Autor Wątek: Bydgoska Sobota z Komiksem  (Przeczytany 10617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 21, 2013, 12:23:08 pm »
Ale zmienicie ten plakat, prawda?

Offline biechol

Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2013, 07:54:37 am »
Pojawił się już gdzieś plan imprezy, co gdzie i o której ?
Szukam jakiś info i (poza plakatem) nie mogę za wiele znaleźć.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 01, 2013, 03:21:34 pm »
Na tę chwilę jeszcze nic nie ma, ale jako że impreza już za 3 tygodnie, to pewnie lada dzień program się pojawi.

N.N.

  • Gość
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 01, 2013, 09:16:34 pm »
Na tę chwilę jeszcze nic nie ma, ale jako że impreza już za 3 tygodnie, to pewnie lada dzień program się pojawi.

Powiedzmy wprost, jeśli na 21 dni przed imprezą nie wiedzą, co na niej będzie się działo, to znak, że bedzie to gówniana impreza.

Offline biechol

Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 02, 2013, 11:53:45 am »
W sumie to jakiś dziwny standard. W Łodzi też na 3 tyg. przed imprezą mało informacji się pojawia. Nie pamiętam już, ale przy BFK podobnie było.
Szkoda, bo dobrze byłoby  sobie   wcześniej zaplanować wyjazd. 

mxztplx

  • Gość
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2013, 01:02:38 pm »
"to znak, że bedzie to gówniana impreza."

Ot wypowiedź na poziomie.

Offline Manis

Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2013, 01:51:33 pm »
Powiedzmy wprost, jeśli na 21 dni przed imprezą nie wiedzą, co na niej będzie się działo, to znak, że bedzie to gówniana impreza.

Przecież prawie wszystkie punkty programu były podane już trzy tygodnie temu na plakacie.

Szczegółowy program z godzinami kiedy co się zaczyna i kończy wymaga już zgrania godzin przyjazdu wszystkich, uwzględnienia żeby ten sam moderator nie prowadził w tym czasie dwóch spotkań itp. :)

W poniedziałek lub wtorek zatem można się spodziewać takiej informacji.

N.N.

  • Gość
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2013, 08:58:51 pm »
"to znak, że bedzie to gówniana impreza."

Ot wypowiedź na poziomie.
Ot wypowiedź.
Widzę, ze są na tym forum osoby, którym moja obecność tak bardzo przeszkadza, że przypierdzielą się do wszystkiego, co napiszę, byleby się przypierdzielić.
Zamiast tak przysrywać mi chyłkiem, boczkiem udajac, że wcale tego nie robicie, mozecie mi wysłać na priv wiadomość, że moja obecność na tym forum jest niepożądana. Jeśli dostanę taką wiadomość od dziesięciu osób ulotnię się stąd po angielsku i będziecie mogli się bawić we własnym gronie.
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2013, 09:13:54 pm wysłana przez N.N. »

mxztplx

  • Gość
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 02, 2013, 10:44:21 pm »
Obecność Twoja jest pożądana jak najbardziej. Proszę nie bądź tak wrażliwy. Sam przecież używasz dosadnych i często krzywdzących lub nieprzemyślanych opinii (jak ta cytowana przeze mnie). Wytykasz, krytykujesz, tłumaczysz. To samo otrzymasz w zamian. Jesteś człowiekiem z ważnym dorobkiem i masz mój szacunek. Tym bardziej waż słowa.

Offline Mefisto76

Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2013, 07:28:29 am »
Widzę, ze są na tym forum osoby, którym moja obecność tak bardzo przeszkadza, że przypierdzielą się do wszystkiego, co napiszę, byleby się przypierdzielić. 

Chyba na swoje własne życzenie, bo mi to wygląda na to, że przypierdzielasz się tylko po to, żeby się przypierdzielić.
Jeżeli na plakacie jest wszystko bez godzin, to wiadomo, że ostateczny kształt całości jeszcze się zmienia, co jest naturalne, bo bardzo trudno jest wszystkich zgrać tak, żeby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Pisanie, że z tego powodu impreza będzie "gówniana" jest bezsensownym przypierdzielaniem się.
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

fragsel

  • Gość
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2013, 08:59:43 am »
@N.N. tu akurat się zgodzę z większością. Teraz reagujesz trochę jak rozczarowana primadonna, a przecież często zwracasz ludziom uwagę, że się czepiają lub oceniają coś w ogóle tego czegoś nie znając. Teraz dokładnie to co wielokrotnie krytykowałeś sam zrobiłeś. Nie dziw się więc, że taki też feedback dostałeś.
To tak jak ze mną i następującą sytuacją: przez 7 lat nie spóźniłem się ani razu na lekcję, w związku z czym czułem się zupełnie usprawiedliwiony w krytykowaniu spóźnialskich uczniów. Gdy raz się zdarzyło, że umówione na przerwie kryzysowe spotkanie u Pani Dyrektor przedłużyło się o 10 minut uczniowie (całkiem zresztą słusznie, bo jakieś tam spotkanie to żadne usprawiedliwienie) odpłacili mi pięknym za nadobne.
A co do opóźnień:
Żyjesz w Polsce to powinieneś wiedzieć, że tu większość rzeczy robi się na tzw. ostatnią chwilę, ale jest to naturalny dla większości Polaków tryb pracy i wtedy są najefektywniejsi. W tym zresztą przypadku nawet lepiej późno. Skoro plan jest znany to same godziny nawet ujawnione tydzień przed imprezą nie byłyby czymś niewłaściwym. A jakby ujawnili za wcześnie, a potem musieli zmieniać z przyczyn losowych, to dopiero wtedy by było używanie w tym naszym polskim piekiełku (do którego sam 1 marca dołożyłeś cegiełkę)
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2013, 09:06:19 am wysłana przez fragsel »

