trawa

Autor Wątek: Komiksowa Warszawa  (Przeczytany 97646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #255 dnia: Maj 02, 2010, 06:07:18 pm »
MINUSY
- brak plakatów lub innych znaków kierunkowych na Pl. 3 Krzyży (ale patrz plus nr 3 powyżej)

Offline Jarek Obważanek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 02, 2010, 06:22:16 pm »
- stoisko do autografów w sali spotkań (choć dzięki temu można było słuchać spotkań stojąc w kolejce)
Zorganizowanie autografów w tej samej sali co spotkania było pomysłem dobrym, gorzej było z jego realizacją. Słabe światło, nierówny stół (w dodatku trochę mały) itp.

@Maciejaszek: ktoś się nie bał i ten baner zajebał. I to dość wcześnie.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline starcek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 02, 2010, 06:43:54 pm »
@Maciejaszek: ktoś się nie bał i ten baner zajebał. I to dość wcześnie.
W sobote bylem przed 11 - juz go nie bylo. :-(
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Kokosz

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 02, 2010, 10:08:38 pm »
Jeszcze jedna (chyba) ważna sprawa - według mnie bezwzględnie powinna być osoba, która pilnuje harmonogramu spotkań w głównej sali. Sprawdza, czy prowadzacy i gość sa na czas. Interweniuje (w subtelny, acz stanowczy sposób) jeśli jakies spotkanie się przeciąga ponad planowany czas. Równiez pilnuje czy autografujący stawiają się na czas (o czym pisał Starcek) itp. To nie musi być jedna osoba, jesli trzeba - może być więcej. Wszyscy jesteśmy dorosłymi ludźmi, ale mimo to nie można każdemu gościowi i prowadzacemu dac program do ręki i ufać, że sam siebie przypilnuje.
 
Ja współprowadziłem jedno spotkanie i w jego trakcie nie kontrolowałem jak długo trwa. Nie wiem, czy skończylismy przed czasem, czy następny gość musiał czekać az zejdziemy ze sceny. W nadmiarze emocji całkiem straciłem poczucie czasu. Być może ktoś to kontrolował, ale nie interweniował skoro nie przekroczyliśmy czasu. A może nikt się tym nie zajmował i jeslibyśmy gadali dwie godziny zamiast jednej - dowiedzielibyśmy się dopiero z komentarzy na forum. Nie wiem, więc nie krytykuję, pisze opinię pod rozwagę.

Offline karolkonw

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 03, 2010, 11:19:52 am »
Zły Film o komiksowej Warszawie! FKW 2010

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 03, 2010, 12:01:18 pm »
Ale pomysl, ile radosci moze dac takie fajne srebrne kolko przez 10 minut. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Spik

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 03, 2010, 01:39:47 pm »
A właśnie, pytanie - gdybym na kolejny zjad przyszedł z kamerą to by nikt nie miał problemu, czy raczej by było "won"?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 03, 2010, 01:43:03 pm »
A właśnie, pytanie - gdybym na kolejny zjad przyszedł z kamerą to by nikt nie miał problemu, czy raczej by było "won"?
A dlaczego zaraz "won"?

Offline MateuszSkutnik

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 03, 2010, 02:03:17 pm »
A właśnie, pytanie - gdybym na kolejny zjad przyszedł z kamerą to by nikt nie miał problemu, czy raczej by było "won"?
z doświadczenia mówiąc: nie. Wszyscy są raczej kamera-friendly, nikt nie przeszkadza w filmowaniu, wręcz przeciwnie, zawsze zrobią minę lub gest w stronę filmującego. Co widać.

Offline Spik

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 03, 2010, 05:17:36 pm »
Pytam się bo rok temu planowałem  jechać do Łodzi z kumplem-operatorem, mieliśmy sfilmować prelekcję znajomych, a przy okazji sam konwent i późnie jak to bywa jakiś fajny filmik w stylu powyższego by się skleiło i wrzuciło na You-tuba...  Ale niestety wypadły mu jakieś zdjęcia w tym okresie, plus były właśnie obawy, że nas z kamerą pogonią niestety, ale skoro raczej nie ma problemu (a z Warszawy i jej okolic jesteśmy) to może spróbujemy za rok raz jeszcze...


I niestety „dlatego zaraz Won” , że z doświadczenia dokumentalisty wiem jak bardzo się ludzie mogą przy@!#$@%alać za kręcenie 40 metrów od ich domu, a co dopiero na terenie ich prywatnej imprezy... 

Offline Jarek Obważanek

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 03, 2010, 08:22:53 pm »
Na wszelkich imprezach komiksowych sprzętu do rejestracji nie brakuje (tutaj mój ulubiony kadr w tym temacie). Jeśli masz wątpliwości to po prostu zgłoś się do organizatorów (w przypadku MFK do biura festiwalowego na I piętrze).
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 26, 2018, 08:14:38 pm »
Edycja 2018 odbędzie się w dniach 17-20.05. Czy są już jakieś typy, ploteczki czy tam informacje kto może przyjechać na festiwal? Niby czasu zostało sporo, ale może to być złudne. Ktoś ma jakieś przeczucia jak to może wyglądać po zeszłorocznej burzy wokół komiksu "Polska mistrzem Polski"? Będzie dotacja? Nie będzie?

Offline arczi_ancymon

Odp: Komiksowa Warszawa
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 26, 2018, 08:28:21 pm »
Chyba autor Bone miał być.

Offline Itachi


JanT

  • Gość