trawa

Autor Wątek: Dobre anime  (Przeczytany 161956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lagar

Dobre anime
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 16, 2003, 03:55:38 pm »
No jak na razie wiekszosc z tego co podajecie to juz widzialem. :} Wiem upierdliwy jestem. Szukalbym czegos mniej sztandarowego, bo tytuly jak Akira, Ninja scroll, czy GiS mozna napotkac prawie wszedzie i polecaja je nawec ci co nie znaja sie na anime. (Jak polecaja to juz obejrzalem). Moglby ktos napisac troche wiecej o tej Kite, Experiments Lain bo o tym to nie slyszalem. No i czekam oczywiscie na dalsze propozycje :}, bo milo ze moje haslo doczekalo sie takiego odzewu.
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

grzybek

  • Gość
Dobre anime
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 16, 2003, 06:00:59 pm »
Hi!

 Dodam Bubblegum Crissis i Grant Teacher Onizuka ;)
pozdrawiam
Grzybek

Offline Xane'veen

Dobre anime
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 16, 2003, 07:37:07 pm »
POwtarzam sie ale mówie że GUndam Wing!!!!!
agia to mój sojusznik.

Offline Finfarin

Dobre anime
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 17, 2003, 12:41:27 am »
A ja powtorzę: Gundam to syf niezmierny.

Dodalbym jeszcze może Hellsinga, choć widziałęm tylko jeden odcinek.
Albo może Blue Submarine no. 6 lub Perfect  Blue? To drugie nzacznie lepsze. Aha-nie mają ze sobą nic wspólnego, tak jakoś postawilem je obok siebie.

A i kkoniecznie Jin Roh- The wolf brigade.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Inszy

Dobre anime
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 17, 2003, 12:58:55 am »
Hellsing jest chyba trochę za bardzo naciągany :?
Ale z tego co pamiętam, to niezłe też jest Midnight Panther (klimacik i wogóle), tyle tylko że jest, ten tego, jakby dla starszych widzów :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline rorkboy

Dobre anime
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 17, 2003, 01:01:09 am »
ja polecam od siebie urudotskoji ( tak to sie pisze ? ) legend of the overfiend oraz 3x3 eyes.. do tego blood the vampire bo fajne efekty no i metropolis za kompleksowa wizje swiata
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline Finfarin

Dobre anime
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2003, 01:03:47 am »
Cytuj
Hellsing jest chyba trochę za bardzo naciągany  

Ależ właśnie taki ma być!
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline lucass

Dobre anime
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2003, 09:19:43 am »
Cytat: "Grzybek"
Grant Teacher Onizuka

GREAT Teacher Onizuka, faktycznie jest świetny (istnieje wersja live action i wcale nie jest gorsza od anime). Poza tym polecam jeszcze Initial D, a z filmów "dla starszego widza" Immoral Sisters ;)
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Sadow

Dobre anime
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2003, 02:06:49 pm »
Hmm ja mógłbym polecić Ninja Scroll: Ninja Resurrection, Ruoruni Kenshin i Legend of Lodos War (kiedyś emitowany na Hyperze), Noc Świetlików dla ludzi lubiących upuscić kilka łez oraz Fatal Fury (coś w stylu street fightera)
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

grzybek

  • Gość
Dobre anime
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 17, 2003, 06:37:07 pm »
Cytat: "rorkboy"
ja polecam od siebie urudotskoji ( tak to sie pisze ? ) legend of the overfiend oraz 3x3 eyes.. do tego blood the vampire bo fajne efekty no i metropolis za kompleksowa wizje swiata



Sadze, ze chodzi o Urotsukidoji - taki mocny hentai ta ?

pozdrawiam
Grzybek

Offline Kenshin

Dobre anime
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 18, 2003, 05:50:48 pm »
Jak najbardziej popieram kandydaturę Blue Submarine 6 i dodaję od siebię X-TV (ale w żadnym wypadku X-The Movie!!!)
  Jeśli zaś życzysz sobie prawdziwego przygnębiacza to Jin-Roh(genialne) i Vampire Miyu(strasznie głupie ale bardzo łatwo dostępne- wystarczy wziąć pilota i nastawić na Hyper)
kończyłem. Dziękuję za uwagę. Do widzenia wszystkim.

Offline Lagar

Dobre anime
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 19, 2003, 11:17:30 pm »
Dobra zrobilem juz liste tego co bede sciagal niech mi jeszcze ktos napisze co z tego w/w jest hentai (tego raczej nie potrzebuje :} ). I jeszcze mala prosba moglby dac ktos lina na strone z napisami do anime, bo sciagnalem Gunnm`a w orginale bez napisow. Napisy moga byc ewentualnie po angielsku (na razie udalo mi sie znalezc tylkop po francusku i rosyjsku :{ )
ódlcie się do swoich bogów, choć nawet oni wam nie pomogą

Offline Finfarin

Dobre anime
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 19, 2003, 11:49:00 pm »
Urutskodoji czy jakmutam jest hentaiem.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline rorkboy

Dobre anime
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 20, 2003, 12:17:39 am »
no jaha ze hentai :-) zwlaszcza gwalt na uczennicy dokonany przez nauczycielke ktora zmienia sie w potwora z mackami. miodzio
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline Inszy

Dobre anime
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 20, 2003, 12:43:57 am »
Nie wiem czy Midnight Panther można zakwalifikować jako hentai :?
Niby jest kilka scen gdzie widać nagie panie, ale bynajmniej nie uświadczymy tam scen z mackami itp. (i całe szczęście) :D
Ale scena w której jedna z dziewczyn wiesza faceta na swoich włosach jest warta obejrzenia :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

 

anything