Autor Wątek: <gc|Heroes of Newerth  (Przeczytany 33661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kort

<gc|Heroes of Newerth
« dnia: Marzec 28, 2010, 04:26:14 pm »
W związku z faktem, iż za 3 dni rusza otwarta beta Heroes of Newerth zapraszam wszystkich do wspólnego grania całym community. Część z nas od jakiegoś czasu już zmaga się z przeciwnikami po lasach Newerth. Czym jest ta gra? Otóż jest to dość mocno odświeżona DOTA na silniku Warcrafta III. Polega to na kierowaniu jednym bohaterem (bądź przypisanymi do niego podopiecznymi), który przez wykorzystanie swoich unikalnych umiejętności będzie w stanie pomóc drużynie odnieść zwycięstwo w meczu. Więcej można się dowiedzieć na: http://www.heroesofnewerth.com/

Jeśli macie jakieś pytania zadawajcie je tutaj, bardzo chętnie odpowiem, jeśli tylko będę potrafił. Na pewno odpowie na nie również Coen, fin oraz Hang :)

Offline fin

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2010, 07:54:25 pm »
Witam.

Moj komputer to quad core q6600 , 2gb ramu i karta do obsługi procedur graficznych geforce 8600 gts. Takoż posiadam też legalny system operacyjny windows vista. Czy pujdzie mi ta gra?

żegnam.


Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2010, 08:39:58 pm »
Witam.

Moj komputer to quad core q6600 , 2gb ramu i karta do obsługi procedur graficznych geforce 8600 gts. Takoż posiadam też legalny system operacyjny windows vista. Czy pujdzie mi ta gra?

Pasjans Ci pójdzie xD O ile węgla dorzucisz momentami, bo takie ściny czasem robisz, że szkoda gadać QQ

Offline kort

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2010, 08:45:29 pm »
Witam.

Moj komputer to quad core q6600 , 2gb ramu i karta do obsługi procedur graficznych geforce 8600 gts. Takoż posiadam też legalny system operacyjny windows vista. Czy pujdzie mi ta gra?

żegnam.



Pójdzie ci, ale będzie się baaaardzo długo ładowała, a potem będziesz powodował, że Twoja drużyna będzie przegrywać notorycznie... Poza tym cool :)

Edit: "pujdzie"... nie wróże przyszłości zbyt świetlanej :>

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2010, 10:38:35 pm »


trol'd
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline fin

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2010, 11:37:38 pm »
a to była PROWOKACJA!



 8)

HaaYaargh

  • Gość
Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 29, 2010, 05:19:27 pm »
Oglądałem niektóre live video, filmiki czy screeny z xfire, nawet spoko, podobne trochę do Demigoda w którego jakiś czas temu się zagrywałem, kolega też chciał mnie zachęcić do grania. I chyba się skuszę.

To jest gra free2play? Czy będzie tak cały czas, czy tylko na okres bety?

Offline kort

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 29, 2010, 05:24:30 pm »
Tylko na okres bety. Prawdę powiedziawszy spodziewam się, że beta czas jakiś potrwa. Póki co jest ponad milion zarejestrowanych kont, a nastąpiło to po prawie roku zamkniętej bety. Można, więc mieć nadzieję, że czas jakiś jeszcze to potrwa. Pełna gra ma kosztować 30$, ale póki co o tym nie myślmy :)

HaaYaargh

  • Gość
Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 29, 2010, 08:00:02 pm »
Jak będzie wporzo, to stówkę można dać ;) Byle nie abonamentowo, ale to nie ten typ gier. Czyli jeszcze jest 3 dni bety dostępnej na klucze, swoją drogą skąd macie?:> Jak będzie dostępna dla wszystkich to zassam i pogram z wami, o ile będziecie chcieli wpuścić noba w wasze szeregi ;)

Offline kort

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 29, 2010, 08:34:24 pm »
Myślę, że w tej grze nigdy nie będzie abonamentu. Spodziewam się kilku opłat (przykładowo za resetowanie statystyk, ktokolwiek by tego potrzebował). To w sumie tyle, może dokupowanie alt kont etc. A dlaczego mielibyśmy nie chcieć grać z noobem? Sami też zaczynaliśmy :)

HaaYaargh

  • Gość
Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2010, 09:41:53 pm »
Zagrałem 2x tutorial i 1 ponad 40 minutową partyjkę, z opcją "noob only" i jeśli tak mają wyglądać noby, to nie chce spotkać nikogo z kategorii pr0 ;P To był total own, grając Blackshmitem skończyłem z 16 lvl'em a przeciwni herosi mieli po 25. Zastanawiałbym się dłużej na itemami, bo czasem niezłe kombinacje można z tego wyciągnąć, ale tak nie wypadało czytać o itemach jak inni przelewają krew gdzieś na "middle" :D

Ogólnie gierka spoko, przydałby się czytelniejszy chat i również czytelniejsza lista kto kogo ile razy zabił (najlepiej pod tabem). Muszę się też przyzwyczaić że skile nie są pod 1,2,3,4 a pod qwer ;)

Offline kort

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2010, 11:23:58 pm »
Co do klawiszy, to wszystko jest bindowalne. Aczkolwiek polecam plecak ustawić pod 1-6 :) Pr0 tip for free ;p
Cóż jak wyglądają zabawy z prosami? Otóż bardzo, że się tak wyrażę szybko :)

Liczę na to, że zbierze nam się jeszcze więcej ludzi i będziemy mogli pograć jakoś w bardziej zorganizowany sposób :)

Offline neo ce

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 23, 2010, 03:18:57 pm »
To kiedy gramy? ;)

Offline kort

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 23, 2010, 03:21:22 pm »
I to jest dobre pytanie :) Daj nam się ogarnąć i coś zorganizujemy :)

Offline neo ce

Odp: <gc|Heroes of Newerth
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 23, 2010, 03:22:07 pm »
I to jest dobre pytanie :) Daj nam się ogarnąć i coś zorganizujemy :)

Byle szybko, nim stracę zapał! :D