trawa

Autor Wątek: VOID  (Przeczytany 3969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xane'veen

VOID
« dnia: Lipiec 14, 2003, 05:32:56 pm »
Ten temat założyłem byście się wypowiadali o Voidzie. Moim zdaniem ta gierka może być całkiem całkiem i przypadkiem czy ktoś nie wie jakie mogą być ceny?
agia to mój sojusznik.

Offline ezraa

Re: VOID
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2003, 10:05:39 am »
Cytat: "Xane'veen"
.... i przypadkiem czy ktoś nie wie jakie mogą być ceny?


Heja! Od pewnego czasu dostępne jest VOID 1.1 Gamebox - nowa reedycja podręcznika (spuchł z 64 do 96 stron, fullcolor) oczywiście templatey i żetony, 50 figsów - w kawałkach (głowy, nogi, korpusy, ręce itd...) co pozwoli na stworzenie unikalnie wyglądającej armii.. Acha, 30 figsów legionistów Junkersów oraz 20 interdict marines (z tarczami) Viridians. Cena.... 35funta, czyli jakieś 200 zeta :-)) Wg mnie bomba. Poza tym potworzyli dość dużo nowych figurek, przede wszystkim pojazdy (kilka typów dla Junkersów), dinozaurów itd...

Ps... ja z braku laku potworzyłem konwersje z figsów warzonowskich, w przyszły czwartek inauguracyjna bitwa między Junkersami a Viridianami :-))
color=#3333FF]I drink my blood, I eat my flesh, I carve my skin.
I am Space Marine of the Violators Chapter.[/color]

Offline ezraa

Re: VOID
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2003, 10:06:32 am »
Cytat: "Xane'veen"
.... i przypadkiem czy ktoś nie wie jakie mogą być ceny?


Heja! Od pewnego czasu dostępne jest VOID 1.1 Gamebox - nowa reedycja podręcznika (spuchł z 64 do 96 stron, fullcolor) oczywiście templatey i żetony, 50 figsów - w kawałkach (głowy, nogi, korpusy, ręce itd...) co pozwoli na stworzenie unikalnie wyglądającej armii.. Acha, 30 figsów legionistów Junkersów oraz 20 interdict marines (z tarczami) Viridians. Cena.... 35funta, czyli jakieś 200 zeta :-)) Wg mnie bomba. Poza tym potworzyli dość dużo nowych figurek, przede wszystkim pojazdy (kilka typów dla Junkersów), dinozaurów itd...

Ps... ja z braku laku potworzyłem konwersje z figsów warzonowskich, w przyszły czwartek inauguracyjna bitwa między Junkersami a Viridianami :-))
color=#3333FF]I drink my blood, I eat my flesh, I carve my skin.
I am Space Marine of the Violators Chapter.[/color]

Offline Xane'veen

VOID
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2003, 07:00:32 pm »
pojazdy kroczące z Voida wymiatają moim zdaniem ;) ale jakby kto wiedział kiedy się to w Polsce pojawi to mówić ;)
agia to mój sojusznik.

Offline Bliz

Void
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2003, 04:20:46 pm »
Void już jest w Polsce (a napewno w Łodzi) tak samo jak Celtos (który jest o niebo lepszy) a figurki są wceni figurek games-workshopu. :!:  :!:
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline ezraa

Re: Void
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2003, 05:35:29 pm »
Cytat: "Bliz"
Void już jest w Polsce (a napewno w Łodzi) tak samo jak Celtos (który jest o niebo lepszy) a figurki są wceni figurek games-workshopu. :!:  :!:


No tak... ale Celtos to fantasy. Co do Łodzi, dzis kupiłem flamer Junkersów (19, metal). Jest parę start-setów (VASA i SYNTHA), trochę army-booków, mała dioramka z odziałem Junkersów i od groma blisterów i pudelek z oddziałami - wszystkie figurki to metal - po cenach niższych niż GW.
color=#3333FF]I drink my blood, I eat my flesh, I carve my skin.
I am Space Marine of the Violators Chapter.[/color]

Offline Xane'veen

VOID
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2003, 06:19:02 pm »
hm no do Łodzi to od biedy moze kiedy zajade....jakieś konkretne namiary?
agia to mój sojusznik.

Offline ezraa

VOID
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2003, 07:55:36 pm »
Cytat: "Xane'veen"
hm no do Łodzi to od biedy moze kiedy zajade....jakieś konkretne namiary?


Piotrkowska 108, w podwórku, wejscie w takiej przybudówce pod ziemię.
color=#3333FF]I drink my blood, I eat my flesh, I carve my skin.
I am Space Marine of the Violators Chapter.[/color]

Offline Bliz

Void
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2003, 09:05:28 pm »
mam pytanie o której graci w czwartek? moż wpadne i zobacze oco w tym wszystkim chodzi
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Bliz

Void
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2003, 09:09:17 pm »
a co z celtosem ? przecierz on ma super klimat i figurki :!:  i jeszcze jedno kto w Łodzi gra w confrontation?
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Gorim

VOID
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2003, 09:00:50 am »
W Łodzi nie gramy narazie w confrontacjon bo własnie przyszedł celtos i void, więc narazie sklep nie załatwi sobie confy, zresztą dwie nowe gry na troche starcza.. ja w grudniu załatwie sobie tir na bor'u armie to wtedy będe mógł w confe grać a narazie Vanirowie do celtosa wszystkie blisterki jakie wydali mam i juz oprocz jednego pomalowane.
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Bliz

VOID
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 01, 2003, 04:44:42 pm »
.....wsumie to i racja Void i Celtos są spoko ale Confrontation jest kuszącym owocem, ale narazie ide w przyszłym tygodniu do sklepu po zombich do Fir Bolga........
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline ezraa

VOID
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 17, 2003, 05:07:26 pm »
:twisted:  pograliśmy już trochę bitew - zaczęło się skromnie od 300 pkt/stronę (VASA vs Junkers) potem weszliśmy dwa razy na 800 pkt (VASA vs alians Viridia + Junkers) a teraz szykuje się 1000 pkt/stronę (również alians vs Viridia) - ograniczenie do 4 tur - 3-4 h starczą :-)

Co do zasobów - po stronie Vasa głównie milicja (Necromunda) i black legion (Chaos Marines w40k) i dwa birds of praye - self made z gliny (Rewelka), po stronie Viridii - trochę oryginalnych figsów (Trask-one man army rulz!) a będą dinozaury ulepione z gliny i wreszcie moi Junkersi - kilka oryginałów (sundrunnery - cc rulz!) i dość dużo ciężkiej konwersji Bauhausa na legionistów z tarczami.

Gra się miodnie.......!
color=#3333FF]I drink my blood, I eat my flesh, I carve my skin.
I am Space Marine of the Violators Chapter.[/color]

Offline Sechster

VOID
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2003, 07:04:30 pm »
Glupio tak reklamowac konkurencje ;), ale zapraszam fanow Voida i Celtosa pod ponizszy link:

http://katedra.net.pl/forum/viewforum.php?f=47

Offline usagi

VOID
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 05, 2004, 08:14:08 pm »
Czy i ewentualnie kiedy można się spodziewać modeli Voida w sklepie Mythosa?