zawsze ten ktoś mógł sobie wskoczyć do kafejki internetowej zeby to zrobić prawda ?

ech....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2010, 10:19:29 am wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline JAPONfan

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 13, 2010, 12:55:34 pm »
wszak to warszawa jest, więc zawsze ten ktoś mógł sobie wskoczyć do kafejki internetowej zeby to zrobić prawda ?
ech....

Dla rozładowania atmosfery żarcik.

To jak z Warszawy to mógł na darmowym Wi-Fi w starbucksie ze swojego iPhona zmienic.

Offline Julek_

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 13, 2010, 07:37:51 pm »
Ze względu na przełożenie terminu KW przepadł mój nocleg  :sad:

Szukam miejsca/osób z którymi mógłbym przenocować w stolicy z piątku na sobotę, podzielić koszta w jakimś hostelu ewentualnie.

No i jeśli ktoś się chce zabrać ze mną do WWA, to również piszcie na priva.

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 14, 2010, 12:16:27 pm »
Uwaga, zmienił się termin meczu koszykówki. Jeżeli ktoś jest chętny zagrać w piątek, 24/04 o godzinie 19.30 na Woli, proszę o kontakt:
 kiciachrup(at)gmail.com

Offline MateuszSkutnik

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 14, 2010, 01:41:52 pm »
interesuje mnie, czy zaproszeni goście stawią się w komplecie również w tym terminie...
Ja będę.

Offline asu_swing

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 16, 2010, 07:33:42 pm »
Dla rozładowania atmosfery żarcik.

To jak z Warszawy to mógł na darmowym Wi-Fi w starbucksie ze swojego iPhona zmienic.

nie mam iPhona
na facebooku zmieniłem datę zaraz po tym, jak do domu wróciłem po całodziennym przekładaniu terminu festiwalu
winny jest kierowca autobusu i maszynista metra, że tak późno
proponuję skierować skargę do ztm :>

A tak serio, aby każdemu dogodzić, to chyba musiałbym mieć jakiś komunikator telepatyczny wszczepiony.
Ale to na przyszłe edycje festiwalu plan. Póki co, trzeba cierpieć! >:D

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Odp: Komiksowa Warszawahttp://odmianymasochizmu.blogspot.com/2010/04/komiksowa-w
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 22, 2010, 01:05:37 pm »
http://odmianymasochizmu.blogspot.com/2010/04/komiksowa-warszawa.html

Lista zawodników na mecz Wydawcy-Reszta Świata

Offline Raf Fariszta

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 23, 2010, 12:18:53 pm »
Patrząc na ławki słabo widzę szansę wydawców.... :wink:
Z pseudonimami ktoś pięknie pojechał.....zwłaszcza Olgi :biggrin:
Nocy Matko Dnia

Offline Mefisto76

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 23, 2010, 01:12:39 pm »
Patrząc na ławki słabo widzę szansę wydawców.... :wink:

Spoko, pewnie nie podali do protokołu przedmeczowego Tomka Kołodziejczaka, bo by Reszta Świata w ogóle nie przyszła :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Centrala

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 23, 2010, 02:13:18 pm »

Zapraszamy na
KIOSK RUCHU NA RZECZ WOLNEJ SPRZEDAŻY (i szybkiego kupna)
podczas Komiksowej Warszawy
Udostępniamy darmowa przestrzeń dla niezależnych wydawców, kolekcjonerów i cinkciarzyhttp://www.centrala.org.pl/index.php?go=link&for=aktualnosci-kiosk

Offline Raf Fariszta

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:40:18 pm »
Spoko, pewnie nie podali do protokołu przedmeczowego Tomka Kołodziejczaka, bo by Reszta Świata w ogóle nie przyszła :smile:
Szkoda, że nie wystąpi (tak zrozumiałem), bo dyscyplina tak jakby pod niego wybrana....choć zapewne w tak nobliwym (nie ironizuję) towarzystwie z pewnością jest jeszcze ktoś kto miał przygodę z basketem.....
 
Nocy Matko Dnia

 

anything