Autor Wątek: Conan  (Przeczytany 293510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Conan
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 06, 2017, 12:05:14 pm »
Ja tomy 3 i 4 kupiłem głównie dlatego, że kolekcja może nie ruszyć i jakby co, to będę miał jakiś tam unikat. Ale w regularnej kolekcji, przy innych komiksach na rynku 40 zł raczej bym regularnie co dwa tygodnie nie płacił. Zresztą - za żadną inną kolekcję bym nie płacił, WKKDC wyleczyła mnie z takich przygód.
Swoją drogą - rozwala mnie tekst o zegarkach kieszonkowych. Jak rozumiem to jakieś odrzuty po kolekcji zegarków, którą kiedyś mieli.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline sum41

Odp: Conan
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 06, 2017, 12:29:48 pm »
Nawet zgodziłbym się na cenę ale w trybie miesięcznym jak już.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline bluebeery

Odp: Conan
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 08, 2017, 12:09:12 pm »
Ja z kolei byłbym w stanie zapłacić te 40 zł co dwa tygodnie, bo uważam że za takie graficzne cudeńka to nie jest jakoś wywindowana cena. Uwielbiam rysunki w czerni i bieli z tego okresu: Buscema, Windsor-Smith to jedni z najwybitniejszych rysowników wszechczasów. Jak projekt upadnie to będę wielce niezadowolony.

Offline 79ers

Odp: Conan
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 08, 2017, 02:10:01 pm »
Ja z kolei byłbym w stanie zapłacić te 40 zł co dwa tygodnie, bo uważam że za takie graficzne cudeńka to nie jest jakoś wywindowana cena. Uwielbiam rysunki w czerni i bieli z tego okresu: Buscema, Windsor-Smith to jedni z najwybitniejszych rysowników wszechczasów. Jak projekt upadnie to będę wielce niezadowolony.

Uważam identycznie - obejdę się bez Dredda, czy nawet klasycznego Star Wars ale bez Conana byłoby ciężko.

Offline vault_boy

Odp: Conan
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 08, 2017, 03:20:05 pm »
A ja właśnie bym chciał kolekcję Dredda od Hachette, ponieważ komiksy Studia Lain są już ciężko dostępne. Hachette chcemy czy nie, wydałoby więcej komiksów niż prawdopodobnie wyda Lain. Szans na nią niestety nie ma, co już wyjaśniono w temacie SL. Zresztą patrząc jakie nakłady ma Lain, ciężko mi uwierzyć że Hachette które inwestuje w większe nakłady zrobiłoby na Dreddzie dobry interes, być może w ogóle nie opłacałoby się im wchodzić w te kolekcje żeby zwrócił im się zysk i jeszcze na tym zarobili przyzwoitą sumę.

Kolekcji Conan oczywiście kibicuje. Ostrze sobie na nią ząbki bardziej niż na kolejne zapowiedzi WKKM i WKKDC, czy SBM... jak dla mnie mogliby już zamknąć na dobre Wielką Kolekcje Komiksów Marvela i zastąpić ją Conanem. WKKM i tak już się mocno wyczerpało i większość ich nowych komiksów to duble z Marvel Now. Co za dużo superhero to nie zdrowo, Conan jest szansą na wpuszczenie na rynek trochę świeżego powietrza. Wielce ubolewam że w moim mieście nie było rzutu testowego, z premierą każdego nowego tomu tylko zaglądałem na blog 8azyliszka i patrzyłem z zazdrością. Oczywiście nic od niego nie kupiłem bo nie będzie na mnie cwaniak interesu robił, tak samo jak nie kupowałem na MFKiG 1 tomu.


Proszę bardziej na temat. To nie jest temat o Hachette, tylko Conanie, ewentualnie kolekcji Conana.
graves
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2017, 08:27:01 pm wysłana przez graves »

Offline angelscorpion

Odp: Conan
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 11, 2017, 10:44:39 am »
Wiadomość prosto z infolinii Hachette: Kolekcja Conan wstrzymana przez wydawcę i prenumerata nie będzie realizowana.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 11, 2017, 10:54:24 am »
No to żeś mi popsuł humor ostatecznie. Nie dość, że jestem chory, to jeszcze noż w oko z samego rana  :sad:

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 11, 2017, 10:58:33 am »
Może zakończyli tylko okres testowy. Teraz sobie wszystko przeliczą i skalkuluja czy im się opłaca wchodzić na rynek z tą kolekcja czy nie.

Offline amsterdream

Odp: Conan
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 11, 2017, 11:05:02 am »
8azyliszek na fejsie płacze, że nikt nie kupuje od niego tomu trzeciego i czwarty zalega we wszystkich kioskach :lol:

Offline misiokles

Odp: Conan
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 11, 2017, 11:14:29 am »
Jan Kowalski to chyba nie 8elebryta..

Offline parsom

Odp: Conan
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 11, 2017, 11:15:17 am »
Ale to przecież żadna nowość - że wstrzymana już wiadomo. Trudno żeby wysyłali prenumeratorom coś, czego nie wydają. Pytanie czy wiadomość brzmi tylko, że "wstrzymana", czy też - "nie będzie wznawiana"? Chociaż to co mówią na infolinii niekoniecznie zgadza się z rzeczywistością.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 11, 2017, 11:39:01 am »
Jan Kowalski to chyba nie 8elebryta..
To na pewno jedno z jego wielu kont  :smile:
Wiadomość prosto z infolinii Hachette: Kolekcja Conan wstrzymana przez wydawcę i prenumerata nie będzie realizowana.
To było pewne na 100% (jak zawsze przy testach) więc nie wiem skąd zdziwienie  :smile:

Offline Zamorano

Odp: Conan
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 11, 2017, 11:43:21 am »
Jeszcze nie mają nawet skalkulowanego kompletnego wyniku tego testu. Nie było zwrotów z kiosków numeru trzeciego i czwartego z tego testu jeszcze w ogóle.
Łowco. Idziesz, jak zawsze, po krawędzi. Nieunikniony jest dzień , w którym popełnisz błąd."
BLADE RUNNER
http://www.kamil78.dami.pl/books.htm

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 11, 2017, 11:52:43 am »
Czyli co? Jest jeszcze szansa, ze ten Conan ruszy - czy tak?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Conan
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 11, 2017, 11:59:00 am »
2rcfrt, powiem tylko, ze dzieki Twoim kojącym słowom goraczka spadła mi do 49 stopni. Dziekuje.

 

anything