trawa

Autor Wątek: Fantasy Komiks  (Przeczytany 175168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #405 dnia: Październik 04, 2011, 05:34:22 pm »
Tak szybko rozbitkowie? To sie jakos w zeszlym tygodniu ukazalo we Francji. No no no. o_0
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Thiago

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #406 dnia: Październik 04, 2011, 09:09:15 pm »
Czy na 22. MFKiG odbyło się spotkanie z redakcją FK? Spóźniłem się 15 minut i już nikogo nie było w sali numer 7. Jeśli się odbyło, to czy znane są plany na kolejne serie albo czy w ogóle magazyn w 2012 roku będzie się dalej ukazywał?

Offline Ajron

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #407 dnia: Październik 05, 2011, 09:32:11 am »
Czy na 22. MFKiG odbyło się spotkanie z redakcją FK? Spóźniłem się 15 minut i już nikogo nie było w sali numer 7. Jeśli się odbyło, to czy znane są plany na kolejne serie albo czy w ogóle magazyn w 2012 roku będzie się dalej ukazywał?

Nie wiem czy na MFK spotkanie było, ale wiem że na 100% Fantasy Komiks jest klepnięte na 2012 rok.

Offline aniou

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #408 dnia: Październik 09, 2011, 10:16:14 am »
Znaczy się, że FK będzie normalnie wychodził w 2012 roku? Bo nie wiem jak rozumieć słowo "klepnięte" :P

Offline Ajron

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #409 dnia: Październik 09, 2011, 05:40:21 pm »
Znaczy się, że FK będzie normalnie wychodził w 2012 roku? Bo nie wiem jak rozumieć słowo "klepnięte" :P

Dokładnie tak jak zrozumiałeś. Klepnięte = potwierdzone.

Offline Qwant

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #410 dnia: Październik 10, 2011, 11:57:08 am »
Czytając ten wątek odniosłem wrażenie, że po podwyżce FK, zawarte w nim komiksy przestały się podobać. Moim zdaniem jakość FK właściwie pozostała nie zmieniona (serie tak samo odmóżdżające jak wcześniej). Stosunek jakości do ceny oczywiście się pogorszył, ale oddzieliłbym te dwie rzeczy.

Zresztą moim zdaniem seria "Rozbitkowie z Ythaq" jest coraz ciekawsza. Na początku była tylko zwykłą przygodową opowiastką typu "bohaterowie chodzą po nieznanej krainie i muszą coś znaleźć". Teraz z tomu na tom pojawiają się nowe fakty, które zmieniają sposób patrzenia na poprzednie części (trochę jak w kolejnych sezonach serialu "Lost", tylko nie aż tak zgrabnie to wszystko ułożone).

Ja w każdym razie zamierzam nadal kupować.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #411 dnia: Październik 10, 2011, 07:40:08 pm »
No ok, Ythaq sie rozwija, ale widziales nowy numer? Ja przekrartkowalem i poki co nie zdobylem sie na zakup.

Dwie nowe serie w ogole mnie nie wciagnely po pierwszych tomach, a pol Sloki w dodatku bez Flocha to nie jest cos co mnie zachecie do kupna.

W dodatku publikowanie Legend Troy w polowkach jeszcze moglem zdzierzyc, ale Sloka? Takze na razie jest to pierwszy numer FK ktory odpuscilem przynajmniej w pierwszych dniach po premierze.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #412 dnia: Październik 10, 2011, 08:42:16 pm »
Kupisz razem z tomem 14-tym i będziesz miał cała Slokę + 4 inne całe albumy :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Thiago

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #413 dnia: Październik 10, 2011, 11:36:20 pm »
Ktoś wie czemu 14 ma być grubsza? I czy tylko 14 czy kolejne numery też będą grubsze?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #414 dnia: Październik 11, 2011, 01:09:14 am »
Kupisz razem z tomem 14-tym i będziesz miał cała Slokę + 4 inne całe albumy :)

A to jest nawet dobry pomysl! Szczegolnie, ze w 14 ma byc zakonczenie cyklu Ythaq, wiec w sumie mozna by to doczytac do konca.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline cro_no

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 04, 2011, 07:43:49 pm »
Mam już na półce nowy Fantasy komiks. W kolejnym numerze znów większa liczba stron (więc to już na stałe?), nowa seria oraz powrót Samuraja. Ponadto, Egmont informuje że nowe odcinki Sloki planowane są w 2012 r. Fajnie :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 07, 2011, 02:40:18 pm »
kupilem tom 14, ale na razie nie przemoglem sie, zeby kupic 13. Te dodatkowe strony - bez niespodzianki - zostaly wykorzystane na reklamy. Kiedys kupie tez ten brakujacy, ale nie w najblizszej przyszlosci.

Ciesze sie z powrotu Samuraja - w sumie wyszly juz 3 tomy drugiego cyklu, i nie ma co dalej z tym zwlekac. Zapowiedz drugiego cyklu Sloki pozostawila mnie poki co obojetnym.

Jesli Egmont istotnie planuje publikowac GESTE DES CHEVALIERS DRAGONS Ange'a i Varandy (tylko pierwszy tom jest Varandy), to znaczy ze rzucaja sie na gleboka wode, bo to jeden z najdluzszych cyklow Soleil (jak dotad 13 tomow).

Co do tego ostatniego numeru, to ta historia o Nibelungach nawet fajnie sie rozkreca, ale wciaz nie do konca przekonuje mnie rysownik. Rysunki Ceylesa w Sloce na razie skutecznie zniechecily mnie do przeczytania tej drugiej polowki tomu. Rozbitkowie nawet ok, calkiem satysfakcjonujace zakonczenie. Podobnie jak w przypadku Legendy nie widze potrzeby kontynuacji tego tytulu (szczegolnie ze Floch zaangazowal sie w serie o Cixi).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline radef

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 07, 2011, 05:48:53 pm »
Te dodatkowe strony - bez niespodzianki - zostaly wykorzystane na reklamy.
Z 16 dodatkowych stron, 5 czy 6 stron to reklamy, reszta (10 stron) to dodatkowe komiksy, ponieważ w tym numerze mamy więcej "stripów", a także ostatni tom Ythaq ma aż 52 strony, za to następny tom FK to będzie niezłe uciskanie na 148 stronach będą 3 albumy po 46 stron, czyli 138 stron, 2 razy 2 strony "stripów", oraz okładka i spis treści równa się równe 148 strony.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 07, 2011, 09:35:46 pm »
moim zdaniem bedzie 2.5, a nie trzy
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline radef

Odp: Fantasy Komiks
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 08, 2011, 12:55:54 pm »
Wg mnie będą całe 3 albumy, bo co mają podzielić? Graala nie podzielą, Samuraja też, Łowców też, ponieważ w takim tempie to przez 4 lata będziemy męczyć, poza tym zapowiedzieli tylko 2 serie stripów, a raczej nie dadzą ich dużo.

Jestem na 100 procent pewien, że będą 3 całe albumy.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja