Autor Wątek: Scott Pilgrim  (Przeczytany 15589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 07, 2010, 09:11:56 pm »
z wywiadu na Komiksomanii:

Tomasz Pstrągowski: Pozostał jeszcze temat   planów. Ogłosiliście na Komiksowej Warszawie, że wydacie Scotta   Pilgrima. To jest komiks, na który wszyscy w Polsce bardzo czekają.   Wiadomo już, że film nie wejdzie do Polskich kin. Jak to zmienia waszą   sytuację?
 
Szymon Holcman: Nie wiem, czy wszyscy w   Polsce czekają na Scotta Pilgrima. Myślę, że to może być trochę takie   myślenie nas nerdów. Ja kocham ten komiks i będę walczyłby się ukazał.   Ale ze strony agentów O'Malleya były bardzo duże oczekiwania. To tytuł,   który odniósł niesamowity sukces w Stanach Zjednoczonych, w momencie gdy   rozmawialiśmy o jego wydaniu szykowano ekranizację, nie wiadomo było   jeszcze, że poniesie ona klapę. Dlatego musieliśmy spełnić wysokie   oczekiwania. Przygotowaliśmy ofertę, która ich zadowoliła, a dla nas   byłaby bezpieczna, realistyczna. Mogłem sobie pozwolić na założenie   dużej górki, bo liczyłem na rozgłos związany z promocją filmu. 
Niestety stało się tak, że film w Stanach   Zjednoczonych poniósł klapę. Apetyty były bardzo rozbudzone. Kampania   produkcji była barokowa, ale wytwórnia próbowała zrobić ze "Scotta   Pilgrima" mainstreamowy blockbuster. A to cały czas jest film dla   nerdów. Ta porażka sprawiła, że polski dystrybutor miał argument w   rozmowie z amerykańską wytwórnią, która naciskała na premierę. Film   poszedł na półkę. 
Na nas to się przekłada tak, że nie mamy darmowego   wsparcia promocyjnego ze strony dystrybutora filmu. To automatycznie   zmniejsza liczbę potencjalnych odbiorców, do których mogę dotrzeć. Muszę   zmienić założenia. 
Tomasz Pstrągowski: Ale wyjdzie na pewno w Polsce Scott Pilgrim?
Szymon Holcman: Nie mogę tego powiedzieć. Muszę zmienić ofertę. Nie wiem, czy ona spodoba się agentom O'Malleya. 
Ale się porobiło... Szkoda. :cry:

Offline adro

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 07, 2010, 09:44:56 pm »
Szkoda tez czekalem na ten komiks. Moze jednak KG wyda ten tytul, oby. 
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline freshmaker

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 08, 2010, 09:24:10 am »
kupuj box set - premiera za tydzień. jeszcze może się załapiesz na preorder.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline misio141

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 09, 2010, 08:41:35 pm »
również mam nadzieje że wydadzą ten komiks u nas. A czy film jest dla nerdów, to nie wiem. Coprawda jest cała masa smaczków które wyłapią np gracze "starszej daty", ale inni też powinni na nim się świetnie bawić. Moja 12letnia siora za filmem czeka, chociaż komiksu na oczy nie widziała.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Matt@

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 10, 2010, 10:09:04 pm »
Film bardzo mi się podobał, poruszył mnie swoją innością, trudniejszym do opisania urokiem tkwiącym w jego oderwaniu od świata i w ogóle czekam na polskie wydanie.

Offline freshmaker

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 04, 2010, 03:36:23 pm »
czy ktoś grał w gierkę scotta pilgrima na ps3? wygląda jak kalsyczna napieprzanka double dragon rodem z pegasusa. daje radę czy jest to raczej gra na 30min?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Bociek

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 04, 2010, 06:28:16 pm »
frajda jest ale gra piekielnie krótka, znaczy sie wersja xboxowska

Offline slay

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:05:47 pm »
Świetny film i wielka szkoda że nie będzie wyświetlany u nas. Ubawiłem się jak dziecko i przez cały seans miałem wielki uśmiech na twarzy. Już dawno tak nie miałem. Mam nadzieję że KG wyda komiksy.

Offline freshmaker

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 04, 2010, 09:38:48 pm »
piekielnie to znaczy jak krótka? 1h? 4h? waham się bo kosztuje 10$.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Bociek

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:37:53 pm »
4h, ale od razu mówie, ze na multi nie grałem, a może dawać srogo więcej zabawy

Offline misio141

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 05, 2010, 02:42:35 pm »
niedawno na psstore było demko do pobrania. Gra naprawdę bardzo fajna, genialny klimat itp. Ale w pełną niestety nie grałem, Pleya musialem sprzedać...
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline strz1

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 05, 2010, 07:18:49 pm »
Ok a ja mam pytanie z innej beczki. Filmu nie wiedzialem. Ale mial chyba calkiem niezly budzet. Znana obsada i... i wlasnie , czemu nie jest u nas grany? Taki mierny wynik w usa?

To juz 3 film na podstawie komiksu ktory u nas nie leci. W przypadku Loosers podobno zadecydowal o tym bardzo slaby wynik z usa. Hex to koszmar nad koszmary i rowniez bardzo malo zarabial. Jak jest z tym filmem?

Offline freshmaker

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 05, 2010, 07:24:25 pm »
właśnie zassałem demo:) faktycznie kalsyczna gierka 8 bit. właśnie dla takich gier kupuje się telewizory HD i konsole ze złączem hdmi.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Dembol_

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 05, 2010, 08:51:50 pm »
To juz 3 film na podstawie komiksu ktory u nas nie leci. W przypadku Loosers podobno zadecydowal o tym bardzo slaby wynik z usa. Hex to koszmar nad koszmary i rowniez bardzo malo zarabial. Jak jest z tym filmem?
Dokładnie tak samo.

Offline Matt@

Odp: Scott Pilgrim
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 05, 2010, 09:32:34 pm »
Chyba więcej filmów u nas nie leciało jakiś Punisher: war zone chociażby, a pewnie więcej.

 

anything