Autor Wątek: Tęsknota zeszytu  (Przeczytany 15776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Tęsknota zeszytu
« dnia: Marzec 13, 2010, 10:40:21 pm »
Dziwne, że nikt z Nieformalnego Frontu Fanów Komiksowego Mainstreamu nie szuka tutaj wsparcia dla swej idei.
Więc ja ich wyręczę
http://tesknie.blogspot.com/

coś czuję, że będzie dużo flejmu...

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2010, 10:43:39 pm »
Etam.

To już przebrzmiały mem.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2010, 10:57:13 pm »
Już? Tak szybko?
Damn :doubt:

Offline bąbielek


Klick me up, klick me down.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2010, 11:22:09 pm »
Najlepszy jest ten o złotówce przed denominacją.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2010, 11:23:25 pm »
No fajne są te tematy - tylko dlaczego nikt tego nie ciągnie dalej? Zdycha to po 2 wpisach na blogu? Nikt nie bierze udziału w flejmowej wojnie na forum? Nuda, a mogłoby być tak pięknie...

Offline Julek_

Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2010, 10:12:41 am »
Temat przewałkował się przez blogi i twitty, a na forum już nie ma komu flejmować  :neutral:

Offline skil

Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2010, 10:26:25 am »
Zakładanie tematów takich jak ten utwierdza mnie w przekonaniu, że ich autorzy nie mają kompletnie nic ciekawego do powiedzenia w kwestii komiksu...
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 10:30:15 am wysłana przez skil »
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Julek_

Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2010, 10:32:56 am »
Ja tam pobronię Kingpina, bo na blogasku Trzech Grzybiarzy napisał składnie i konkretnie:

Cytuj
Kolego amsterdreamie - ja też w latach 90-tych kupowałem co miesiąc sterty TM-Semiców za ciężko wydębione od rodziców pieniądze.
To oznacza, że jesteśmy w podobnym wieku - coś koło 30-tki. To oznacza, że pewnie masz pracę (tak jak ja) i masz pieniądze na swoje hobby (tak jak ja). Może część tych pieniędzy zainwestujesz w wydawanie komiksów (tak jak ja) i wiesz co? WYDAJ JAKĄŚ ZESZYTÓWKĘ!!! Ja bym chętnie poczytał Green Lantern - jest szansa?

Jak najbardziej. Skoro Front uważa, że mamy rynek, w którym kolorowe zeszyty wydawane co miesiąc, dostępne w każdym kiosku za przysłowiową piątkę (niech będzie nawet dycha) i broni tej tezy do krwi ostatniej to niech zainwestuje swoje pieniądze w taki biznes. Przecież to żyła złota jest! Tylko wydawać i kosić kasiorę!

"Green Lantern" to dobry strzał. Niedługo film, rozpoznawalna postać, przyjemna lektura, no i w sumie dobry komiks (Geoff Johns!).

Offline skil

Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2010, 10:42:58 am »
Fajnie. Ja wiem, że komentarze w tej sprawie przetoczyły się tu i tam, i tak jak napisał Rob to już przebrzmiały mem, bo raczej nie wydaje mi się, żeby pierwszy post tego tematu miał zachęcić kogokolwiek do dyskusji.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2010, 10:54:05 am »
"Green Lantern" to dobry strzał. Niedługo film, rozpoznawalna postać, przyjemna lektura, no i w sumie dobry komiks (Geoff Johns!).

Z tą Latarnią to była raczej ironia.

Offline Julek_

Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2010, 10:56:30 am »
Dlaczego?

Jakiś lepszy kandydat na zeszytowy przebój rynku?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 14, 2010, 11:05:27 am »
@ skil - dzięki za uzanie - w sumie masz rację - nudzi mnie rozmawianie o komiksie dlatego z nudów założyłem ten temat.
Jak powstał podlinkowany blog to myślałem że to serio jakaś spontaniczna akcja - widać dałem się nabrać.
Temat sam w sobie mnie interesuje bo sam lubię zeszyty i boli mnie że nie ma na nie rynku w Polsce. Myślałem że z szerszej dyskusji mimo wszystko coś może wyjść, nawet jeśli miałoby przy tym być trochę flejmu.
Temat założyłem bo nie sądziłem ze już wszyscy na twitterach i blogach go w 2 dni obgadali.
No dobra to zamykajcie temat.



A GL bym chętnie w zeszytach łykał

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 14, 2010, 11:11:33 am »
@ skil - dzięki za uzanie - w sumie masz rację - nudzi mnie rozmawianie o komiksie dlatego z nudów założyłem ten temat.

Pewnie jeszcze powiesz, że słowa "coś czuję, że będzie dużo flejmu..." nie są nasiąknięte jadem.

Paweł, ja do Ciebie nic wielkiego nie mam, ale czasami nie liczy się samo załozenie tematu, ale też "jak" to się zrobi. A nie ukrywam, że z twojego postu rozpoczynającego wyczuwam coś niedobrego. I to nie pierwszy raz od jakiegos czasu...
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2010, 11:18:25 am wysłana przez C.H.U.D.Y. »

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Tęsknota zeszytu
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 14, 2010, 11:23:27 am »
Pewnie jeszcze powiesz, że słowa "coś czuję, że będzie dużo flejmu..." nie są nasiąknięte jadem.

Paweł, ja do Ciebie nic wielkiego nie mam, ale czasami nie liczy się samo załozenie tematu, ale też "jak" to się zrobi. A nie ukrywam, że z twojego postu rozpoczynającego wyczuwam coś niedobrego. I to nie pierwszy raz od jakiegos czasu...
Jadem pluję non-stop, w każdą stronę i na każdego, a w weekendy - podwójnie - to wiadome nie od dziś...

Chudy - nie wiem czy czytałeś jeden z wpisów na podlinkowanym blogu, może byś wiedział do czego piję pisząc o "flejmie".

A jeśli ze zdania "coś czuję, że będzie dużo flejmu..." wyciągasz wniosek, że jestem nasiąknięty jadem  :arrow: :doubt: