Autor Wątek: Dobre anime  (Przeczytany 162009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #720 dnia: Wrzesień 09, 2009, 10:32:23 pm »
No jak to, chcesz oglądać nieukończone anime? Przecież czekamy na dwa filmy spod znaku Edena. Pierwszy ma wyjść jakoś w listopadzie, a drugi chyba w lutym.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #721 dnia: Wrzesień 09, 2009, 10:53:28 pm »
No jak to, chcesz oglądać nieukończone anime? Przecież czekamy na dwa filmy spod znaku Edena. Pierwszy ma wyjść jakoś w listopadzie, a drugi chyba w lutym.
Prawdę mówiąc jest poważniejszy problem, a dwa razy nie chcę oglądać.

Wersja HDTV ma dźwięk stereo, a wychodzi Blu-ray z dźwiękiem 5.1
Więc nie wiem czy nie lepiej poczekać aż całość będzie w 5.1

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6238

Offline Krova

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #722 dnia: Wrzesień 09, 2009, 11:26:54 pm »
Umm moim zdaniem w wypadku Eden of the East nie warto czekać na 5.1, wiele nie stracisz.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #723 dnia: Wrzesień 09, 2009, 11:39:02 pm »
Umm moim zdaniem w wypadku Eden of the East nie warto czekać na 5.1, wiele nie stracisz.
Może i nie. Lepiej takie Kurokami w 5.1 oglądać,ale sprawdzałem Blu-ray i nie chciało im się 5.1 robić więc jest tylko stereo.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #724 dnia: Wrzesień 10, 2009, 04:57:57 am »
To się ogląda wtedy takie zacne anime jak Akagi, Kaiji czy One Outs  :idea:

Fakt, że nie ma moe blobów nie oznacza, że jest tam coś co by mnie zainteresowało.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #725 dnia: Wrzesień 10, 2009, 12:47:22 pm »
Obejrzałem Hatsukoi Limited special. To o dziewczynie co poszła do szkoły lecz zapomniała założyć bieliznę (i postanowiła nie wracać z powrotem). Więc łatwo się domyślić, że te speciale to sam fanserwis.

Offline 123mamut

Jakie anime polecacie
« Odpowiedź #726 dnia: Wrzesień 13, 2009, 10:14:45 am »
Chciałbym żebyście mi polecili jakieś dobre anime typu dragon ball ,naruto, bleach czy blue dragon

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Jakie anime polecacie
« Odpowiedź #727 dnia: Wrzesień 13, 2009, 10:37:49 am »

Offline Jackal

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #728 dnia: Wrzesień 13, 2009, 11:24:31 am »
Chciałbym żebyście mi polecili jakieś dobre anime typu dragon ball ,naruto, bleach czy blue dragon
Hunter x hunter też się nada raczej.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #729 dnia: Wrzesień 14, 2009, 07:43:11 pm »
Obejrzałem Tayutama Kiss on my Deity i było fajne tylko dlaczego znowu takie smutne zakończenie. Nie sądziłem, że nawet w tym anime muszą zrobić takie zakończenie. Jest dużo poważniejsze niż początkowo sądziłem że będzie, a na pewno lepsze od beznadziejnie głupiego They are my noble Masters.
Więc może być 8/10. Szczególnie opening był genialny.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6296

Offline Jackal

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #730 dnia: Wrzesień 14, 2009, 08:28:27 pm »
a na pewno lepsze od beznadziejnie głupiego They are my noble Masters.

Ja bym akurat umieścił ten tytuł w "dobrych anime", a nie w tych głupich beznadziejnych.
Spoiler: pokaż
Ale rozumiem że to tylko taka mała prowokacją w tle.

Offline Ganossa

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #731 dnia: Wrzesień 14, 2009, 08:40:21 pm »
Ja tam się zgadzam z anfanem. Mam bardzo podobną opinię o tym tytule.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #732 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:06:39 pm »
W They are my noble Masters denerwowało mnie rzucanie głównym bohaterem i inne bicie przez niektóre dziewczyny, a jak często pisałem nie lubię tego. W Kiss on my deity tego nie było (no prawie). W grze są chyba 4 zakończenia z każdą dziewczyną inne, a w anime wybrali łatwo się domyślić z którą. To było jedyne smutne zakończenie lecz na samym końcu pokazali, że jednak nie.
Spoiler: pokaż
Tylko nie wiem ile lat później to było, że przyjechali na motorze.


Graficznie anime miało niski budżet więc trochę mnie w tym sensie zawiodło, ale styl kreski był ładny. Ale najważniejsze, że anime było sensowne i naprawdę ciekawe.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 10:37:33 pm wysłana przez anfan »

Offline Jackal

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #733 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:42:02 pm »
W They are my noble Masters denerwowało mnie rzucanie głównym bohaterem i inne bicie przez niektóre dziewczyny, a jak często pisałem nie lubię tego.

Jeśli by pominąć ten element to czy w twoich oczach ta seria nadal jest zła? - ciekawość.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #734 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:56:06 pm »
Jeśli by pominąć ten element to czy w twoich oczach ta seria nadal jest zła? - ciekawość.
Fabularnie nie przyciąga po prostu czyli jest nastawiona na zwariowaną komedię, a sceny komediowe są często marne właśnie przez to co napisałem wcześniej. Jakbym miał oceniać I połowę to bym powiedział, że to bardzo dobre anime. Najlepsze odcinki z tą loli blondynką i Shinrą.
Pozostałe postacie już gorsze. Siostra głównego bohatera była jakąś głupią parodią Kaede z Shuffle. Ogólnie wiele parodii w tym anime było marnych i czym dalej tym gorzej.
Widziałem wersję DVD gdzie nie było cenzury, ale i tak średnie było.

Żałosna jest recenzja Costly w tym względzie, że mu się nie podobały w fanserwisie właśnie te najlepsze sceny. Jakiś dziwak z niego bo coś tam pisał o granicy smaku i że "na szczęście seria nie zamienia się w hentai". Takie brednie tylko niektórzy recenzenci mogą pisać.
Przecież hentai to co innego i nigdy ecchi nie zamienia się w hentai.

Shinra, lubiąca „bawić się” swoją średnią siostrą to były najlepsze sceny w tym anime lecz stanowczo za mało tego było.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 11:04:12 pm wysłana przez anfan »

 

anything