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 03, 2013, 12:31:23 pm »
Powiedzmy wprost, jeśli na 21 dni przed imprezą nie wiedzą, co na niej będzie się działo, to znak, że bedzie to gówniana impreza.
Zapewniam Cię, że organizatorzy dobrze wiedzą co będzie się na niej działo i zakomunikowali to np. na plakacie imprezy jakiś czas temu. Wiadomo z niego jacy będą główni goście imprezy, wiadomo jakie będą premiery oraz inne punkty programu. Za to godzinowa rozpiska tuż tuż i jak dla mnie obecna edycja - przynajmniej programowo - zapowiada się jako najlepsza z dotychczasowych.

N.N.

  • Gość
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 03, 2013, 04:14:00 pm »
Macie rację. Moja uwaga była niezbyt mądra i nie na miejscu. I słusznie mi się oberwało.
Jestem szczerze wzruszony tym, że wykazujecie się takimi pokładami wyrozumiałości, sympatii i koleżeństwa wobec organizatorów Bydgoskiej Soboty z Komiksem. Jeszcze bardziej mnie cieszy fakt, że zdajecie się reprezentować wspólne stanowisko przyjęte spontanicznie. Mam nadzieję, że z podobną sympatią, koleżeństwem i wyrozumiałością będziecie wypowiadać się również w innych tematach na tym forum i sami dostosujecie się do tych życzliwych uwag, ktorymi mnie obdarzyliście.

Offline Manis

Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2013, 08:51:15 am »
A oto i program w szczegółach :)

    Bydgoska Sobota z Komiksem – 23 marca 2013 r.
 
10:30 - Otwarcie imprezy i omówienie ekspozycji: „Komiksy  dla młodszych czytelników”, seria historyczna „Za Imperium” oraz „X2 i inne  opowieści” – wystawa oryginalnych prac Daniela Grzeszkiewicza
10:45 - 11:45 - Spotkanie z Tomaszem Samojlikiem autorem  takich komiksów, jak: „Ostatni żubr”, „Ryjówka Przeznaczenia”  czy „Norka Zagłady”.
11:45 - 12:35 - Panel wydawców: Centrala, ATY, Kultura  Gniewu, Wydawnictwo Roberta Zaręby, Timof i cisi wspólnicy oraz Small Press.
11:45 - 11:55 - Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla  uczniów bydgoskich szkół
12:00 - 13:45 - Warsztaty komiksowe  dla dzieci w wieku 6-96 lat - "Jak  zostać genialnym twórcą komiksowym w czterdziestu prostych krokach" –  prowadzenie Tomasz Samojlik
12:35 - 13:20 – „Awantura 2.0” –spotkanie z autorami i  wydawcami
13:20 – 14:00 – Premiera komiksu „Ostatnie dni Stefana  Zweiga” oraz omówienie planów wydawniczych  debiutującego na rynku Wydawnictwa Komiksowego
14:00 - 15:00 - Spotkanie z Tonym Sandovalem i premiera jego  nowego komiksu „Doomboy”
15:00 - 15:40 – „X2” - Spotkanie z Darkiem Cybulskim oraz  Danielem Grzeszkiewiczem
15:40 - 16:40 - Spotkanie z Paulo Monteiro i premiera jego komiksu  „Nieskończona miłość, którą do ciebie czuję i inne historie”
16:40 – 17:10 – Konkurs wiedzy komiksowej z cennymi  nagrodami
Inne:
- W trakcie całej imprezy będzie można oglądać ekspozycję figurek  bohaterów komiksów i bajek produkowanych przez firmę TissoToys. Będzie można  również otrzymać nowy katalog z figurkami.
- Dla uczestników imprezy przygotowano dwie darmowe  komiksowe publikacje: „Buszujący w Bydgoszczy” oraz rozszerzone drugie wydanie  „Komiksowego przewodnika po Bydgoszczy” (w wersji polskiej i angielskiej).
Autografy:
11:00 - 11:50 – Autorzy komiksów: „Komiksowy Przewodnik po  Bydgoszczy”, „Buszujący w Bydgoszczy” oraz „Legendy bydgoskie – Bydgoszcz w  legendzie”
11:50 – 12:35 – Autorzy ”Awantury 2.0”
13:00 – 14:00 – Tony Sandoval
14:00 – 14:30 – Tomasz Samojlik
14:30 – 15:30 - Paulo Monteiro
16:00 – 17:00 – Autorzy komiksu „X2” - Dariusz Cybulski oraz  Daniel Grzeszkiewicz
 

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: Bydgoska Sobota z Komiksem A.D. 2013
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 05, 2013, 09:02:52 am »
Dobra okazja by zobaczyć coś więcej niż półkę z komiksami z empiku ;) chyba odwiedzę.
a Ty jaką masz wymówkę?

 

anything